Підсумки конкурсу малюнків "Мальовничі куточки моєї громади"

З нагоди відзначення 5- річчя  діяльності Великоплосківської територіальної  громади  та з метою сприяння розвитку творчих художніх здібностей, вдосконаленню навичок у мистецтві та образотворчому мистецтві через осмислення теми віри в найкраще майбутнє, виховання дітей як громадян, які люблять свою Батьківщину, свій народ, мають національну самосвідомість проведено конкурс малюнків  «Мальовничі куточки моєї громади».

19:04 10.07.2024

КОНКУРС МАЛЮНКІВ "МАЛЬОВНИЧІ КУТОЧКИ МОЄЇ ГРОМАДИ"

З нагоди відзначення 5- річчя з Дня діяльності Великоплосківської громади  та з метою сприяння розвитку творчих художніх здібностей, вдосконаленню навичок у мистецтві та образотворчому мистецтві через осмислення теми віри в найкраще майбутнє, виховання дітей як громадян, які люблять свою Батьківщину, свій народ, мають національну самосвідомість проведено конкурс малюнків  «Мальовничі куточки моєї громади».

16:45 03.07.2024

5-річчя діяльності громади. Розвиваємо спорт у громаді

Головним завданням для діяльності спортивних гуртків нашої громади  є популяризація здорового способу життя, рухової активності, різних видів спорту, формування загальнонаціональних цінностей, заохочення дітей до збереження здоров’я, виховання здорового покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей, проведення різного роду заходів для досягнення цілей.

16:25 01.07.2024

5-річчя діяльності громади. День перший. Розвиток бібліотечної справи у громаді.

Значною подією для галузі культури громади було створення 04 квітня 2021 року на території громади Комунального закладу «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» як юридичну особу, яка у своїй структурі має відокремлені структурні підрозділи- філії:

10:16 01.07.2024