Служба у справах дітей

Увага!!!

Благодійна акція "З теплом у серці" до Дня Святого Миколая!

16:59 22.11.2022

20 листопада - Всесвітній день дитини

Сьогодні Всесвітній день дитини - день, коли світ підписав Декларацію прав дитини, згідно з якою дорослі зобов’язалися відстоювати дитяче право на щасливе життя, право бути з сім'єю і громадою, право на розвиток особистості, право на здоров'я, а також право на турботу та захист від насильства.

11:24 20.11.2022

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради від 19 жовтня 2022 року

19.10.2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради сумісно з відділом освіти, культури, молоді, спорту та туризму.

15:38 19.10.2022

ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ – НОВИЙ ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В минулому році в січні місяці Великоплосківська сільська рада утворила новий структурний підрозділ – Службу у справах дітей, яка перейняла на себе повноваження по захисту прав маленьких громадян та перед якою поставлені завдання реалізації на місцевій території державної політики у сфері соціального захисту дітей.

12:09 01.09.2022