A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

Всеукраїнський тиждень дитячого читання триває!

Слов'яносербська бібліотека та будинок культури зібрали користувачів на вікторину - гру ''Твій друг - книга''. Діти дізналися багато цікавого про історію виникнення книги та з задоволенням відповідали на запитання літературної вікторини - гри. Присутні цікаво та з користю провели своє дозвілля. За правильні відповіді кожна команда отримувала солодкі призи.

08:23 29.03.2024

Вірші про Слов'яносербку від Володимира Скавроніка

19 березня у нас була зустріч з сучасним місцевим письменником і поетом, жителем села Новосавицьке Володимиром Скавроніком. Під час зустрічі Володимир Миколайович читав свої вірші та пообіцяв нам присвятити свою поезію і нашому селу Слов'яносербка. Він виконав свою обіцянку і написав два вірша про наше село. Ми приносимо вам Володимере Миколайовичу щирі слова вдячності за проявлену увагу і час, що ви приділили нашому селу. Приємно знати, що такі люди живуть поруч. Бажаємо вам процвітання, добра, благополуччя, щастя, натхнення і вічного достатку. Нехай Господь принесе мир в вашу родину та всій Україні.  До вашої уваги поезія про наше село:

08:12 29.03.2024

День книги

До Всеукраїнського тижня дитячого читання, який традиційно проходить в Україні під час весняних канікул Слов'яносербська бібліотека та будинок культури провели свято ''День книги''. «Нам книга відкриває всі світи» саме під таким гаслом юні читайлики поринули у багатогранний світ книги, де на них чекали книжкові відкриття, зустрічі з улюбленими героями.

08:22 27.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень