Служба у справах дітей

Вас вітає Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради!

Служба у справах дітей – це ключовий підрозділ органів місцевого самоврядування до роботи якого входить дотримання питань в сфері захисту прав дітей, підлітків та осіб до 18 років.

Чим ще займається Служба у справах дітей?

- наданням правової та інформаційної допомоги населенню щодо захисту прав дітей;

- готує документи до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю;

- профілактичними заходами для зменшення рівня правопорушень серед дітей;

-забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток;

- виявленням дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

- вживає заходів щодо надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх влаштуванням;

- контролем за здійсненням профілактичних та виховних заходів в навчальних закладах, а також дотриманням трудового законодавства щодо неповнолітніх;

- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- обстежує житлово-побутові умови утримання дітей та підлітків;

- представляє в судах інтереси дітей;

- здійснює контроль за утриманням та забезпеченням інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, патронатних сім’ях.

Ми працюємо для Вас!

Емоційне вигорання у підліткив: що це і як допомогти?

Емоційно «згоріти» можуть не тільки дорослі на роботі, а й діти на навчанні 📚 Довготривалий стрес через війну, надмірні навчальні обов’язки, відсутність підтримки від батьків чи педагогів — усе це може призвести до емоційного вигорання в підлітків. Як же розпізнати емоційне вигорання та як допомогти своїй дитині впоратися з ним, читайте в нашому дописі 👇🏻

17:30 19.01.2024

Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради взяла участь у вебінарі для фахівців територіальних громад

19 січня 2023 року начальником та головним спеціалістом Служби у справах дітей Великоплосківської сільської ради було взято участь у вебінарі для фахівців територіальних громад на тему: «ОЦІНКА СІМЕЙНОЇ СИТУАЦІЇ ТА ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ І ПІДГОТОВКА КАНДИДАТІВ У ПАТРОНАТНІ ВИХОВАТЕЛІ ТА ДОБРОВІЛЬНІ ПОМІЧНИКИ», організованого МБО «Партнерство «Кожній дитині». Під час вебінару було розглянуто наступні питання: - сутність, документування та поради щодо проведення оцінки сімейної ситуації та житлово-побутових умов; - направлення на навчання: послідовність дій фахівців, форма та додатки, відповідно чинного законодавства; - роль психолога у процесі відбору та підготовки кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; - зміст, логіка та тривалість навчання кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники; - досвід проходження навчання родиною кандидатів у патронатні вихователі та добровільні помічники.

16:09 19.01.2024