Шкільне життя

"Свято осені" у Новосавицькому ЗЗСО

Осінь — особлива пора року. Природа дивним чином перевтілюється....Землю застилає килим із листя. Все буяє яскравими різнокольоровими барвами. Гарне видовище, яке не може не захоплювати! Новосавицький ЗЗСО поринув у чудову осінню казку. Фантазії дітей не було меж. Кожен клас підготував вироби з природних матеріалів: аплікації, фруктові композиції, композиції з квітів.

16:13 12.11.2021

Благодійна акція до Дня Землі у Новосавицькому ЗЗСО

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. З нагоди свята колектив учителів та учнів  оголосили  акцію  "Посади  троянду біля  школи". Загалом  було висаджено сто  кущів троянд! Незабаром ці квіти радуватимуть своєю красою всіх гостей школи. Давайте берегти нашу природу, нашу Землю,збагачувати, робити щось не тільки для себе, а й для інших. Щира подяка всім учням, батькам та працівникам школи!

15:25 22.04.2021

Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття...

Сьогодні минає 207 років від дня народження нашого національного пророка, невмирущого генія слова, поета, драматурга, художника, політичного та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. З метою вшанування пам’яті поета у Новосавицькому ЗЗСО проведено заходи , які проходили під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо». Метою проведення заходів було показати велич і неповторність творчої спадщини Т. Шевченка, її значення для розвитку української літератури.Ти завжди у наших серцях, Тарасе!

21:54 09.03.2021

Фотоквест до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

У Новосавицькому ЗЗСО пройшов Фотоквест до 150- річчя від  дня народження Лесі Українки. Метою гри було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання про життя  Лесі Українки. Переможцями  квесту стали учні 3 класу. Дякуємо всім учасникам!

14:38 26.02.2021