Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Загальна інформація

Декада педмайстерності

 У період з 19 по 29 лютого 2024 року у Великоплосківському ОЗО-ліцеї пройшла Декада педагогічної майстерності педагогічних працівників. Проведенню Декади передувала певна підготовча робота. Спільними зусиллями колектива був розроблений план проведення Декади, призначені відповідальні за проведення певних заходів та відкритих уроків.

16:07 04.03.2024

Урок з дизайну і технологій у 2 класі

Учні 2 класу  під керівництвом Соколової Наталії Павлівни на уроці з дизайну і технологій  робили стрічкові витинанки і з них створювали аплікації. Дякуємо ЗСУ!

15:45 26.01.2024

Інтегроване навчання через формування ключових компетентностей

27 грудня 2023 року у Великоплосківському ОЗО-ліцеї було організовано і проведено з педагогічним колективом практичний семінар на тему "Інтегроване навчання через формування ключових компетентностей".  Учителі ділилися власним досвідом з формування умінь та навичок тої чи іншої компетентності, організовували цікаву практичну роботу із колегами. Протягом спільної роботи педагогічні працівники мали можливість підвищувати  власну мотивацію професійної діяльності, яка б спонукала і надихала на досягнення певної мети. Кожний вчитель склав власний послідовний план досягнень у вигляді "сходинок досягнень".  Проведена рефлексія наприкінці семінару  спонукала всіх працівників  до самовдосконалення, до прагнення досягати балансу між власним станом та щоденною професійною діяльністю вчителя.

09:40 28.12.2023

Громада працює задля безпеки дітей

Сучасний урок хімії неможливо собі уявити без  проведення досліджень, експериментов, лабораторних та практичних робіт. Розуміючи усі важливість експерементальної роботи  на  уроці неможливо обійти питання безпеки дітей під час проведення робіт. Для  підтримки дітей, безпечної умови праці та виконання начального плану начальник Великоплосківького відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкін Володимир Юрійович підтримав клопотання  Великоплосківського опорного закладу освіти - ліцею щодо необхідності запезпечення учнів необхідним переліком хімічних реактивів та халатами для безпечного проведення досліджень на уроці хімії.  Дякуючи  спільному рішенню Ярочкіна Володимира Юрійовича, депутатського корпуса Великоплосківської сільської ради  та Великоплосківського сільського голови Батуріна Івана Максимовича  наші учні проводять досліди вже в новеньких халатах.  Все, що мали зробити для зацікавлення учнів, зроблено. Залишилось за малим - вчитися, аби  старання стількох людей не залишилися марними і  в майбутньому приносили користь нашій громаді, державі

13:29 12.12.2023

КАБІНЕТНА СИСТЕМА НАВЧАННЯ У ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОМУ ОЗО-ЛІЦЕЇ

У сучасній науково-педагогічній літературі дано таке визначення навчального кабінету: єдина, органічно пов’язана система навчального обладнання, змонтована в окремому приміщенні,  оформлена відповідно до вимог наукової організації праці вчителя й учня,  яка забезпечує високий рівень викладання предмета.

14:45 23.11.2023

Реалізація STEM-освіти у Великоплосківському ліцеї

Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Використання провідного принципу STEM-освіти – інтеграції, дозволяє структурувати знання учнів, наблизити їх до  цілісного уявлення світу, формувати практичні навички  аналізу та синтезу, зменшити обсяг домашніх робіт, але при цьому покращити якість підготовки учнів, формувати принципи академічної доброчесності. В нашому закладі ми використовуємо практичні засади STEM-освіти через інтегровані завдання для учнів: розв’язування задач, підготовка проєктів. Як приклад  - сумісна робота над  учнівськими   проєктами вчителів технології Карпової Інни Іванівниі і  хімії Крецу Олени Петрівни. Перед навчальним роком вчителі збираються і обговорюють теми проєктів,  над якими можна працювати   спільно. На уроках це доноситься до дітей  і учні вже розуміють, що можна підготувати один якісний гарний проєкт, який буде оцінюватись  по  двум предметам. Це дозволяє  скоротити час підготовки  домашнього завдання, але водночас  підвищити його якість.  Як приклад спільної роботи вчителів -  проєкт учениці 7 класу Труханової Анастасії «Колообіг Оксигену в природі» або Всеукраїнський  проєкт « Мішечок - 2023». Звичайно, що використання STEM- технологій  потребує неабиякої творчості та кмітливості учнів, але сподіваємось, що  учні оцінять   їх  можливості і будуть активно реалізовувати на користь нашої Батьківщини.

14:46 12.06.2023

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

  Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті триватиме з 3 квітня до 3 травня.                              Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) забезпечить її в безпаперовій формі. Спеціальний сервіс активується на вебсайті УЦОЯО одночасно з початком реєстрації.  Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику / вступниці потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО та виконати в ньому такі дії:

08:54 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень