Відділ організації надання адміністративних послуг

ВІДЧУЖЕННЯ МАЙНА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Законом України «Про правовий режим воєнного стану» передбачено, що військове командування разом із військовими адміністраціями в умовах правового режиму воєнного стану мають право:

15:39 04.08.2022

Завдання Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки

У липні, Постанової Верховної Ради України від 08.07.2022 № 2360-ІХ затверджені Завдання Національної програми інформатизації на 2022-2024 роки, для врахування роботі у ході реалізації завдань (проектів) інформатизації Національної програми інформатизації.

07:59 03.08.2022

Термін для подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника продовжено!

Пунктом 4 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 06 грудня 2019 року №361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі – Закон №361-ІХ) встановлено, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом одного року з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким буде затверджена форма та зміст структури власності.

10:14 02.08.2022

ЗВІТ про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради за 2021 рік

Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради (далі ЦНАП) свою діяльність здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

11:40 10.01.2022

Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України (по досягненню 25- і 45-річного віку) у ЦНАП ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

Рішенням Великоплосківської сільської ради від 07.12.2021 № 586-VIII були внесені зміни до переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради та додано: Вклеювання до паспорту громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

15:05 09.12.2021

ЗВІТ про роботу Центру надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради за I півріччя 2021 року

Центр надання адміністративних послуг Великоплосківської сільської ради (далі ЦНАП) свою діяльність здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів адміністративних послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

14:00 12.07.2021

УВАГА!!! БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДЯН!

Завдяки Роздільнянському місцевому центру з надання безоплатної правової допомоги громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

08:27 18.05.2021