Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Дитячий садок

Дошкільне відділення Великоплосківського ОЗО - ліцею

Дошкільне відділення – є первинною складовою частиною безперервної освіти в Великоплосківському ОЗО – ліцеї , що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Функціонує відділення з 2003 року. Розраховано на 40 дітей. У відділенні  фінкціонує 2 вікові групи:

- середня група (4-5 років життя)

- старша група ( 5-6 років життя)

Фото без опису

Навчальний рік у дошкільному відділенні починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, літній оздоровчий період – з 1 червня по 31 серпня.

У дошкільному відділенні встановлено 5-денний навчальний тиждень.

Заклад працює з 8.00 до 17.00.

Фото без опису

Види дитячої діяльності

Розподіл занять на тиждень в організованих видах діяльності укладається за змістовними освітніми лініями відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 20.04.2015 №446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності». Кількість занять інваріантної складової повністю відповідає вимогам наказу.

Види діяльності плануються за освітніми напрямами: “ Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва”, «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», «Гра дитини», «Мовлення дитини», «Особистість дитини».

Реалізація програми передбачає врахування принципу інтеграції освітніх напрямів у відповідності з віковими можливостями і особливостями вихованців.

Фото без опису

Фото без опису

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим» Софія Русова

Фото без опису

 Кожного ранку наш дитячий садок гостинно відчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей жити у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.


Фото без опису Фото без опису

Тут працюють завзяті, творчі, талановиті педагоги, які віддано люблять дітей. Колектив педагогів - це не просто колеги і співробітники, це сім`я, яка любить садочок і створює всі умови для того, щоб кожний малюк з задоволення йшов до дошкільного відділення.

 

Фото без описуФото без опису

 

Педагогічний колектив формує у малюків вміння та навички осягати світ довколо себе,сприяє нагромадженню чуттєвого досвіду та формуванню обстежувальних навичок;створює умови для подальшого психологічного та особистого розвитку дітей; сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою та результативною, під час якої розвиваються мовлення, мислення, пам'ять та відчуття дитини.

Фото без опису Фото без опису

 


 

Малюємо веселку

Ой ти райдуго - дуга,  Заглянь у віконечко,  Принеси нам сонечко,  Щоб раділи дітки,  Розквітали квітки!  Кожанова Зінаїда Андріївна на занятті зі старшою групою навчає дітей самостійно і  творчо відтворювати свої уявлення про красиві природні явища.

13:09 24.05.2024

Малюки вчаться основам дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху В нього троє оченят. Всі по черзі горять. Як червоне загориться, треба зразу зупиниться.  Як моргне зеленим світлом, можна йти спокійно дітям Малята закріпили кольори світлофора, правила дорожнього руху.

14:30 20.05.2024

Україна вишивана

Щороку у третій четвер травня українці традиційно одягаються у вишиванки. Вишиванки - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу" Сорочка, що матуся вишивала, сердечко гріє, душу веселить. Бо ж мама щастя -долю закликала. Цей оберіг в житті нас захистить" Малюки середньої групи  на занятті з аплікації власноруч створили вишиванки. Діти старшої групи прикрашали чудовими  орнаментами сорочки. Виховуємо у  дітей впевненість у  своїх силах, любов до мистецтва. Зберігаємо традиції українського народу. Дякуємо ЗСУ за мужність та незламність

13:33 16.05.2024

Пам'ятаємо

Сьогодні вихованці середньої групи долучилися до шанування пам'яті героїв

12:08 08.05.2024

Заняття з фізкультури у середньої групи

Враз набігли чорні хмари, Припустився Дощ-косарик. Сіяв,віяв-не косив, Тільки трави заросив! Незважаючи на дощик,  за вікном малюки середньої групи не сумують. На занятті з фізкультури закріпили комплекс загальнорозвиваючих вправ. Закріпили навички стрибків з обруча в обруч, правильно приземлятись. На таких заняттях виховується спритність, уміння виконувати дії за словесним сигналом, позитивні, моральні та вольові риси характеру

16:20 18.04.2024

Заняття з малювання в середній групі

Щоб бабусю лікувати, Ось лимон намалювали, А лимони- як овали. Ось і яблука кругленьке, А малинка вся в зернятках - Як її нам малювати? Сьогодні на занятті з малювання наші малюки малювали смачні вітаміни в баночках Такі заняття розвивають образне мислення, загальну дрібну моторику, закріплюють знання про кольори та геометричні фігури..  Розширюється знання про цілющі властивості ягід та фруктів

12:57 17.04.2024

Знайомство з природними об'єктами

Діти середньої групи Великоплосківського садочка при Великоплосківському ОЗО - ліцеї продовжують знайомиться з природними об'єктами навколишнього середовища. Під час таких занять виховуються естетичні почуття та пізнаваний інтерес до живого довкілля. Малята вчаться відповідати на запитання, висловлювати свою думку. Все це сприяє збагаченню словникового запасу

13:40 08.04.2024

Вітання любим матусям від вихованців дитячого садка

Любі матусі, в ці нелегкі часи саме ви стоїте на варті захисту своїх дітей. Саме на вас покладена велика відповідальність - виховувати наше майбутнє. Вітаємо вас зі святом! Нехай життя наповнюється новими фарбами, а душа -  весняним теплом! У серці хай завжди звучить музика любові, а в очах горить вогонь щастя  і радості!  Прийміть найтепліші побажання від вихованців дитячого садочка!

12:12 08.03.2024

Малюємо матусю

У перший день весни на занятті з малювання діти старшої групи з любов'ю створювали  портрет матусі.  Без мами у хаті І пусто  і сумно.  Без мами у хаті І Тоскано, і нудно.  А мама увійде-  Мов сонечко зійде.

12:19 05.03.2024

Заняття з природи

На занятті з природи наші малюки  середньої групи отримали знання про такий природний матеріал, як каміння. Діти вчилися досліджувати каміння за допомогою експерименту. Малеча  була в захваті!

12:13 05.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень