A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Дитячий садок

Дошкільне відділення Великоплосківського ОЗО - ліцею

Дошкільне відділення – є первинною складовою частиною безперервної освіти в Великоплосківському ОЗО – ліцеї , що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Функціонує відділення з 2003 року. Розраховано на 40 дітей. У відділенні  фінкціонує 2 вікові групи:

- середня група (4-5 років життя)

- старша група ( 5-6 років життя)

Навчальний рік у дошкільному відділенні починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, літній оздоровчий період – з 1 червня по 31 серпня.

У дошкільному відділенні встановлено 5-денний навчальний тиждень.

Заклад працює з 8.00 до 17.00.

Види дитячої діяльності

Розподіл занять на тиждень в організованих видах діяльності укладається за змістовними освітніми лініями відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 20.04.2015 №446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності». Кількість занять інваріантної складової повністю відповідає вимогам наказу.

Види діяльності плануються за освітніми напрямами: “ Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва”, «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», «Гра дитини», «Мовлення дитини», «Особистість дитини».

Реалізація програми передбачає врахування принципу інтеграції освітніх напрямів у відповідності з віковими можливостями і особливостями вихованців.

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим» Софія Русова

 Кожного ранку наш дитячий садок гостинно відчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей жити у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.


 

Тут працюють завзяті, творчі, талановиті педагоги, які віддано люблять дітей. Колектив педагогів - це не просто колеги і співробітники, це сім`я, яка любить садочок і створює всі умови для того, щоб кожний малюк з задоволення йшов до дошкільного відділення.

 

 

Педагогічний колектив формує у малюків вміння та навички осягати світ довколо себе,сприяє нагромадженню чуттєвого досвіду та формуванню обстежувальних навичок;створює умови для подальшого психологічного та особистого розвитку дітей; сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою та результативною, під час якої розвиваються мовлення, мислення, пам'ять та відчуття дитини.

 

 


 

Випускний у Великоплосківському дитячому садочку

Коли завершується рік? Для  нашої країни 31 грудня, для громадян східних країн - в лютому. Рік агрономів завершується після збору врожая. А для школярів та вихованців  - в травні. 29.05.2023  - знаменна дата для вихованців  Великоплосківського дитячого садка -  старша група прощається зі своїми улюбленими  вихователями, які кожного дня вкладали свою частинку тепла в дитячі серця.  Саме їм та батькам, які протягом всього життя йдуть поруч зі своєю малечею, діти присвятили урочисті слова, зворушливі пісні та яскраві  танцювальні композиції. Вони  покидають  улюблений  дитячий садок з сумом , але знаючи, що  попереду їх  чекає багато нового і цікавого. З випускним вас , малюки,  хорошого навчання в школі, посидючості, відповідальності, радості, нових успіхів, знайти в школі безліч нових друзів, здоров’я, нових цікавих знань та вмінь, нехай все завжди виходить!

14:46 29.05.2023

Екскурсія до музею с. Великоплоске

 Сьогодні вихованці дитячого садочка  побували на екскурсії в музеї.Там  для них працівники музею провели цікаву екскурсію по шляхам  минулого нашого села. Малечі  було дуже  цікаво  познайомитись з  атрибутами сільського  побуту, доторкнутися до старовинних речей. Діти були просто в захваті! Дякуємо   Чернігівській Ларисі Іванівні та Єждіній Олені Олександрівні за запрошення та  цікаву екскурсію.

22:49 18.05.2023

З дітлахами про безпеку на дорозі

Протягом тижня в нашому садочку проводиться тиждень безпеки дорожнього руху. Діти середньої групи мають можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху, облаштування дороги, дію світлофора. Дітям надавалась можливість запам'ятати наданий матеріал розмальовуючи картинки на данну тематику.

23:23 17.05.2023

Прогулянка парком вихованцями Великоплосківського дитячого садка

Екологічна  стежинка привела малят до парку. Діти спостерігали за розвитком рослин,порівнювали з тим , якими вони були тиждень тому ,  милувалися красою природи рідного краю. При цьому вихователь Кожанова Зінаїда Андріївна  неодноразово привертала увагу вихованців  дбайливо ставитися  до оточуючого середовища.

09:39 05.05.2023

Життя дитячого садка Великоплосківького ОЗО- ліцею

Сьогодні у сонячний, весняний день діти старшої групи під час інтегрованого заняття  повторили назви птахів та  дуже здивувались, коли  дізналися, що курка - одомашнений  птах. Повторили найменування геометричних фігур і за допомогою них зробили чудових сонячних курчат. Після занять  всією дружньою командою вирушили на прогулянку -  дихати свіжим повітрям та займатися спортом на тренажерах. Діти отримали багато позитивних емоцій. 

15:50 02.05.2023

Ігри з піском у дитячому садку

Не дуже теплий, але сонячний день, чудова  нагода погратися у піщані ігри. Пісок відкриває неосяжне поле діяльності для юних дослідників та експериментаторів. Такий вид діяльності допомогає дітям краще пізнавати навколишній світ неживої природи , пізнавати властивості піску , вчитися  діяти в команді .

13:41 30.04.2023

Все починається з любові до рідного краю!

Все починається з любові до рідного краю! Здається все дуже звичним , коли діти йдуть на прогулянку. Але кожну прогулянку можна перетворити в міні-екскурсію стежинками рідного села! І ось така екскурсія відбулася  у вихованців  дитячого садка , коли під час прогулянки вони в котрий раз  милуються природою , весняними квітами . запам'ятовують нові назви рослин .Крістєва Вікторія Вікторівна звертає  увагу дітей  на те , що робиться нашими односельцями, громадою для того , щоб рідне село було красивим , незвичайним . Привчає  дітей шанобливо ставитися до праці інших, пишатись здобутками своєї громади. Бо вони - поки найменші мешканці нашої громади - наше світле майбутнє, яким надалі підтримувати та розвивати нашу громаду. Сподіваємось, що такі заняття допоможуть сформувати  у дітей  почуття відповідальності за свої дії, любов до рідного краю.

07:40 29.04.2023

Весна іде, тепло несе!

Сонце луг поцілувало- все навколо жовтим стало. Дуже хочеться тепла і сонця. Діти середньої групи на прогулянці продовжують спостерігати за рослинами найближчого оточення. Ільїна Світлана Іванівна ще раз звернула увагу вихованців на умови, необхідіні для росту і розвитку  рослин.

12:34 19.04.2023

Народні традиції у дитячому садку

Писанка — символ Великодня. Знайомство з народними, релігійними святами і традиціями  починається ще в дитячому садку. Незабаром настане шановане і радісне свято Великодня.

10:08 12.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень