Секретар Великоплосківської сільської ради

Шлюшкін Сергій Леонідович народився 19 жовтня 1987 року на Одещині в селі Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області.

Середню освіту отримав в с. Великоплоске у Великоплосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після закінчення  11 класів у 2004 році вступив до Одеського державного аграрного університету, факультет землевпорядкування та кадастр, де провчився до 2009 року та отримав повну вищу освіту за спеціальністю інженер-землевпорядник

• З 01.04.2007року по липень 2009 року, в період навчання в університеті працював у виробничо-комерційній фірмі «Стелхен»
  • З липня 2009 року по серпень 2009 року працював водієм у Відділі Держкомзему у Великомихайлівському районі Одеської області.
  • З серпня 2009 року по серпень 2010 року -- провідний спеціаліст сектору землеустрою моніторингу земель.
  • З листопада 2011 року по вересень 2012 року -- начальник Відділу Держкомзему у Великомихайлівському районі Одеської області.
  • З вересня 2012 року по червень 2013 року -- начальник Відділу Держземагентства у Великомихйлівському районі Одеської області.
  • З червня 2013 року по вересень 2013 року -- начальник Відділу Держземагентства у Любашівському районі Одеської області.
  • З вересня 2013 року по червень 2015 року - начальник Відділу Держземагентства у Великомихйлівському районі Одеської області.
  • З липня 2015 року по грудень 2015 року -- заступник начальника Відділу – завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держгеокадастру у Великомихайлівському районі Одеської області.
  • З грудня 2015 року по липень 2019 року -- начальник міжрайонного управління у Великомихайлівському та Захарівському районах Головного управління Держгеокадастру в Одеській області.

Згідно рішення Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області №1/03 від 05 липня 2019 року обраний на посаду секретаря Великоплосківської сільської ради

За сумлінну працю та особистий внесок у розвиток  земельних відносин нагороджувався Почесними грамотами Одеської обласної ради, Одеської обласної державної адміністрації, Великомихайлівської районної державної адміністрації та районної ради.

Одружений. Дружина – Замятіна Лідія Миколаївна, дочка – Замятіна Марія Сергіївна.