Народний вокальний колектив "Слов'янка"

Народний вокальний ансамбль "Слов'янка" долучився до циклу заходів, присвячені 210-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.  Великий Кобзар - постать велетенська й унікальна. Серед світових геніїв важко назвати ім'я поета, вірші якого перелились би таким широким потоком у музичні твори. Інтерпретація поезії Т.Г.Шевченка в музиці розпочалася ще за життя поета і триває й нині. Кожне покоління митців знаходить в поезії Кобзаря все нові риси біблейської мудрості, отримують імпульси для творчості. Т.Г.Шевченко вважається одним із наймузикальніших та найспіваніших поетів світу.

14:42 11.03.2024