Діяльність

Відзначаємо день яблук

У Слов'яносербському будинку культури та бібліотеці відзначили Всесвітній день яблук. Героями свята стали стиглі соковиті та смачні червонобокі плоди. На захід завітали вихованці  дитячого садка. Діти дізналися багато цікавих фактів про яблука, брали участь у веселих конкурсах та іграх. Після активних розваг всі учасники насолоджувалися смачними яблучками. Це свято принесло багато радощів та настрій його учасникам.

12:46 23.10.2024

18 жовтня  відзначається Європейський День боротьби  з торгівлею людьми

18 жовтня  відзначається Європейський День боротьби  з торгівлею людьми. На сьогодні одним із найганебніших явищ, які існують у сучасному світі, є торгівля людьми. Це явище, яке порушує права людини, принижує її честь та гідність. До цієї дати працівниками Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки організовано тематичну виставку «Я проти торгівлі людьми» та для учнів 11 класу показали соціальний ролік ''Що таке торгівля людьми'' Головною метою цього заходу є підвищення обізнаності суспільства про торгівлю людьми, адже тіньова злочинна сфера в багатьох державах прийняла масовий характер. Жертвами работоргівлі стають незахищені категорії людей. Відзначення світовою спільнотою цієї дати допомагає об’єднати зусилля країн всього світу, щодо виявлення і боротьби зі злочинною діяльністю в цьому напрямку.

08:26 18.10.2024

Осінь — пора мрій та натхнення

Нині осінь нас чарує, Неповторна, чарівна, Різні барви нам дарує І дивує нас вона. Виглядає так казково Восени і парк, і гай, Розмаїттям кольоровим Прикрашає осінь край!

13:42 17.10.2024

Міжнародний день миру

21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні для нашої держави це свято набуло особливого змісту. Після 24 лютого 2022 року світ українців назавжди змінився. Ми відчули на собі те, про що багато хто раніше не замислювався. Тепер ми знаємо точно, що найбільше у світі щастя – це мир, мир у сім’ях, у серцях, у нашій рідній Україні! Велике щастя коли люди живуть дружно та спокійно, працюють, навчаються, коли не лунає «повітряна тривога», а земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. З нагоди Міжнародного дня миру  Слов'яносербський будинок культури та бібліотека вітають всіх з цим святом.

08:21 20.09.2024