Школа - осередок розвитку громадської активності
День народження громади - це для кожного з нас знакова дата. Нам пощастило жити в чудовому краю зі славною історією. Творять історію люди. Всі хто працює, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей. Кожен з нас хоче бачити громаду дружньою, сильною і процвітаючою, а громадян - щасливими й заможними. І лише шляхом об'єднання навколо ідеї розвитку громади можливо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще сьогодення.06:25 02.07.2024