Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!

Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.

Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.

Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.

Ми працюємо для Вас!

Хто не сплачує мінімальне податкове зобов’язання: нагадування від ДПС

Від сплати МПЗ звільняються власники або користувачі: земельних ділянок дачних та садівничих кооперативіві; земель запасу; невитребуваних земельних часток (паїв); земельних ділянок, віднесених до сільгоспугідь.

14:15 25.04.2024