Діяльність

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

Поезія – це голос істини, голос правди, який єднає серця. Той, хто чує його, здатний піднятися на вершини духу, згуртувати не лише націю, а й об’єднати людство. Слов'яносербська філія Публічної бібліотеки Великоплосківської сільської ради долучилась до всеукраїнської інформаційно- просвітницької акції ''Національний тиждень читання. Тиждень поезії''. Тема тижня  поезії 2024 - ДІМ. Бібліотека провела годину поезії ''Мій рідний дім - моя пристань''. Метою було причаститися до поетичного ритму та солов'їною мовою зізнатися у любові до України, до рідного краю, до рідного дому. Учасники заходу читали вірші сучасних поетів про дім та рідний край.

11:00 18.03.2024

"Ангели, які тримають небо''

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

15:39 20.02.2024