Шкільне життя

Великому Кобзареві – 210!

У рамках святкування 210-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка, з метою вшанування пам’яті, виховання любові та пошани до творчої спадщини поета, до рідної України, сприяння формуванню патріотизму, розвитку творчих здібностей учнів у Тростянецькій гімназії вчителем української мови та літератури було проведено захід «Шевченка слово невмируще».

10:06 11.03.2024

День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, й наймолодших користувачів. День Безпечного Інтернету спрямований на створення безпечного та кращого Інтернету, де кожен має можливість використовувати технології відповідально, з повагою, критично та креативно.

09:42 07.02.2024