A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Шкільне життя

Тиждень математики

     З 13  по 17 березня в Слов'яносербській гімназії проходив тиждень математики. Протягом тижня учні приймали участь в конкурсі на кращу математичну газету. 14 березня відзначали день народження числа "Пі". В цей день учні ознайомились з історією відкриття числа "Пі"  та  застосування його в математиці. Учні з'ясували, чому це свято святкують 14 березня, а також відвідали пам'ятники числу "Пі" в різних державах світу. Серед учнів 6,7 та 9 -х класів відбувся "Сірниковий турнір".  Учні 8-го класу взяли участь у вікторині "Змагання розумів", а учні 5 класу із задоволенням виконували математичні розмальовки. І на завершення математичного тижня учні 2 -  9 класів приймають участь в міжнародному математичному конкурсі " Кенгуру ".

20:15 19.03.2023

Разом до Перемоги!

    Працівники Слов'яносербської гімназії щотижня підтримують наших захисників, готуючи їм різні смаколики.  Кожна благодійна справа є впевненим кроком до нашої спільної Перемоги. Підтримка один одного допомагає подолати всі біди і негаразди, адже у єдності наша сила.

12:11 24.02.2023

Безпека понад усе!

   Головною умовою освітнього процесу є безпека та збереження життя всіх його учасників. Працівники нашої гімназії продовжують облаштовувати укриття. Наша мета  – зробити укриття місцем для творчості, а отже змінити його похмурий та холодний образ  на більш затишний та приємний. Такою дружньою командою, вчителі разом з учнями, робимо це укриття кращим.

13:39 23.02.2023

Нас єднає мова

  Сьогодні Міжнародний день рідної мови! Вітаємо всіх, хто ввібрав в себе нашу мову, знає своє коріння та розуміє витоки, що дає нам силу і могутність!

19:53 21.02.2023

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

  20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна і сильна Україна, європейська і демократична, незалежна і цілісна.

17:24 20.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень