Відділ організації надання адміністративних послуг

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!!!!

14.07.2021 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради працював Консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.  Юристи Великомихайлівського бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали консультації жителям громади з приводу відкриття ринку землі, підстав та порядку дострокового розірвання договорів оренди землі.

12:22 16.07.2021

ЗВІТ про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради за I півріччя 2021 року

Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради (далі ЦНАП) свою діяльність здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

14:00 12.07.2021

УВАГА!!! БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДЯН!

Завдяки Роздільнянському місцевому центру з надання безоплатної правової допомоги громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

08:27 18.05.2021