Діяльність

Тематична бесіда "Герої не вмирають" у Новосавицькій бібліотеці філії

29 серпня вшанування пам'яті захисників України. Сьогодні в сільській бібліотеці філії провели спільно з будинком культури Бесіду "Герої не вмирають". Ті трагічні події російсько- української війни розгорталися на сході України, саме на полях соняхів, які вже поспіли. І саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Саме тому сонях повинен бути символом Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

13:41 28.08.2021

У полоні Шевченкового слова

9 березня у Новосавицькій бібліотеці пройшли Шевченківські читання "У полоні Шевченкового слова" до 207 річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

21:50 09.03.2021