A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Шкільне життя

Тиждень безпеки дорожнього руху

  Тема дорожнього руху є актуальною завжди, будь-якої пори року. Діти часто забувають про реальну небезпеку на дорозі. З метою попередження  дитячого дорожньо-транспортного травматизму  в нашій гімназії щорічно проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом тижня з 11 по 15 вересня класними керівниками були проведені наступні заходи:

14:10 18.09.2023

Рух - це здоров'я! Здоров'я - це клас! Гармонія руху об'єднує нас!

   Початок нового 2023/2024 навчального року в  нашій гмназії традиційно співпав із проведенням Олімпійського тижня. Протягом тижня вчителі фізичної культури знайомили дітей з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, проводили веселі ранкові руханки. Учні початкових класів змагалися у спритності та витривалості під час змагань «Спорт – це життя!».  Учні 5 – 9 класів брали участь у велогонках та  у шашковому турнірі.

19:30 09.09.2023

Прапор наш, як літо, в сонці майорить!

    З Днем Державного Прапора України! В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. Нехай наш прапор завжди летить високо, а добро і мир панують в нашій рідній Україні! Нехай наш прапор завжди майорить над нашою школою, наповнюючи її духом єдності та гордості за нашу країну!

17:24 23.08.2023

Вдалого старту, випускники!

     Ну от і настав цей хвилюючий час! Це були 9 років наполегливої праці. Але це були і роки досягнень, насолоди від спілкування з однокласниками та вчителями. Від щирого серця вітаємо наших випускників!  Ви гідно пройшли цей непростий шлях, пишаємося кожним із вас! Здоров'я усім, тепла, любові, рідних людей на відстані обіймів, мирного і сонячного завтра у країні щасливих людей. Країні-переможниці!

15:53 09.06.2023

Останній дзвоник 2023

    До побачення, навчальний! Ти був непростим, але ми зробили все можливе. Сьогодні пролунав останній дзвоник. На свято зібралася уся шкільна родина: учні, батьки, бабусі й дідусі. Завітали до нас і гості - Великоплосківський сільський голова Батурін І.М., начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму  Ярочкін В.Ю., головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гальцев П.Т., які виступили зі словами вітання та нагородили учнів та вчителів гімназії почесними грамотами і подарунками за їх досягнення. Директор Валентина Андріївна тепло привітала випускників 9 класу та випускників початкової школи.

18:18 31.05.2023

Справжні герої поряд із нами

    23 травня в Україні - День героїв. Сьогодні цей день присвячений кожному з нас. Всі ми - герої України. Хтось боронить свою землю від російських окупантів, які зазіхнули на незалежність України. Хтось допомагає сусідам, працює на благо Батьківщини, засіває поля чи займається волонтерством. Герої і ті, хто лікує, рятує, навчає, будує, відновлює.

13:49 24.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень