A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Центр надання адміністративних послуг

Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Декларація відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки ( далі – Декларація) дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин), яка заповнюється суб’єктом господарювання.

08:54 08.11.2022

Порушення встановленого законом порядку створення юридичної особи.

Порядок проведення державної реєстрації та інших реєстраційних дій на підставі документів, що подаються заявником для державної реєстрації, встановлений статтею 25 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон про реєстрацію) та включає в себе перевірку документів на наявність підстав для відмови в державній реєстрації.

10:11 04.11.2022

Проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрацію яких проведено до 1 січня 2013 року відповідно до законодавства, що діяло на момент їх виникнення, присвоєння адреси закінченому будівництвом об’єкту та в межах компетенції.

Щодо державної реєстрації права власності на закінчений будівництвом об’єкт у результаті здійснення нового будівництва зазначаємо, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) – це офіційне визнання і підтвердження державою фактів, зокрема, набуття права власності на нерухоме майно шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Право власності як різновид речового права є правом, що встановлює панування особи над певною річчю, внаслідок чого виникає обов’язок усіх і кожного не порушувати це право. Тобто йдеться про правовий зв’язок окремого суб’єкта з певною окремою річчю.

09:01 25.10.2022

Порядок проведення державної реєстрації права власності на закінчений будівництвом об’єкт за особою, яка здійснювала будівництво такого об’єкта (замовник будівництва), та часових обмежень щодо подальшого відчуження вказаного нерухомого майна в умовах

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в період дії воєнного стану здійснюється з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року №209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (далі – Постанова).

08:57 26.08.2022

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Для багатьох українців, які евакуювалися до інших міст країни, постало гостре питання: як знайти роботу на новому місці. Тому зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

09:03 11.08.2022

ПЕНСІЙНІ ПОСЛУГИ НА ГІДІ

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку. Призначення пенсії за віком

11:35 03.08.2022

Повідомлення про Пошкоджене майно

Повідомте про пошкодження або знищення своєї нерухомості внаслідок військової агресії Російської Федерації. Згодом буде створено спеціальну комісію, яка оцінить збитки. Про порядок та процедуру компенсації ми повідомимо пізніше. Пошкодження побутової техніки чи ремонту вказувати не потрібно.

09:43 01.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень