Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Молодіжна рада

Протокол №4 засідання Молодіжної ради

Молодіжна рада провела чергове засідання, на якому були розглянути запитання пов'язані з організацією проведення Дня молоді на території Великоплосківської ради. Запропонували долучити  молодь громади до участі у спортивних змаганнях. Також затронуті проблеми пов'язані з екологією рідного краю.

16:23 08.06.2021

Молодіжна рада крокує селами громади

Молодіжна рада крокує селами громади. Перший візит ради здійснено до Новосавицького старостинського округу. Щиро зустріли жителі села Новосавицьке молодь громади і голову Великоплосківської сільської ради Батурина І.М.. Розпочали зустріч з теплого чаю і теплої розмови . Староста округу Орлова Людмила Анатоліївна розповіла про свою діяльність на території округу, поділилася успіхами та також проблемами. Євсєєва Наталья Миколаївна – завідувачка  Новосавицького будинку культури та Євсєєва Тетяна Григорівна  -  художній керівник закладу ознайомили молодих активістів з досягненнями в галузі культури. Вони презентували виставку робіт майстрині вишивки бісером  Іванової Віри Василівни. Бібліотекар сільської бібліотеки-філії Скавронік Лариса Василівна поділилася своїм досвідом роботи з маленькими читачами, щоденними відвідувачами . Багато історичного матеріалу зібрано в бібліотеці .  Дуже сподобалось гостям розповідь Скавроніка Володимира Миколайовича про історичну спадщину села Новосавицьке. Багато історичних нарисів написав про рідний край Володимир Миколайович і свої роздуми та знання втілив в свої  книжки. Він подарував цей цінний скарб голові молодіжної ради Жупанову Миколі. Посмішками і веселим гомоном зустріли учні Новосавицького ЗЗСО представників ради. Радо привітала гостей директор школи Стукалова Ліна Борисівна. Ознайомила з історією школи, з маленькими досягненнями та проблемами. Учні школи підготували захід до Дня Матері – співали, розповідали вірші та дарували теплі слова  найріднішій людині. З теплими, добрими вітаннями та надіями на краще прощалися гості та гостинні савичани, бо майбутнє нашої країни за успішною і активною молоддю. Будемо чекати великих змін в молодіжній політиці нашої країни.

10:15 14.05.2021

Відбулися треті збори Молодіжної ради

Молодіжна рада бере активну участь у проекті громади "Наш літній кінотеатр". Обговорити втілення цього проекту зібрались активні учасники ради і представники місцевої влади - сільський голова Батурін І.М. та секретар Великоплосківської сільської ради Шлюшкін С.Л. 

22:02 25.04.2021

Відбулися другі збори Молодіжної ради при Великоплосківській сільській раді

24.03.2021 року було проведено друге засідання Молодіжної ради. На зборах молодь обговорювала плани на майбутнє. Розробляли план дій разом з урахуванням всіх можливих проблем. Це можливість допомагати людям похилого віку, проведення акцій по озелененню населених пунктів громади, проведення заходів щодо пропаганди здорового способу життя, розвиток направлення  краєзнавчого характеру, проведення спортивних змагань для молоді громади, можливість отримання інформації з досвіду роботи Молодіжних рад нашого району і обов’язково співробітництво з місцевою виконавчою владою. Найбільш зацікавлені були учасники засідання питанням створення мобільного літнього кінотеатру для жителів громади. Плани на майбутнє цікаві і здійснення їх залежить від нашої Молодіжної ради.

12:23 26.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень