Діяльність

З Днем Української Державності! Шлях у тисячу років…..

День Української Державності - це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуймо те, за що боролися наші предки, памʼятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутне, в якому нам самим хотілося б жити!

11:04 15.07.2024

Ой на Івана, та й на Купала Там дівчинонька квіти збирала!

Українська культура сповнена різноманітними святами й традиціями. Частина з них сягає корінням ще дохристиянських часів. У ніч з 6 на 7 липня українці відзначають день Івана Купала – свято, оповите магічними ритуалами й обрядами.

19:00 06.07.2024

«Маленьким громадянам - великі права!»

28 червня Україна відзначатиме важливе свято – День Конституції України! Тож Тростянецьким закладом культури  спільно зТростянецькою  філією було підготовлено відеоролик флешмобу «Маленьким громадянам -  великі права!». Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року. Вона закріплює наші права та свободи, встановлює основи державного ладу, визначає права та обов’язки громадян.

08:50 28.06.2024

Колектив Тростянецького СБК та бібліотеки щиро вітає всіх, зі Святом Святой Трійці!

Шановні жителі та гості Великоплосківської громади! Щиро вітаємо Вас з нагоди світлого та особливого свята Святої Трійці.  Щиро бажаємо кожній родині мирного неба, добра, благополуччя,  міцного здоров'я, злагоди, а нашій державі та громаді – єдності, миру, розквіту і Перемоги! Хай Свята Трійця приносить Вам радість, надихає на добрі справи, наповнює серця любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

16:51 22.06.2024