A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

Заходи до Дня Української Державності у Новосавицькій філії-бібліотеці

28 липня Україна  відзначає День Української Державності.        День встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.       22 липня у Новосавицькій бібліотеці-філії  відбувся захід присвячений Дню Української Державності.  У своєму виступі перед мешканцями села бібліотекарка Скавронік Л.В. розповіла про етапи державотворення, обговорили цікаві факти з історії. У літературному обговоренні "Відомі політичні діячі про державність" взяли участь учителі школи, працівники СБК, старостинського округу та мешканці села.

15:14 23.07.2022

Тематична бесіда "Герої не вмирають" у Новосавицькій бібліотеці філії

29 серпня вшанування пам'яті захисників України. Сьогодні в сільській бібліотеці філії провели спільно з будинком культури Бесіду "Герої не вмирають". Ті трагічні події російсько- української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути символом Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

13:41 28.08.2021

У полоні Шевченкового слова

9 березня у Новосавицькій бібліотеці пройшли Шевченківські читання "У полоні Шевченкового слова" до 207 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

21:50 09.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень