Діяльність

"Конституцію вивчаємо : Перемагаємо"

Щороку 28 червня Україна відзначає  День  Конституції. Конституція України  була прийнята  Верховною Радою о 9:20 годин ранку  28 червня 1996 року.

14:49 28.06.2024

Година пам'яті

День Героїв ,це свято величі духу  українських вояків - борців за волю України  і є символом  не зборимості Ураїнської Нації. Ми даруємо  щиру вдячність  та пошану тим, хто без  вагань  поклав  своє  щире  синівське серце до ніг  Матері- України,чий героїчний син  став прикладом  для майбутніх поколінь. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі - процвітання ,сили і слави.

11:35 23.05.2024

День пам'яті жертв політичних репресій

Третя неділя травня- визначний день для кожного українця. Річ у цім, що щороку у цей день у нашій країні вшановується День пам'яті жертв політичних репресій. Унаслідок репресивних дій на території України були цілковито винищені представники інтелігенції, зруйновані суспільні зв'язки, відбувалося поширення антинаціоналістичних ідей, у суспільстві панувала масова депресія.

11:10 20.05.2024

Читання - ось найкраще вчення!

23 квітня світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права, свято авторів , видавців , критиків , бібліотекарів, читачів. Книга - незамінний носій інформації. Завдяки книгам ми отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань,моральних і духовних цінностей.

10:01 24.04.2024