Великомихайлівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості

Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

17 серпня 2021 року у Великомихайлівській районній філії відбувся черговий  інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. Мета заходу: ознайомити учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, перевагам легальної зайнятості, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці. На семінарі розглядалися такі питання: основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи до їх отримання, права та обов'язки безробітних, електронні сервіси державної служби зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції, стан регіонального ринку праці. Учасники семінару мали змогу поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

09:24 19.08.2021

Воїну - гідна праця

Ти пройшла військову службу і хочеш зробити кар’єру у цивільній професії? Мрієш стати спеціалісткою в ІТ, контент-менеджеркою, або реалізувати себе в іншій сфері? Тоді наш проєкт для тебе!

09:22 13.08.2021