A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради

Вас вітає фінансовий відділ Великоплосківської сільської ради!

Фінансовий відділ сільської ради є важливою складовою адміністративної структури та виконавчого апарату сільського територіального суспільства. Його основною метою є забезпечення ефективного управління фінансами, контроль за фінансовою діяльністю та забезпечення звітності відповідно до вимог законодавства та внутрішніх процедур.

Відділ виконує ключові завдання, спрямовані на забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та фінансової стабільності територіальної громади та забезпечує проведення фінансової політики сільської ради та правильне функціонування фінансової системи.

Сподіваємося, що ви знайдете потрібну та корисну інформацію на нашій сторінці.

Ми працюємо для Вас!

У фізособи нерухомість в різних населених пунктах: до якого відділення ДПС звертатися?

До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізичним особам власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

10:01 14.09.2023

Несвоєчасна сплата єдиного податку у повному обсязі може призвести до накладення штрафу

Несплата чи сплата не у повному обсязі фізичною особою - платником єдиного податку 1 та 2 групи авансових внесків єдиного податку в порядку та у строки, визначені Податковим кодексом, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 50 відсотків ставки єдиного податку, обраної платником єдиного податку.

09:58 13.09.2023

Нерухомість зазначена, як місце здійснення діяльності ФОП, але не використовується ним у господарській діяльності: чи платити податок на нерухомість?

Чи застосовується пільга при нарахуванні податку на нерухоме майно до нерухомості, яка зазначена як місце здійснення діяльності ФОП, але не використовується ним у господарській діяльності?

11:15 08.09.2023

«Конструктивні дивіденди»: наближаються граничні терміни подання звітності та сплати податку з доходів нерезидентів

ДПС нагадує про наближення періоду подання звітності та сплати податків з доходів нерезидентів, що прирівнюються до дивідендів (далі – «конструктивні дивіденди»).

08:17 31.08.2023

В який термін податковий агент повинен сплатити ПДФО у разі нарахування оподатковуваного доходу, але не виплаченого платнику податку?

Строки сплати податкового зобов’язання визначено ст. 57 ПКУ, п. 57.1 якої, зокрема, встановлено, що податковий агент зобов’язаний сплатити суму податкового зобов’язання (суму нарахованого (утриманого) податку), самостійно визначеного ним з доходу, що виплачується на користь платника податку – фізичної особи та за рахунок такої виплати, у строки, передбачені ПКУ.

10:16 30.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень