Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Перенесення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами: роз’яснення Пенсійного фонду

Коли і як жінка може скористатися правом на перенесення частини декретної відпустки Пенсійний фонд України у листі від 22.10.2025 № 2800-030401-8/71303 роз’яснив порядок перенесення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами та визначення дати початку листка непрацездатності.

10:09 14.11.2025

Лікарняний по вагітності та пологам: коли формується медичний висновок і на який строк видається

Період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами Відповідно до частини 1 статті 18 Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», допомога по вагітності та пологах надається у формі страхових виплат, що компенсують втрату заробітку на період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами. Виплата здійснюється за весь період відпустки.

16:56 23.10.2025

Три топових запитання-відповіді щодо «перехідних» лікарняних

Здавалося б, у порядку виплати лікарняних усе зрозуміло. Але кожного разу в бухгалтерів виникають запитання щодо нарахування, оподаткування та відображення у додатку Д1 «перехідних» лікарняних. На що треба звернути увагу у відповідях на ці запитання — читайте у статті.

12:01 17.10.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь