Дитячий садок

Дошкільне відділення Великоплосківського ОЗО - ліцею

Дошкільне відділення – є первинною складовою частиною безперервної освіти в Великоплосківському ОЗО – ліцеї , що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Функціонує відділення з 2003 року. Розраховано на 40 дітей. У відділенні  фінкціонує 2 вікові групи:

- середня група (4-5 років життя)

- старша група ( 5-6 років життя)

Навчальний рік у дошкільному відділенні починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, літній оздоровчий період – з 1 червня по 31 серпня.

У дошкільному відділенні встановлено 5-денний навчальний тиждень.

Заклад працює з 8.00 до 17.00.

Види дитячої діяльності

Розподіл занять на тиждень в організованих видах діяльності укладається за змістовними освітніми лініями відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 20.04.2015 №446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності». Кількість занять інваріантної складової повністю відповідає вимогам наказу.

Види діяльності плануються за освітніми напрямами: “ Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва”, «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», «Гра дитини», «Мовлення дитини», «Особистість дитини».

Реалізація програми передбачає врахування принципу інтеграції освітніх напрямів у відповідності з віковими можливостями і особливостями вихованців.

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим» Софія Русова

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно відчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей жити у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.

Тут працюють завзяті, творчі, талановиті педагоги, які віддано люблять дітей. Колектив педагогів - це не просто колеги і співробітники, це сім`я, яка любить садочок і створює всі умови для того, щоб кожний малюк з задоволення йшов до дошкільного відділення.

Педагогічний колектив формує у малюків вміння та навички осягати світ довколо себе,сприяє нагромадженню чуттєвого досвіду та формуванню обстежувальних навичок;створює умови для подальшого психологічного та особистого розвитку дітей; сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою та результативною, під час якої розвиваються мовлення, мислення, пам'ять та відчуття дитини.

Вітання любим матусям від вихованців дитячого садка

Любі матусі, в ці нелегкі часи саме ви стоїте на варті захисту своїх дітей. Саме на вас покладена велика відповідальність - виховувати наше майбутнє. Вітаємо вас зі святом! Нехай життя наповнюється новими фарбами, а душа -  весняним теплом! У серці хай завжди звучить музика любові, а в очах горить вогонь щастя  і радості!  Прийміть найтепліші побажання від вихованців дитячого садочка!

12:12 08.03.2024

Малюємо матусю

У перший день весни на занятті з малювання діти старшої групи з любов'ю створювали  портрет матусі.  Без мами у хаті І пусто  і сумно.  Без мами у хаті І Тоскано, і нудно.  А мама увійде-  Мов сонечко зійде.

12:19 05.03.2024

Заняття з природи

На занятті з природи наші малюки  середньої групи отримали знання про такий природний матеріал, як каміння. Діти вчилися досліджувати каміння за допомогою експерименту. Малеча  була в захваті!

12:13 05.03.2024

Малеча збирає свій перший врожай

Як швидко минає час. Тільки нещодавно садили свій город на підвіконня наші малюки,а сьогодні вже зібрали перший врожай. Запашну цибульку із задоволенням куштували за обідом.  Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати

15:18 26.02.2024

Заняття з ліплення

Росте вона холодною зимою Росте вона додолу головою А тільки сонечко засяє - Вона заплаче й помирає На занятті з ліплення діти навчалися ліпити предмети у формі конуса. На таких заняттях розвивається відчуття форми, виховується інтерес до природних явищ

19:10 21.02.2024

Заняття з малювання

Сьогодні наші дітки середньої групи на занятті з малювання закріпили знання про про горизонтальні та вертикальні лінії, скісні та хвилясті, розширили знання про жіночий та чоловічий одяг.

13:31 19.02.2024

Розвиваємось граючись

На перший погляд здається, що гра- це синонім розваги та й годі. Але якщо замислитись, гра- дивовижний інструмент для пізнання  світу, фізичного розвитку, та розвитку логіки.

13:56 15.02.2024

Малюємо птахів

Сьогодні діти старшої групи  дитячого садка Великоплоскііського ОЗО - ліцею продовжували вчитися малювати птахів олівцем та технікою зафарбування. Знайомимо дітей з життям природи та виховуємо любов до об'єктів живої природи. Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати

13:07 09.02.2024

Город на підвіконні

Город на підвіконні сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей. Він допомагає краще пізнати життя рослин, про умови необхідні для їх росту і розвитку, розвиває естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин. Сьогодні такою  цікавою та корисною справою і займалися вихованці  середньої групи Великоплосківського ОЗО - ліцею під керівництвом Ільїної Світлани Іванівни. Чекаємо на врожай! Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати!

14:15 08.02.2024

Щасливе дитинство без тривоги

Сьогодні у нашому дитячому садочку пройшли веселі змагання з елементами дихальної гімнастики. Дітвора була задоволена

15:47 29.01.2024