Відділ організації надання адміністративних послуг

ЗВІТ про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради за 2021 рік

Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради (далі ЦНАП) свою діяльність здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

11:40 10.01.2022

Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України (по досягненню 25- і 45-річного віку) у ЦНАП ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Рішенням Великоплосківської сільської ради від 07.12.2021 № 586-VIII були внесені зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради та додано: Вклеювання до паспорту громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

15:05 09.12.2021

ЗВІТ про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради за I півріччя 2021 року

Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради (далі ЦНАП) свою діяльність здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

14:00 12.07.2021

УВАГА!!! БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДЯН!

Завдяки Роздільнянському місцевому центру з надання безоплатної правової допомоги громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

08:27 18.05.2021