Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!

Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.

Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.

Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.

Ми працюємо для Вас!

Щодо застосування норм Закону України від 11 квітня 2023 року № 3050-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно

Подання інформації до контролюючих органів щодо рішень про встановлення податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, прийнятих на підставі заяв платників податків про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв'язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами

14:32 11.06.2024