Великоплосківський опорний заклад освіти - ліцей

Вас вітає Великоплосківський опорний заклад освіти - ліцей!

Засновник  закладу: Великоплосківська сільська рада Роздільнянського району Одеської області

Повна назва закладу: Великоплосківський опорний заклад освіти - ліцей Великоплосківської  сільської ради Роздільнянського району Одеської області

Скорочнена назва: Великоплосківський ОЗО - ліцей

Ми знаходимося за адресою: 67140, Одеська область, Роздільнянський район, с. Великоплоске, пров. Сільрадівський, 12

Телефон/ факс: 048 59 28139

e- mail: ploskoenvk@ukr.net

Освітня діяльність закладу здійснюється за рівнями:

- дошкільна освіта;

- початкова освіта;

- загальна середня освіта.

5-річчя діяльності громади. День другий. Великоплосківський ОЗО - ліцей

Освіта є невід’ємною частиною кожної родини. Бо  в усіх родинах є діти  чи онуки, які  не лише навчаються в школі, а проводять більшу частину світового дня в закладі освіти, спілкуючись з однолітками та пізнаючи світ і здобуваючи знання за допомогою  наставників. Кажуть, що село буде існувати доти, доки працюватиме школа. Розуміючи це, керівництво громади, депутатський корпус докладають максимум зусиль для того, щоб створити більш комфортні умови для наших дітей. Щороку в закладі освіти   при підтримці  Великоплосківського відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму  і  небайдужих батьків  проводяться поточні ремонти для  оновлення та підтримування кабінетів в необхідному санітарному стані.   Виділяються кошти для поновлення матеріально — технічної бази. І сьогодні, в перший ювілей нашої рідної громади,  учнівський, батьківський та педагогічний колективи  вітають усіх причетних з цією важливою подією та бажають громаді  миру, процвітання, єднання, взаємодопомоги та взаємоповаги! Разом — ми сила! Вашій увазі представлені відеопривітання від учнів ліцею, які пройшли стежками рідного села, переглянули сайт громади, де можна знайти найновішу та найкориснішу інформацію, яка стосується життя громади. А для того, аби переглянути невеличку частину, зробленої спільними зусиллями, роботи за час існування громади, було підготовлено часткову інформацію  про зміни в  нашому закладі за 5 років.

07:54 02.07.2024

Увага! Вакансія!

Шановні мешканці Великоплосківcької громади! Великоплосківському ОЗО- ліцею необхідні працівники - чоловіки за такими спеціальностями : водій шкільного автобусу, постійний кочегар, робітник з обслуговування . Умови працевлаштування - офіційне працевлаштування. Деталі  при співбесіді.

13:07 17.06.2024