Відділ сім'ї, молоді та соціального захисту населення

Вас вітає відділ сім’ї, молоді та соціального захисту населення
Великоплосківської сільської ради!

Відділ сім’ї, молоді та соціального захисту населення реалізує державну політику в галузі соціального забезпечення та соціального захисту мешканців Великоплосківської громади, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості, інвалідності або потрапляння до складних життєвих обставин потребують допомоги та соціальної підтримки.

На сторінці відділу Ви маєте можливість ознайомитись з його діяльністю, зі змінами в законодавстві, отримати інформацію про розміри та порядок призначення соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій і соціальних гарантій.

Ми знаємо наскільки стрімке життя, розуміємо як важливо все знати і встигнути. Поки Ви працюєте, виховуєте дітей, перебуваєте на лікуванні чи в скрутній ситуації, ми завжди поруч та на зв'язку – допоможемо, підкажемо, порадимо. Сподіваємось, що інформація розміщена на нашій сторінці  допоможе в рішенні Ваших проблем.

Ми працюємо для Вас!