Служба у справах дітей

Рекомендації дітям та підліткам про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), з метою виконання вимог Оперативного плану заходів з протимінної діяльності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2022 р. № 288-p, за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Говерла», розробили відеоролики щодо рекомендацій дітям про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

16:37 27.05.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради від 26 травня 2022 року

26.05.2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради сумісно з відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

15:29 27.05.2022

Поради батькам та опікунам під час кризових ситуацій

Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради публікує інформаційні матерали, які пропонує директорат розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики (далі – Директорат) для підтримки батьків та опікунів в Україні, створені командою експертів Оксфордського університету, які спеціалізуються на дитячо-батьківських відносинах. Зазначена команда експертів має багатолітній досвід створення та розповсюдження ресурсів організаціям, які допомагають сім’ям. Дані ресурси для батьків України розроблені ВООЗ, ЮНІСЕФ, УНП ООН, «Parenting for Lifelong Health», «Global Partnership to End Violence», «Світ без сиріт». Вони засновані на фактах і їх ефективність допомоги батькам зберегти себе та своїх дітей доведена.

11:19 27.05.2022

Інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів

Одним із основних завдань Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України є, участь у формуванні та реалізації державної політики щодо здійснення заходів з протимінної діяльності, зокрема з інформування населення про небезпеку мін та вибухонебезпечних предметів (далі – ВНП).

09:23 25.05.2022

Рекомендаційна інформація щодо перетинання державного кордону в умовах правового режиму воєнного стану

Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради повідомляє, що 24 лютого 2022 року у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України № 64/2022 введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року. Впродовж періоду з 24.02.2022 по 20.05.2022 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57 (далі - Правил).

11:14 23.05.2022

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”

На виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проектом “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки Радниці-Уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року розпочинає інформаційну кампанію “ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів”. Для проведення чергового етапу інформаційної кампанії розроблено декілька відеороликів, щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами, стосовно важливості вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації.

17:27 08.02.2022