Шкільне життя

День українського добровольця

Сьогодні, у День українського добровольця, дякуємо нашим захисникам та захисницям, які не вагаючись стали на захист України. Вчителі Мордванюк І.М. та Задніпряна А.М. провели для учнів 1 та 2 класів патріотичні інформаційні  хвилинки: " 14 березня - День українського добровольця",  "Дякую тобі, воїне!!!"

19:00 14.03.2024

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко. Мало хто з таким вогнем душі захищав свободу і незалежність Батьківщини, честь і гідність народу.

18:26 08.03.2024

Весна починається з компліментів

Вітаємо усіх із початком весни! Перший день весни розпочався в нашій гімназії з «Кошика компліментів». Адже сьогодні – Всесвітній день компліментів.

20:28 01.03.2024

Моя країна війною втомлена, але ніким не зломлена

Друга річниця початку повномасштабного вторгнення......Друга річниця болю, страху, жорстокості, сліз, втрат, стійкості, мужності, незламності.....боротьба за життя, боротьба за МИРНЕ МАЙБУТНЄ ДІТЕЙ….

17:18 23.02.2024

Хто володіє інформацією, той володіє світом!

06 лютого 2024 року у світі відзначають День безпечного Інтернету. Це чудовий привід  показати дітям всі плюси і мінуси роботи в мережі Інтернет, її вплив на здоров'я людини; пояснити що таке ігроманія та інтернетзалежність, як з ними боротися.

18:47 06.02.2024

В єдності наша сила!

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність.

15:56 22.01.2024