Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради
Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!
Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.
Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.
Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.
Ми працюємо для Вас!
Щодо окремих питань визначення мінімального податкового зобов’язання
09:03 22.07.2024
10:45 15.07.2024
Податкова знижка для фізичних осіб
Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.10:43 15.07.2024
10:42 11.07.2024