A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Тростянецька гімназія

ПРО нас

1. Історична довідка:

Тростянецька гімназія з початковою школою є комунальним закладом загальної середньої освіти на підставі рішення Великоплосківської сільської ради від 08.07.2022 року.

Заклад зареєстрований в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 27.12.2002 року.

Загальноосвітня школа була створена в 1966 році.

На теперішній час заклад є гімназією.

Заклад Тростянецька гімназія має такі структурні підрозділи:

- початкова освіта;

- загальна середня освіта.

Головною метою роботи закладу є забезпечення реалізації права громадян на доступність і безоплатність здобуття повної загальної середньої освіти.

Головними завданнями є:

- формування ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності;

- забезпечення всебічного розвитку, навчання, виховання дитини, виявлення її обдарувань; соціалізації особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до здобуття освіти упродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, дбайливого ставлення до родини, власної країни, довкілля, стати корисним членом суспільства;

- розвиток природних позитивних нахилів, здібностей і обдарованості учнів, потреби та вмінь самовдосконалюватися;

- оновлення змісту освіти, розробка і апробація нових педагогічних технологій, методів та форм навчання і виховання;

- виховання шанобливого ставлення до родини, народних традицій та звичаїв, державної мови, національних цінностей, свідомого ставлення до свого здоров'я, формування гігієнічних навичок, засад здорового способу життя.

Гуманітарна спрямованість змісту освіти в гімназії забезпечується за рахунок вивчення англійської мови.

Профілізація навчального процесу в гімназії покликана створити умови для самоствердження та професійного самовизначення кожної особистості, враховуючи її індивідуальні освітні потреби, інтелектуальні здібності.

В перспективі освітній процес у гімназії буде організовуватись на основі вивчення запитів учнів та їх батьків, з урахуванням матеріально-технічної бази закладу, кадрового та методичного забезпечення.

Орган управління закладом — відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради.

Мова освітньої діяльності — українська.

ІНФОРМАЦІЯ

про впровадження реформи «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА»

Освітній простір навчальних кабінетів закладу організовано відповідно до методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи: широке використання нових ІТ-технологій, мультимедійних засобів навчання, оновлення навчального обладнання. Кабінети оформлено за освітніми зонами:

• зона навчально-пізнавальної діяльності з ІТ- оснащенням та відповідними меблями (інтерактивна сенсорна дошка, проектор, екран, відкриті шафи та тумби);

• змінні тематичні осередки, в яких розміщуються дошки, стенди та ін;

• зона для гри, оснащена настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор;

• зона художньо-творчої діяльності з полицями для зберігання приладдя та стендом для змінної виставки дитячих робіт;

• куточок природи;

• зона відпочинку з килимом для сидіння та гри, стільцями;

• зона вчителя (стіл, стілець, комп’ютер, техніка для друку, ламінатор, полиці/контейнери для зберігання дидактичного матеріалу).

Тростянецький ЗЗСО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень