A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Що таке медіація і як вона може допомогти владнати спір?

15 грудня 2021 року набув чинності Закон України «Про медіацію». Вперше в історії України на законодавчому рівні були визначені правові засади та порядок проведення медіації, принципи медіації, статус медіатора, вимоги до його підготовки та інші питання, пов’язані з цією процедурою.

14:23 13.01.2022

Виконавчий напис нотаріуса

Дедалі частіше виникають ситуації, коли людина отримавши заробітну плату чи пенсію або соціальну допомогу виявляє, що отримана сума значно менша ніж зазвичай. Для того, щоб з’ясувати, що сталося, людина звертається до пенсійного фонду чи управління соціального захисту. І ось тут її може чекати неприємний сюрприз – звістка про те, що з неї стягується сума заборгованості відповідно до виконавчого напису нотаріуса.

14:18 13.01.2022

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКОГО МІСЦЕВОГО ЦЕНТРУ З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ!!!!

14.07.2021 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради працював Консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.  Юристи Великомихайлівського бюро правової допомоги Роздільнянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавали консультації жителям громади з приводу відкриття ринку землі, підстав та порядку дострокового розірвання договорів оренди землі.

12:22 16.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень