Декілька порад у спілкуванні з дітьми, що повернулися з депортації або окупації
Пропонуємо низку порад для батьків, вчителів та іншим дорослим, які взаємодіють з дітьми.11:07 17.07.2024
Вас вітає Служба у справах дітей Великоплосківської сільської ради!
Служба у справах дітей – це ключовий підрозділ органів місцевого самоврядування до роботи якого входить дотримання питань в сфері захисту прав дітей, підлітків та осіб до 18 років.
Чим ще займається Служба у справах дітей?
- наданням правової та інформаційної допомоги населенню щодо захисту прав дітей;
- готує документи до органу опіки та піклування про невідкладне відібрання дитини у батьків або осіб, які їх замінюють, у разі підтвердження факту загрози її життю та здоров’ю;
- профілактичними заходами для зменшення рівня правопорушень серед дітей;
-забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток;
- виявленням дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах;
- вживає заходів щодо надання статусу дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та їх влаштуванням;
- контролем за здійсненням профілактичних та виховних заходів в навчальних закладах, а також дотриманням трудового законодавства щодо неповнолітніх;
- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
- обстежує житлово-побутові умови утримання дітей та підлітків;
- представляє в судах інтереси дітей;
- здійснює контроль за утриманням та забезпеченням інтересів дітей, що виховуються в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях опікунів, піклувальників, патронатних сім’ях.
Ми працюємо для Вас!
Декілька порад у спілкуванні з дітьми, що повернулися з депортації або окупації
Пропонуємо низку порад для батьків, вчителів та іншим дорослим, які взаємодіють з дітьми.11:07 17.07.2024
Засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради
11.07.2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю секретаря Великоплосківської сільської ради, працівників Служби у справах дітей, директора Великоплосківського ОЗО – ліцею, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення, в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради», старшого інспектора Ювенальної превенції та поліцейського офіцера Великоплосківської громади.12:25 11.07.2024
Благодійний фонд «Мама плюс я» запросив дітей Великоплосківської сільської ради на відпочинок
09.07.2024 року діти соціальних категорій Великоплосківської сільської ради по запрошенню Благодійної організації «Благодійний фонд «Мама плюс я» завітали до Дитячого розважального центру «Світ мрій» на заходи з психо-емоційної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Окрім відвідування заходів з відпочинку – конкурси та розважальні програми, діти Великоплосківської громади отримали подарункові набори, а саме канцелярські нароби та солодощі.10:33 10.07.2024
Адаптація дитини до прийомної сім'ї
Адаптація дитини до прийомної сім'ї — це непростий процес поєднання історії сім'ї та дитини зі спільним майбутнім.10:01 24.06.2024
НАВЧАННЯ ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
11:38 20.06.2024
16 червня 2024 року— День батька в Україні
16 червня 2024 року, в Україні відзначають День батька. У нашій країні його традиційно святкують у третю неділю червня. Таку дату на державному рівні затвердили згідно Указу Президента України № 274/2019, підписаного 18 травня 2019 року, з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства та визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей. До того часу День батька в Україні відзначали неофіційно у різні місяці — в червні або у вересні.10:35 17.06.2024
Діти навчаються безпечної поведінки в мобільних класах
На початку червня місяця 2024 року до Великоплосківської сільської ради завітали співробітники ДСНС України з мобільним класом безпеки та провели інформаційно – просвітницьку роботу, основні теми якої – мінна і пожежна безпека, безпечна поведінка вдома, правила поведінки на дорозі, правила поведінки на воді, правила поводження зі свічками та опалювальними приладами, кібербезпека тощо.10:23 14.06.2024
Батьки мають дбати, аби відпочинок дітей був безпечним.
Батьки мають дбати, аби відпочинок дітей був безпечним.14:11 10.06.2024