A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Отримання статусу внутрішньо переміщеної особи

З 24 лютого наші військові продовжують мужньо боронити цілісність та незалежність України. В містах, селищах, селах де ведуться запеклі бої, нажаль, страждає й цивільне населення. Щоб зберегти життя та здоров’я своїх дітей більшість українців вимушені знаходити прихист в інших населених пунктах нашої країни, у зв’язку з цим законодавством визначено що такі особи мають право на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи.

08:39 23.01.2023

Як оформити спадок, коли немає документів на успадковане майно?

#кейс_БПД Після смерті матері Оксана не могла оформити спадщину. Документи на успадковане майно залишилися в рідного дядька, який ще й намагався відсудити собі весь спадок. Допоміг відновити справедливість адвокат Юрій Сторожук, який співпрацює з системою безоплатної правової допомоги.   Коли помер Оксанин дідусь, його майно успадкували її мати та дядько. Мати не встигла оформити свою частку спадщини до смерті. Однак склала заповіт, відповідно до якого все своє майно залишила доньці. При цьому документи на будинок та землю зберігалися в дядька.  

08:50 10.01.2023

Пілотний проєкт централізованого прийняття повідомлень про затримання спеціалістами БВПД

Пілотний проєкт централізованого прийняття повідомлень про затримання, опрацювання постанов/ухвал про залучення захисника для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії та призначення адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу затриманим, підозрюваним, обвинуваченим, поширений на всю Україну.

11:24 02.11.2022

Ґендерна стратегія системи надання безоплатної правової допомоги

Серед клієнтів системи надання безоплатної правової допомоги 59% складають жінки. Найчастіше вони звертаються за консультаціями та роз’ясненнями з правових питань, у той час як чоловіки частіше потребують захисту та представництва у суді, допомоги у складенні заяв, скарг та інших документів правового характеру.   «Система БПД гарантує рівні можливості для жінок і чоловіків у доступі до правової допомоги. З 2018 року ми впроваджуємо Ґендерну стратегію системи надання безоплатної правової допомоги, мета якої – є досягнення паритетного забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків. Жінки стабільно становлять більшість клієнтів, які звертаються за безоплатною правовою допомогою. Розуміння їхніх потреб, а також проблем, з якими вони стикаються, вимагають від працівників системи БПД поглиблених знань у сфері ґендерної рівності», – зазначила перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка.   З початку цього року до системи надання безоплатної правової допомоги звернулися понад 206 тис. жінок (59%) та понад 143 тис. чоловіків (41%).    Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/bpdgender    #БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

08:31 27.09.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень