Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!

Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.

Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.

Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.

Ми працюємо для Вас!

З 11 березня діє оновлення до порядку повернення податкової знижки

Мінфін вніс зміни до Порядку інформаційної взаємодії ДПСУ, Держказначейства, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань та пені

14:13 12.03.2024

Особливості врахування сплачених ПДФО і ВЗ при розрахунку загального МПЗ

До розрахунку суми річного ПЗ з ПДФО, яка обчислюється як різниця між сумою загального МПЗ та сумою сплачених протягом звітного року податків, включаються лише ті суми податків і зборів, що підлягали сплаті та фактично сплачені протягом року

10:10 06.03.2024

З метою подальшого розвитку підприємницької та інвестиційної діяльності в регіоні, забезпечення підтримки малих та середніх підприємств, на підставі розпорядження голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації від 08.11.2023 №934/А-2023 діє Програма розвитку конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва в Одеській області на 2021-2024 роки.

11:41 05.03.2024

Скасування штрафу за помилкову сплату податків та інші зміни до ПКУ: прийнято закон

ВРУ прийняла у ІІ читанні законопроєкт №9662, платникам податків надається можливість взаємодіяти з ДПС у режимі відеоконференції. Ним же скасовується штраф за помилкове зазначення у платіжках неправильного бюджетного рахунку (за умови своєчасної сплати)

10:27 28.02.2024

До уваги cільськогосподарських товаровиробників, які планують набути або підтвердити статус платника єдиного податку четвертої групи на 2024 рік!

Нагадуємо, що для набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи відповідно до вимог підпункту 298.8.1 пункту 298.8 статті 298 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сільськогосподарські товаровиробники подають не пізніше 20 лютого поточного року:

14:19 12.02.2024