Сільський голова

Батурін Іван Максимович, Великоплосківський сільський головаБатурін  Іван Максимович
Великоплосківський сільський голова

Народився 28 жовтня 1958 року на Одещині в селі Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області   в сім’ї колгоспників.

Закінчивши у рідному селі середню школу, продовжив навчання у технічному училищі, а  восени 1977 року був призваний на строкову військову службу.

Звільнившись у запас, вступив до Одеського інституту народного господарства  і в 1984 році закінчив його з «Відзнакою», отримав спеціальність «Планування народного господарства».

З 1984 по 1991 р. працював у смт. Велика Михайлівка  в різних органах  на різних посадах.

З 1991 по 2002 р. очолював Слов’яносербську сільську раду Великомихайлівського району.

Надалі працював керівником міжрайонної податкової інспекції, має спеціальне звання  «Радник податкової служби ІІ рангу». Очолював Великомихайлівський районний центр  зайнятості, а  з 2010 - Слов’яносербський сільський голова.

За роки перебування Івана Максимовича на посаді сільського голови, Слов'яносербська сільська рада неодноразово визнавалася призером району та області  у номінаціях на кращий санітарний стан та благоустрій території.

30 червня 2019 року відбулися перші вибори Великоплосківської об'єднаної територіальної громади, на яких Батуріна Івана Максимовича обрано сільским головою, а 25 жовтня 2020 року на чергових виборах знову був переобраний Великоплосківським сільським головою.

За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток  місцевого самоврядування Іван Максимович нагороджувався Почесними грамотами Одеської обласної ради, Великомихайлівської районної державної адміністрації та районної ради, цінними  пода-рунками.

Має Подяки від Народного депутата України Пресмана О.С., керівництва Подільського прикордонного загону та настоятеля храму святого Іоанна Богослова.

Одружений. Іван Максимович та його дружина Тетяна Кирилівна мають двох сімейних дітей та чотирьох онуків.