День громади – це свято єднання!
Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День народження громади пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часткою історії нашої громади. Тож щиро бажаємо всім жителям міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання Великоплосківській громаді!16:27 02.07.2024