A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Служба у справах дітей

Вас вітає Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради!

Служба у справах дітей – це ключовий підрозділ органів місцевого самоврядування до роботи якого входить дотримання питань в сфері захисту прав дітей, підлітків та осіб до 18 років.

Чим ще займається Служба у справах дітей?

- наданням правової та інформаційної допомоги населенню щодо захисту прав дітей;

- готує документи до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю;

- профілактичними заходами для зменшення рівня правопорушень серед дітей;

-забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток;

- виявленням дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

- вживає заходів щодо надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх влаштуванням;

- контролем за здійсненням профілактичних та виховних заходів в навчальних закладах, а також дотриманням трудового законодавства щодо неповнолітніх;

- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- обстежує житлово-побутові умови утримання дітей та підлітків;

- представляє в судах інтереси дітей;

- здійснює контроль за утриманням та забезпеченням інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, патронатних сім’ях.

Ми працюємо для Вас!

До Дня Усиновлення проведено урочистий захід на території Великоплосківської громади

17 вересня 2023 року у Великоплосківській громаді проведено урочистий захід, присвячений Дню Усиновлення. Це свято було встановлено в Україні, як данина подяки й поваги людям, які не побоялися взяти дитину у свою родину, дарують їй батьківську любов та турботу.

14:39 22.09.2023

Привітання до Дня усиновлення

17 вересня в Україні святкується Національний День усиновителів, опікунів, прийомних батьків і родин, які прийняли дітей, що за різних обставин втратили можливість виховуватись в рідних сім’ях.

17:13 15.09.2023

Профілактичні рейди серед сімей з дітьми Великоплосківської громади

З 13 по 21 липня 2023 року з метою забезпечення державної політики захисту та соціальної підтримки дітей пільгових категорій Службою у справах дітей сільської ради, представниками комісії з питань захисту прав дітей, педагогів навчальних закладів, старостів старостинських округів та лікарів КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Великоплосківської сільської ради проведено профілактичні рейди на території Тростянецького, Новосавицького старостинських округів та с. Великоплоске. Було обстежено 16 сімей з дітьми та проведено роз’яснювальну бесіду стосовно стану утримання та виховання дітей належним чином. Батькам з п’яти сімей надано усне попередження про неналежне утримання та виконання батьківських обов’язків по відношенню до малолітніх та неповнолітніх дітей. Комісією надано рекомендації виконавчому комітету Великоплосківської сільської ради щодо взяття на облік двох сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

10:38 24.07.2023

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Пам’ятний день був встановлений постановою Верховної Ради у 2021 році на честь дітей, які стали жертвами прихованої агресії рф на Донбасі з 2014 року. Точна кількість дітей, що загинули у Донецькій та Луганській областях, наразі, не встановлена. За різними даними, з 2014 по лютий 2022 року на Донбасі загинули більше 240 дітей. Від 150 до 500 неповнолітніх отримали різноманітні травми та поранення. Більше 50 дітлахів вважаються зниклими безвісті.

11:46 05.06.2023

З Днем захисту дітей, любі друзі!

1 червня в Україні та світі відзначають День захисту дітей. Це веселе свято для самих дітей та нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

13:49 01.06.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень