Новини

27 вересня 2022 року проведено чудове дитяче свято до 200-річчя села Великоплоске

Організація свята в умовах воєнного стану - нелегка справа, але організатори з цим завданням впорались. Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та маленьким глядачам.

11:09 29.09.2022

Серпнева конференція педагогічних працівників Великоплосківської сільської ради

29.08.2022 року родину освітян нашої громади зібрала значна подія – серпнева конференція педагогічних працівників Великоплосківської сільської ради. Вступне слово було надано сільському голові Батуріну І.М., який привітав освітян з початком навчального року, проаналізував підготовку захисних споруд закладів освіти до навчання та побажав сил та наснаги у новому році.

15:49 29.08.2022

Покращення освітнього процесу в закладах освіти Великоплосківської громади

Під час робочої поїздки по закладам освіти Великоплосківської сільської ради, сільський голова Іван Батурін разом із секретарем сільської ради Сергієм Шлюшкіним вручили ноутбуки для освітян закладів загальної середньої освіти Великоплосківської територіальної громади.

09:29 14.01.2022