A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Регламент Великоплосківської сільської ради

РЕГЛАМЕНТ

Великоплосківської сільської ради

РОЗДІЛ I

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Рада громади

  1. Великоплосківська сільська рада( далі-Рада) є органом місцевого самоврядування, що представляє Великоплосківську сільську об’єднану територіальну громаду та здійснює від ії імені та в ії інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, спільні інтереси територіальних громад сіл у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», іншими законами України, а також положень Меморандуму про добровільне об’єднання територіальних громад села Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області із Слов’яносербською територіальною громадою: сіл Слов’яносербка, Олег, Антоно-Ковач Великомихайлівського району Одеської області; Тростянецькою територіальною громадою:  сіл Тростянець, Орел, Малоплоске, Новоантонівка, Кістельниця, Покровка, Привілля  Великомихайлівського району Одеської області; Новосавицькою територіальною громадою села Новосавицьке Великомихайлівського району Одеської області у Великоплосківську об’єднану територіальну громаду.
  2. Рада є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України і своєю назвою, рахунки в управлінні Державного казначейства України в Одеській області, самостійно володіє,користується та розпоряджається майном, необхідним для здійснення своєї діяльності, та несе відповідальність згідно з чинним законодавством.

Стаття 2. Предмет регламенту

  1. Регламент Ради – це затверджений рішенням ради документ нормативно-правового характеру, що встановлює порядок підготовки, кликання, проведення пленарних засідань сільської ради, роботи ради та ії органів у межсесійний період, вирішення інших процедурних питань діяльності Ради, ії органів, депутатів, посадових осіб відповідно до іх повноважень, встановлених Конституцією та законами Украіни.
  2. Регламент Ради набирає чинності з  моменту прийняття рішення сільської ради про його затвердження.

Докладніше

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень