Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Шкільне життя

8 травня в Україні, так само як у світі, відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

8 травня в Україні, так само як у світі, відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення . У 5,8 класах( кл.керівники Знакован І.І. , Полякова З.Л.)пройшли виховні години , присвячені перемозі над нацизмом.

09:48 08.05.2024

8 травня, в День пам’яті та перемоги.

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.

09:42 08.05.2024

День п'амяті та примирення.

8 травня у 4 та 9 класах класним керівником Рудою Л.О. була проведена виховна година з нагоди вшанування дня пам'яті та примирення. Ми вшановуємо подвиг українського народу, його вагомий внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни. Також у цей травневий день ми утверджуємо спадкоємність традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників нашої Вітчизни, консолідуємо суспільство навколо ідеї захисту України, яка є актуальною, як ніколи раніше.

09:30 08.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень