Шкільне життя

Виховна година до 24 лютого «Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни…Другий рік болю, відчаю, мужності і сили!», проведена з учнями Новосавицької гімназії

24 лютого - день, який українці  запам’ятають назавжди. Ми прокинулися  і дізналися, що наше попереднє життя вкрали. Страшна біда, яка прийшла в дім кожного українця все змінила. Відчай, страх, біль, розпач, злість, ненависть! Ці почуття огорнули кожного з голови до ніг, але надія та віра все ж не полишають нас. Два роки війни, незламності,  болю,  сліз, втрат, віри та надії.

15:24 23.02.2024

Всесвітній день піци!

Щороку 9 лютого весь світ відзначає Всесвітній день піци. Якщо потрібно назвати одну страву, яку безумовно люблять усі – це буде піца! Її обожнюють діти і дорослі, вона може стати, як святковою стравою, так і швидким перекусом. Шестикласники нашої гімназії також долучилися до святкування! Дізнались цікаві факти та створювали рецепти!

14:38 09.02.2024

Всесвітній день читання вголос. Сьогодні учні Новосавицької гімназії обговорювали роль книги в житті кожної людини.

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято ініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт "LitWorld".     Читання вголос - це не лише захоплюючий спосіб провести час, але й потужний інструмент розвитку. Воно сприяє розвитку швидкості мовлення, розширює наш словниковий запас, покращує навички мислення та підвищує грамотність.

16:41 07.02.2024