Служба у справах дітей

Вітаємо з народженням маленьких див!

Народження дитини – це прекрасна подія та  велика радість життя для сім'ї, Великоплосківської громади, а також для всієї Батьківщини. На початку 2021 року Програмою «Щаслива дитина – успішна родина» у місцевому бюджеті Великоплосківської сільської ради передбачено кошти на придбання «Пакунку малюка» при народженні дитини в сумі 20,0 тис. грн. з розрахунку 500,00 грн. на одну дитину. Впродовж 2021 року на території Великоплосківської громади народилися 39 громадян, з них 19 дівчат. Кожну сім’ю з новонародженими нашої територіальної громади Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради разом з Комісією з питань захисту прав дитини привітали пам’ятними подарунками та грамотами.

12:46 29.12.2021

Діти пільгових категорій відвідали новорічні заходи у Одеському Національному Академічному театрі опери та балету.

24.12.2021 року, о 12.00 години 7 дітей пільгових категорій Великоплосківської громади відвідали виставу, присвячену новорічним святам в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету. Дітки відчули радісну атмосферу свята переглянувши виставу з елементами танцювально-балетних, пісенних номерів та прийняли участь у новорічних вікторинах. По завершенню заходу діти отримали новорічні подарунки від Одеської обласної державної адміністрації. Ця подія стала можлива завдяки ініціативи голови Одеської обласної державної адміністрації та Програмі підтримки та забезпечення прав дітей «Щаслива дитини – успішна родина» на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням сесії  Великоплосківської сільської ради №63-VIII від 24.12.2020 року.

14:20 25.12.2021

3 грудня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. В Україні, за даними Держстату станом на перше січня 2021 року, близько 3 мільйонів людей з інвалідністю, з них близько 165 тисяч дітей з інвалідністю. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з обмеженими можливостями. Але не будемо забувати про головне –  найбільше, чого потребують такі люди – це наша увага та розуміння.

16:34 03.12.2021