Шкільне життя

#Освіта_Одещини_у_вишиванці_2024

Вітаємо з чудовим святом самобутньої, неповторної, мальовничої української культури — з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця!

21:57 16.05.2024

Відвідали планетарій "ЗОРЯНЕ НЕБО"!

Сьогодні ми відвідали планетарій "ЗОРЯНЕ НЕБО"! Яскрава, емоційна, видовищна програма вразила усіх! Діти повернулися додому в захопленні від побаченого! Висловлюємо подяку сільському голові Батуріну І. М. та начальнику відділу освіти Ярочкіну В.Ю., за можливість отримати незабутні враження та чудовий настрій!

21:48 15.05.2024

День памʼяті та перемоги.

8 травня Україна разом з усім світом відзначає День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

17:38 08.05.2024

У 1 класі нашої гімназії відбулося свято «Прощання з Букварем»

У першокласників сьогодні свято. Ми прощалися з БУКВАРЕМ. Дуже радісно і трохи сумно. Ми навчилися читати, але розлучаємося з першим підручником. На свято до першачків завітали батьки, вчителі та учні старших класів. Учні співали, танцювали, декламували вірші, виконували різноманітні завдання і просто раділи.

22:34 29.04.2024