Служба у справах дітей

Фото без описуВас вітає Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради!

Служба у справах дітей – це ключовий підрозділ органів місцевого самоврядування до роботи якого входить дотримання питань в сфері захисту прав дітей, підлітків та осіб до 18 років.

Чим ще займається Служба у справах дітей?

- наданням правової та інформаційної допомоги населенню щодо захисту прав дітей;

- готує документи до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю;

- профілактичними заходами для зменшення рівня правопорушень серед дітей;

-забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток;

- виявленням дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;

- вживає заходів щодо надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх влаштуванням;

- контролем за здійсненням профілактичних та виховних заходів в навчальних закладах, а також дотриманням трудового законодавства щодо неповнолітніх;

- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- обстежує житлово-побутові умови утримання дітей та підлітків;

- представляє в судах інтереси дітей;

- здійснює контроль за утриманням та забезпеченням інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, патронатних сім’ях.

Ми працюємо для Вас!

16 червня 2024 року— День батька в Україні

Сьогодні, 16 червня, в Україні відзначають День батька. У нашій країні його традиційно святкують у третю неділю червня. Таку дату на державному рівні затвердили згідно Указу Президента України № 274/2019, підписаного 18 травня 2019 року, з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства та визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей. До того часу День батька в Україні відзначали неофіційно у різні місяці — в червні або у вересні.

14:35 16.06.2024

Діти навчаються безпечної поведінки в мобільних класах

На початку червня місяця 2024 року до Великоплосківської сільської ради завітали співробітники ДСНС України з мобільним класом безпеки та провели інформаційно – просвітницьку роботу, основні теми якої – мінна і пожежна безпека, безпечна поведінка вдома, правила поведінки на дорозі, правила поведінки на воді, правила поводження зі свічками та опалювальними приладами, кібербезпека тощо.

10:23 14.06.2024

Служба у справах дітей на профілактичному рейді «Дитина в сім’ї»

З 03 червня по 07 червня 2024 року з метою забезпечення державної політики захисту та соціальної підтримки дітей пільгових категорій Службою у справах дітей сільської ради, представниками комісії з питань захисту прав дітей, старостів старостинських округів, лікаря та в.о. директора КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Великоплосківської сільської ради проведено профілактичні рейди на території Слов’яносербського старостинського округу та с. Великоплоске.

10:53 07.06.2024

Засідання Комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

05.06.2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю секретаря Великоплосківської сільської ради, працівників Служби у справах дітей, директора Великоплосківського ОЗО – ліцею, психолога Великоплосківського ОЗО – ліцею, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради».

15:33 05.06.2024

Азартні ігри: розваги чи проблеми?

Відповідно до законодавства (Закон України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор») азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу).

10:08 03.06.2024

Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Щороку 12 червня відзначається Всесвітній день боротьби з дитячою працею, запроваджений Міжнародною організацією праці (МОП), аби зосередити увагу світової спільноти та національних урядів до проблем дитячої праці.

12:25 29.05.2024