Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

« Не серед нас, та разом з нами. В серцях, у пам’яті, в думках»

23 травня в Україні відзначають День Героїв — борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції Гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі, нинішніх Захисників України.

15:12 23.05.2024

День памʼяті та перемоги над нацизмом у другій світовій війні

В селі Тростянець з нагоди Дня памʼяті та перемоги над нацизмом у другій світовій війні 1939-1945 рр. було проведено мітинг та урочисте покладання квітів до пам'ятника загиблих воїнів. У заході прийняв участь Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН. У своєму виступу він зазначив важливість пам'ятати героїчні подвиги наших воїнів, що є прикладом великої мужності та відданості своїй  Батківщини.   Також на території Тростянецького старостинського округу було покладено квіти до могил невідомого солдата та вшановано пам'ять хвилиною мовчання в селах Новоантонівка, Кістельниця та Привілля. 

15:32 08.05.2024

«Яка ціна людських життів?» до Дня пам’яті Чорнобильської катастрофи

Щороку, 26 квітня Україна відзначає роковини Чорнобильської катастрофи. 38 років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС сталася найбільша і найстрашніша за своїми наслідками техногенна радіаційна аварія. Внаслідок вибуху і руйнування 4 реактора ЧАЕС тонни радіоактивних елементів потрапили у зовнішнє середовище. Приблизно 3,5 млн. людей вважаються потерпілими від цієї катастрофи, 600 тисяч осіб стали учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Роботи над «загоєнням цієї радіоактивної рани планети» тривають досі, особливо це питання загострилось після брутальної злочинної поведінки російських окупантів у зоні ЧАЕС. 

11:31 26.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень