Регламент Великоплосківської сільської ради
РЕГЛАМЕНТ
Великоплосківської сільської ради
Розділ І. Загальні положення
Стаття 1.
1. Великоплосківська сільська рада (далі – Рада) є представницьким органом місцевого самоврядування, що представляє Великоплосківську сільську об’єднану територіальну громаду та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження місцевого самоврядування, спільні інтереси територіальних громад сіл у межах повноважень, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад», іншими законами України, а також положень Меморандуму про добровільне об'єднання територіальних громад села Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області із Слов’яносербською територіальною громадою: сіл Слов’яносербка, Олег, Антоно-Ковач Великомихайлівського району Одеської області; Тростянецькою територіальною громадою: сіл Тростянець, Орел, Малоплоске, Новоантонівка, Кістельниця, Покровка, Привілля Великомихайлівського району Одеської області; Новосавицькою територіальною громадою села Новосавицьке Великомихайлівського району Одеської області у Великоплосківську об’єднану територіальну громаду.
2. Рада є юридичною особою, має печатку із зображенням Державного Герба України і своєю назвою, рахунки в управлінні Державного казначейства України в Одеській області, самостійно володіє, користується та розпоряджається майном, необхідним для здійснення своєї діяльності, та несе відповідальність згідно з чинним законодавством.
Стаття 2.
1. Порядок діяльності ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», іншими законодавчими актами, статутом територіальної громади, цим Регламентом та Положенням про постійні комісії ради.
2. Регламент Ради – це затверджений рішенням ради документ нормативно-правового характеру, що встановлює порядок підготовки, скликання, проведення пленарних засідань сільської ради, роботи Ради та її органів у міжсесійний період, вирішення інших процедурних питань діяльності Ради, її органів, депутатів, посадових осіб відповідно до їх повноважень, встановлених Конституцією та законами України.
Регламент Ради набирає чинності з моменту прийняття рішення сільської ради про його затвердження.