Шкільне життя

Збережемо красу рідного куточка нашої планети Земля!

22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети.  Екологічний захід на тему "Збережемо красу рідного куточка нашої планети Земля!" вкотре нагадав дітям про стан навколишнього середовища та змусив задуматися над тим, що Земля потребує турботи і захисту.

18:27 22.04.2024

Команда ДЮРП дбає про пожежну безпеку

17 квітня в Україні відзначають День пожежної охорони. Це професійне свято створено для того, щоб вшанувати вагомий внесок усіх пожежників України, які невпинно борються зі стихією, щоб захистити здоров'я і врятувати життя і майно від вогню.

21:17 17.04.2024

День космосу

Напевно, неможливо знайти більш захоплююче й цікаве явище для людей, ніж космос — цей безмежний простір, наповнений зірками, планетами й неймовірними таємницями.

21:30 12.04.2024

В здоровому тілі - здоровий дух!

Здобувачі освіти Слов’яносербської гімназії долучилися до відзначення Всесвітнього дня здоров'я. Для учнів 5-6 та 7-9 класів було проведено ігри-квести. Під час гри кожна команда проходила 8 станцій – етапів, де виконувались різні творчі та спортивні завдання, покращувався настрій та здоровий дух.

21:15 08.04.2024

Веселі старти

Сьогодні відзначається Всесвітній день здоров'я. Чи можна покращити свій фізичний та емоційний стан на стадіоні? Так!  Учні початкових класів нашої гімназії радять вам провести сьогоднішній день у турботі про власне здоров'я. Яким чином - вирішувати вам. Головне, щоб ви почувалися здорово, на всі 100 % !!!

18:01 07.04.2024

Мінна безпека

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної безпеки. В цей день педагоги нашої гімназії  провели уроки з мінної безпеки.

18:47 04.04.2024

Зростаємо разом із книгою!

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. Це свято книги, дитинства та магії казки.

20:52 02.04.2024