Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!

Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.

Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.

Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.

Ми працюємо для Вас!

Скасування штрафу за помилкову сплату податків та інші зміни до ПКУ: прийнято закон

ВРУ прийняла у ІІ читанні законопроєкт №9662, платникам податків надається можливість взаємодіяти з ДПС у режимі відеоконференції. Ним же скасовується штраф за помилкове зазначення у платіжках неправильного бюджетного рахунку (за умови своєчасної сплати)

10:27 28.02.2024

До уваги cільськогосподарських товаровиробників, які планують набути або підтвердити статус платника єдиного податку четвертої групи на 2024 рік!

Нагадуємо, що для набуття або підтвердження статусу платника єдиного податку четвертої групи відповідно до вимог підпункту 298.8.1 пункту 298.8 статті 298 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) сільськогосподарські товаровиробники подають не пізніше 20 лютого поточного року:

14:19 12.02.2024