A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Індексація зарплати: що маємо зараз та що чекає нас у 2024 році

Таким чином,  протягом 2023 року роботодавці не повинні нараховувати та виплачувати працівникам індексацію. При цьому, незалежно від того, коли у працівника виникло право на індексацію зарплати, у 2023 році вона йому не нараховується. 

10:05 22.09.2023

ДПС: Нюанси порядку заповнення платіжних інструкцій на сплату платежів до бюджету та фондів соціального страхування

Юридичні особи, фізичні особи – підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.

10:00 21.09.2023

Внесено зміни до правил проведення публічних закупівель: відтепер замовник має обґрунтувати необхідність закупівель на суму понад 50 тис. грн

Уряд на минулому засіданні вніс зміни до правил проведення публічних закупівель під час дії воєнного стану. Зокрема було прийняте рішення про те, що для закупівель на суму від 50 тис. гривень треба не тільки оприлюднювати звіт про договір, який було укладено без використання електронної системи закупівель, а також погоджене керівником замовника обґрунтування підстави для здійснення замовником відповідної закупівлі.

16:27 12.09.2023

Яким чином нараховувати ЄСВ якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?

Яким чином нараховувати єдиний внесок працівнику за основним місцем роботи, якщо сума допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, в розрізі окремих місяців не перевищує розмір мінімальної заробітної плати?

09:00 08.09.2023

Про оподаткування ПДФО та ВЗ грошової винагороди обласного рівня за рахунок та в межах коштів, передбачених в обласному бюджеті

Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що відповідно до пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі - Кодекс) дохід з джерелом його походження з України - це будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні.

11:01 06.09.2023

Відпустка на другу дитину чоловіку, якщо жінка у відпустці по догляду за першою дитиною

Чи може чоловік (працівник установи) у якого народилася друга дитина оформити відпустку по догляду за дитиною до трьохрічного віку, якщо у нього дружина перебуває у декретній відпусці з першою дитиною?

10:36 31.08.2023

Хвороба у відпустці: що треба знати

Хвороба може застати зненацька, коли людина перебуває у відпустці. Як діяти роботодавцю в такому випадку? Що буде з відпусткою? Чи оплачувати лікарняні? На всі ці та інші запитання ви знайдете відповідь у цій статті.

15:15 30.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень