Молодіжна рада

Молодіжна рада крокує селами громади

Молодіжна рада крокує селами громади. Перший візит ради здійснено до Новосавицького старостинського округу. Щиро зустріли жителі села Новосавицьке молодь громади і голову Великоплосківської сільської ради Батурина І.М.. Розпочали зустріч з теплого чаю і теплої розмови . Староста округу Орлова Людмила Анатоліївна розповіла про свою діяльність на території округу, поділилася успіхами та також проблемами. Євсєєва Наталья Миколаївна – завідувачка  Новосавицького будинку культури та Євсєєва Тетяна Григорівна  -  художній керівник закладу ознайомили молодих активістів з досягненнями в галузі культури. Вони презентували виставку робіт майстрині вишивки бісером  Іванової Віри Василівни. Бібліотекар сільської бібліотеки-філії Скавронік Лариса Василівна поділилася своїм досвідом роботи з маленькими читачами, щоденними відвідувачами . Багато історичного матеріалу зібрано в бібліотеці .  Дуже сподобалось гостям розповідь Скавроніка Володимира Миколайовича про історичну спадщину села Новосавицьке. Багато історичних нарисів написав про рідний край Володимир Миколайович і свої роздуми та знання втілив в свої  книжки. Він подарував цей цінний скарб голові молодіжної ради Жупанову Миколі. Посмішками і веселим гомоном зустріли учні Новосавицького ЗЗСО представників ради. Радо привітала гостей директор школи Стукалова Ліна Борисівна. Ознайомила з історією школи, з маленькими досягненнями та проблемами. Учні школи підготували захід до Дня Матері – співали, розповідали вірші та дарували теплі слова  найріднішій людині. З теплими, добрими вітаннями та надіями на краще прощалися гості та гостинні савичани, бо майбутнє нашої країни за успішною і активною молоддю. Будемо чекати великих змін в молодіжній політиці нашої країни.

10:15 14.05.2021

Відбулися другі збори Молодіжної ради при Великоплосківській сільській раді

24.03.2021 року було проведено друге засідання Молодіжної ради. На зборах молодь обговорювала плани на майбутнє. Розробляли план дій разом з урахуванням всіх можливих проблем. Це можливість допомагати людям похилого віку, проведення акцій по озелененню населених пунктів громади, проведення заходів щодо пропаганди здорового способу життя, розвиток направлення  краєзнавчого характеру, проведення спортивних змагань для молоді громади, можливість отримання інформації з досвіду роботи Молодіжних рад нашого району і обов’язково співробітництво з місцевою виконавчою владою. Найбільш зацікавлені були учасники засідання питанням створення мобільного літнього кінотеатру для жителів громади. Плани на майбутнє цікаві і здійснення їх залежить від нашої Молодіжної ради.

12:23 26.03.2021