A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Загальна інформація

Реалізація STEM-освіти у Великоплосківському ліцеї

Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics). Використання провідного принципу STEM-освіти – інтеграції, дозволяє структурувати знання учнів, наблизити їх до  цілісного уявлення світу, формувати практичні навички  аналізу та синтезу, зменшити обсяг домашніх робіт, але при цьому покращити якість підготовки учнів, формувати принципи академічної доброчесності. В нашому закладі ми використовуємо практичні засади STEM-освіти через інтегровані завдання для учнів: розв’язування задач, підготовка проєктів. Як приклад  - сумісна робота над  учнівськими   проєктами вчителів технології Карпової Інни Іванівниі і  хімії Крецу Олени Петрівни. Перед навчальним роком вчителі збираються і обговорюють теми проєктів,  над якими можна працювати   спільно. На уроках це доноситься до дітей  і учні вже розуміють, що можна підготувати один якісний гарний проєкт, який буде оцінюватись  по  двум предметам. Це дозволяє  скоротити час підготовки  домашнього завдання, але водночас  підвищити його якість.  Як приклад спільної роботи вчителів -  проєкт учениці 7 класу Труханової Анастасії «Колообіг Оксигену в природі» або Всеукраїнський  проєкт « Мішечок - 2023». Звичайно, що використання STEM- технологій  потребує неабиякої творчості та кмітливості учнів, але сподіваємось, що  учні оцінять   їх  можливості і будуть активно реалізовувати на користь нашої Батьківщини.

14:46 12.06.2023

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА НМТ

  Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті триватиме з 3 квітня до 3 травня.                              Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) забезпечить її в безпаперовій формі. Спеціальний сервіс активується на вебсайті УЦОЯО одночасно з початком реєстрації.  Щоб зареєструватися для участі в НМТ, вступнику / вступниці потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО та виконати в ньому такі дії:

08:54 03.04.2023

Прийом майбутніх першокласників до Великоплосківського ОЗО- ліцею розпочинається!

Батьки майбутніх першокласників Великоплосківського опорного закладу освіти-ліцею можуть подавати документи до школи з 03  квітня 2023 року Перелік копій необхідних документів: свідоцтво про народження дитини; документ, який підтверджує місце реєстрації дитини; заява про зарахування дитини у 1 клас; медична довідка за формою 086-1/0 та копія карти щеплень.

14:38 27.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень