A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

Заходи до Дня захисту дітей від Новосавицького СБК

Діти — це найдорожче диво, яке наповнює життя дорослих радістю й теплом. Природно, коли дитину оточують любов’ю, увагою й піклуванням, і якщо в дорослому житті ми інколи мріємо повернутися у своє дитинство — значить, воно було щасливим і безтурботним, яким і має бути для кожної дитини на планеті.

17:16 01.06.2023

Година спілкування до Дня Героїв у Новосавицькому СБК

День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби , гайдамаків, опримків, січових стрільців, вояків Армії УНР, Небесної Сотні та героїв АТО.

16:00 23.05.2023

У Новосавицькому сільському будинку культури пройшла година спілкування " Нас зібрала одна природа" до Всесвітнього Дня Землі

22 квітня "Всесвітній День Землі". Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об'єднати людей планети для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. У Новосавицькому сільському будинку культури пройшла година спілкування  " Нас зібрала одна природа" до Всесвітнього Дня Землі.

12:24 22.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень