Шкільне життя

Учениця Новосавицької гімназії стала номінанткою у Всеукраїнському конкурсі есе "Мій Шевченко"

Учениця  Новосавицької гімназії стала номінанткою у Всеукраїнському конкурсі  есе "Мій Шевченко". Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації. Вітаємо Олександру, зичимо подальших успіхів!

11:22 11.03.2024

9 березня минає 210 років від дня народження національного генія і пророка-  Тараса Григоровича Шевченка.  Його життя – одвічна боротьба за волю, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, патріотизму та волелюбності. З метою вшанування творчості  Кобзаря у Новосавицькій гімназії проведено заходи.

17:00 07.03.2024

Виховна година до 24 лютого «Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни…Другий рік болю, відчаю, мужності і сили!», проведена з учнями Новосавицької гімназії

24 лютого - день, який українці  запам’ятають назавжди. Ми прокинулися  і дізналися, що наше попереднє життя вкрали. Страшна біда, яка прийшла в дім кожного українця все змінила. Відчай, страх, біль, розпач, злість, ненависть! Ці почуття огорнули кожного з голови до ніг, але надія та віра все ж не полишають нас. Два роки війни, незламності,  болю,  сліз, втрат, віри та надії.

15:24 23.02.2024