План діяльності з підготовки регуляторних актів

План з підготовки проєктів регуляторних актів, затверджений рішенням Великоплосківської сільської № 1160-VIII від 22.12.2023  "Про затвердження плану діяльності Великоплосківської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2024 рік".

План з підготовки проєктів регуляторних актів, затверджений рішенням Великоплосківської сільської № 926/1-VIII від 25.11.2022  "Про затвердження плану діяльності Великоплосківської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік", де в I-ому кварталі 2023 року передбачено встановлення на території сільської ради ставок місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України.