Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Благодійність та волонтерство

Проєкт постанови "Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану”

⚡️Друзі, Міністерство соціальної політики спільно з волонтерами підготувало нові правила ввезення гуманітарної допомоги. Ми провели декілька спільних слухань та дійшли висновку, що цей процес має стати публічним.    👉 29 серпня на Уряді  презентований проєкт постанови "Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану”. Після її прийняття ви зможе побачити, хто і яку гумдопомогу привіз та де роздав. А волонтери отримають легку і зручну платформу реєстрації та обліку декларацій.   ❗️Основні зміни:   1. Електронний облік та єдина база. Скасовані паперові декларації та робочі групи. Всі дані - в “Єдиній автоматизованій системі”. Сам реєструєш - отримуєш унікальний код -  завозиш - роздаєш - звітуєш.   2. Масштаб. Абсолютно всі ГО, що мають ЄДРПОУ, зможуть самостійно ввозити гуманітарну допомогу.   3. Підзвітність та прозорість. Волонтери звітують про роздачу гуманітарної допомоги в простій формі: роздав (кг) - лишилось на складі (кг).   4. Для товарів подвійного призначення (для військових: дрони, зброя, тепловізори, бронежилети, системи зв’язку та ін.) скасували гарантійні листи; звіти по цій групі товарів непублічні.  

15:17 29.08.2023

Зразок договору про провадження волонтерської діяльності між ОМС та волонтером

Національна сервісна служба України спіьно з Центром демократії та верховенства права розроили зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування/органами державної влади та волонтером.

16:05 06.07.2023

Національний конкурс "Благодійна Україна"!

Всеукраїнська благодійна організація „Асоціація Благодійників України” є засновником та організатором щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна-2022” під гаслом „Благодійність на захисті України” (далі – Конкурс).

12:08 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень