A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Дитячий садок

Дошкільне відділення Великоплосківського ОЗО - ліцею

Дошкільне відділення – є первинною складовою частиною безперервної освіти в Великоплосківському ОЗО – ліцеї , що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту.

Функціонує відділення з 2003 року. Розраховано на 40 дітей. У відділенні  фінкціонує 2 вікові групи:

- середня група (4-5 років життя)

- старша група ( 5-6 років життя)

Навчальний рік у дошкільному відділенні починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, літній оздоровчий період – з 1 червня по 31 серпня.

У дошкільному відділенні встановлено 5-денний навчальний тиждень.

Заклад працює з 8.00 до 17.00.

Види дитячої діяльності

Розподіл занять на тиждень в організованих видах діяльності укладається за змістовними освітніми лініями відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України 20.04.2015 №446 «Про затвердження гранично допустимого навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності». Кількість занять інваріантної складової повністю відповідає вимогам наказу.

Види діяльності плануються за освітніми напрямами: “ Дитина в соціумі», «Дитина в природному довкіллі», «Дитина у світі мистецтва”, «Дитина в сенсорно – пізнавальному просторі», «Гра дитини», «Мовлення дитини», «Особистість дитини».

Реалізація програми передбачає врахування принципу інтеграції освітніх напрямів у відповідності з віковими можливостями і особливостями вихованців.

«Дитинство – це ранок життя людини, а ранок має бути щасливим» Софія Русова

 Кожного ранку наш дитячий садок гостинно відчиняє двері для вас, шановні батьки і любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями, ми навчимо дітей жити у згоді і злагоді з істиною, добром, красою, совістю та любов’ю.


 

Тут працюють завзяті, творчі, талановиті педагоги, які віддано люблять дітей. Колектив педагогів - це не просто колеги і співробітники, це сім`я, яка любить садочок і створює всі умови для того, щоб кожний малюк з задоволення йшов до дошкільного відділення.

 

 

Педагогічний колектив формує у малюків вміння та навички осягати світ довколо себе,сприяє нагромадженню чуттєвого досвіду та формуванню обстежувальних навичок;створює умови для подальшого психологічного та особистого розвитку дітей; сприяє розвитку діяльності, яка має бути цікавою, мотивованою та результативною, під час якої розвиваються мовлення, мислення, пам'ять та відчуття дитини.

 

 


 

Малеча збирає свій перший врожай

Як швидко минає час. Тільки нещодавно садили свій город на підвіконня наші малюки,а сьогодні вже зібрали перший врожай. Запашну цибульку із задоволенням куштували за обідом.  Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати

15:18 26.02.2024

Заняття з ліплення

Росте вона холодною зимою Росте вона додолу головою А тільки сонечко засяє - Вона заплаче й помирає На занятті з ліплення діти навчалися ліпити предмети у формі конуса. На таких заняттях розвивається відчуття форми, виховується інтерес до природних явищ

19:10 21.02.2024

Заняття з малювання

Сьогодні наші дітки середньої групи на занятті з малювання закріпили знання про про горизонтальні та вертикальні лінії, скісні та хвилясті, розширили знання про жіночий та чоловічий одяг.

13:31 19.02.2024

Розвиваємось граючись

На перший погляд здається, що гра- це синонім розваги та й годі. Але якщо замислитись, гра- дивовижний інструмент для пізнання  світу, фізичного розвитку, та розвитку логіки. 

13:56 15.02.2024

Малюємо птахів

Сьогодні діти старшої групи  дитячого садка Великоплоскііського ОЗО - ліцею продовжували вчитися малювати птахів олівцем та технікою зафарбування. Знайомимо дітей з життям природи та виховуємо любов до об'єктів живої природи. Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати

13:07 09.02.2024

Город на підвіконні

Город на підвіконні сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей. Він допомагає краще пізнати життя рослин, про умови необхідні для їх росту і розвитку, розвиває естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин. Сьогодні такою  цікавою та корисною справою і займалися вихованці  середньої групи Великоплосківського ОЗО - ліцею під керівництвом Ільїної Світлани Іванівни. Чекаємо на врожай! Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати!

14:15 08.02.2024

Щасливе дитинство без тривоги

Сьогодні у нашому дитячому садочку пройшли веселі змагання з елементами дихальної гімнастики. Дітвора була задоволена

15:47 29.01.2024

Заняття з малювання в старшій групі

Сьогодні на занятті  з малювання, діти старшої групи познайомилися з новою технікою  малювання на зім'ятому папері. Діти з задоволенням малювали, розвивали образне мислення, творчі здібності, зоровий контроль дій рук, художньо-креативні здібності.

15:37 26.01.2024

Заняття з аплікації в середній групі

На морозі зайчика Дуже змерзли пальчики Хватку снігову робив Рукавички загубив А тепер він скаче Дуже гірко плаче Заняття з аплікації в середній групі. Діти навчаються елементарним прийомам композиції під час викладання візерунків на опредмеченій формі - рукавички

17:44 24.01.2024

Заняття в середній групі

Попід вікнами Мороз Ходить -щулиться То загляне у садок, то на вулицю: -Де ж це дітоньки малі поховалися Та невже ж вони мене і злякалися? Я ж їм шкоди не зроблю анітрішечки Тільки вікна розмалюю для потішечки! Сьогодні діти середньої групи на занятті з малювання вчилися заповнювати площину прямокутної форми, розвивали творчу уяву, уміння бачити прекрасне

19:18 22.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень