Шкільне життя

День хліба у Новосавицькій гімназії

🌍🥖 Сьогодні, 16 жовтня, ми святкуємо Всесвітній день хліба! Це чудова можливість віддати належне одному з найдавніших і найулюбленіших продуктів на нашій планеті.  🍞🥖

18:08 16.10.2024

14 жовтня, здобувачі освіти Новосавицької гімназії відвідали безкоштовну циркову виставу від ДП "Дирекції пересувних циркових колективів України".     Насичена програма: і клоуни, і жонглери, і фокусникики, і акробати!  Діти були в захопленні та з цікавістю спостерігали за  дійством, яке відбувалося  на сцені!     Талановиті артисти, дружня атмосфера – все це стало справжнім святом, що подарувало гарний настрій та яскраві враження. Після вистави дітей пригощали смачною кашею!     Висловлюємо щиру подяку всім причетним за організацію та чуйне ставлення до дітей!!!

10:11 15.10.2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

21 вересня, люди в усіх куточках планети відзначають Міжнародний день Миру – день, що закликає не лише задуматись, але й зробити кроки для збереження спокою на Землі.

14:07 20.09.2024

Міжнародний день грамотності .

#Міжнародний_день_грамотності  Цього дня ми нагадуємо собі, що грамотність – це ключ до успіху та розвитку!      Будьмо грамотними - покращуймо своє життя і світ навколо!

21:00 10.09.2024

ДЕНЬ ЗНАНЬ 2024!

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими  предметами, пізнання  невідомого  і   цікавого.    А перший дзвоник— це завжди хвилююча подія.   Нехай кожен день буде наповнений радістю та яскравими подіями.   Бажаємо всім школярам цікавих уроків, нових відкриттів та щоденних перемог. Учителям - наснаги та терпіння. Усім батькам - віри в своїх дітей. Безпечного всім навчання та мирного неба!

17:08 02.09.2024