Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Психологічна служба

Тиждень психології у Великоплосківському ОЗО - ліцеї

У Великоплосківському ОЗО-ліцеї відбувся традиційний Тиждень психології. У цьому році учні і вчителі висловлювали свої найпотаємніші бажання, дізнавалися про секрети спілкування, цікаві особливості власної особистості, вчилися налагоджувати стосунки зі світом і оточуючими.  Тиждень був дуже емоційним, позитивні емоції додали необхідні ресурси підтримки у ці нелегкі часи. Загальне, найголовніше, найзаповітніше бажання усього шкільного колективу – мир в Україні. Най здійсниться! Щиро дякуємо нашим захисникам за можливість вчитися і радіти життю!

14:02 29.04.2024

Заборона куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів

Сьогодні, 19 квітня,  у 11 класі  інспектором Великоплосківької сільської ради Знакованом М. Д., начальником  служби по справам дітей Кравцовою С.В., соціальним педагогом Крецу О.П., заступником директора з НВР Семидєтновою Н.В.   була проведена  спільна профілактична бесіда " Заборона куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів". Дітям було роз'яснено про шкідливість тютюнопаління, електронних сигарет;  відповідальність  батьків і  учнів за  вживання та використання тютюнових виробів, предметів, пов’язаних з їх вживанням, трав’яних виробів для куріння, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів. Сподіваємось, що ця пагубна звичка ніколи не торкнеться наших дітей і серед нашої молоді модно буде вести здоровий спосіб життя, а не палити сигарети!

13:31 19.04.2024

16 днів проти насильства

Учнівська спільнота Великоплосківського ОЗО - ліцею на чолі з ученицею 11 класу Трухановою Вікторією закликає за рух проти насильства! Учні підготували  чудовий відеоролік в рамках акції " 16 днів проти насильства"

08:49 08.12.2023

16 днів проти насильства

Заходи проведені у рамках акції "16 днів проти насильства". Анкетування для учнів 5 - 10 класів. На тренінгу "Школа - простір без насильства" учні висловлювали свою думку стосовно профілактики конфліктів і насильства у шкільному середовищі, грали у ігри "Зроби крок вперед" та "Мишоловка", говорили про свої почуття, права та обов'язки. Вчилися долати перешкоди мирним шляхом. З учнями 5 класів було проведено флешмоб "Футболка толерантності". Діти доводили що саме гарні якості характеру відрізняють толерантних, чуйних людей та запобігають конфліктам і зупиняють будь-які прояви насильства.

14:45 01.12.2023

16 днів проти насильства

У Великоплосківському ОЗО - ліцею розпочалась щорічна акція " 16  днів проти насильства".  Учнівське самоврядування оголосило початок  та запросило учнів підтримати та впродовж  акції  носили елементи одягу помаранчового кольору - символу  протинасильницьких дій. Соціальний педагог Крецу Олена Петрівна підготувала тематичну фотозону для ознайомлення

15:10 29.11.2023

День некуріння

 15 листопада , у Міжнародний день некуріння, соціальний педагог Великоплоківського ОЗО - ліцею Крецу Олена Петрівна  ознайомила учнів 5-11 класів із небезпекою куріння,   на жаль, модної зараз, електронної сигарети. До профілактичної роботи приєдналась і активний учасник учнівського комітету  закладу Брицька Ангеліна, яка ознайомила своїх однокласників  із історією виникнення сигарет та їх розповсюдженням. Ми вважаємо, що дітям забороняти не має сенсу -  вони все одно зроблять навпаки.Тому їх треба зайняти більш корисною справою-  серед учнів 5-11 класів було оголошено конкурс на кращу руханку. Тепер, сподіваємось, щоденні руханки в закладі стануть більш цікавими, бо  проводитись вони будуть з переможцями конкурсу

11:59 15.11.2023

День доброти

Сьогодні у Всесвітній день доброти з учнями 4 класу  Пастухова Світлана Павлівна провела заняття з елементами тренінгу "Парасолька доброти". Чемні і хороші, дуже добрі чарівники 4 класу розповідали про добрі справи, говорили один одному гарні слова, розмальовували яскраві чарівні парасольки.  Мріяли і чаклували. Дуже б хотіли своїми щирими серденьками захистити свою країну, рідних і друзів, і особливо воїнів, які стоять на сторожі і охороняють Україну від зла.

14:50 13.11.2023

Всесвітній день ментального здоров'я

 Колектив Великоплосківського ліцею приєднався до відзначення Всесвітнього дня ментального здоров'я. Пастухова Світлана Павлівна провела з учнми 6 класу урок з елементами тренінгу "Не дрібниці". На уроці діти дізнавалися які якості стійкості можна запозичити у тварин, малювали власні страхи, позбавлялися поганих емоцій, вчилися технікам стабілізації і підтримки. Крецу Олена Петрівна разом з учнями 8- их, 6,7 класів провела руханку сили. Дбаємо про здоров'я дітей, дякуємо ЗСУ за захист!

11:08 10.10.2023

Всеукраїнський антибулінговий урок

Психологічна служба Великоплосківського ОЗО - ліцею приєдналась до проведення Всеукраїнського антибулінгового уроку.  Пастухова Світлана Павлівна разом з учнями 5- Б класу  оговорили правила  спілкування. Іноді, ми не помічаючи, можемо образити один одного. Тож як потрібно спілкуватись аби розуміти один одного і не створювати конфлікти?!  З учнями 10 класу шкільний психолог провела бесіду з того, чим відрізняється конфлікт  від булінгу  і яку відповідальність несуть протиправні дії неповнолітніх. Крецу Олена Петрівна  провела з учнями 9 класу вправу " Яблуко", де пояснила причини булінга та його наслідки. Протягом тижня учні малювали асоціації булінгу, створювали колажи мрій та розбирались в ситуаціях. Дякуємо ЗСУ за можливість вчитись розв'зувати конфлікти.

18:51 29.09.2023

Обережно! Електронні сигарети

Шкідливість електронних сигарет В учнівській спільноті розповсюджується  думка про  безпечні електронні сигарети, вейпи, або, як їх називають « ашки». Давайте розберемось, а чи безпечні вони? До складу рідини для  електронних сигарет  входять основні чотири компоненти: рослинний гліцерин, поліпропіленгліколь, ароматизатор та нікотин. Якщо про небезпеку нікотину  знають майже усі, то  на присутність  інших компонентів не звертають увагу. А даремно. Гліцерин вважається доволі безпечною рідиною  але його вплив на легені досі не вивчений. Хоча вже з’являються перші дослідження того, що гліцерин, який міститься  у вейпах розподіляється по стінкам легенів і, подібно маслу на хлібі,  утворює  небезпечний шар на легенях. Поліпропіленгліколь. При нагріванні він перетворюється в пропіленоксид – сильний канцероген, що сприяє переродженню (мутації) здорових клітин у злоякісні (ракові) Ароматизатори можуть викликати алергічні реакцій. Але ж є без нікотинові  електронки, скажете ви! На жаль, безнікотинових сумішей просто не буває, завжди є хоча б мінімальна кількість (0,01 %). А ще не забуваємо про ароматизатори, гліцерин, пропіленоксид, діацетил та ацетилпропіоніл, які можуть потовщувати легеневу тканину (альвеоли), утворюючи рубці на легенях, які ніколи не зникнуть. До того ж можна заробити астму, рак легень та хронічні обструктивні захворювання Також радимо не забувати, що пристрої часто є неякісними, вартість їх доволі дешева, і сировина для їх виготовлення – не найкращого ґатунку. Вони є вибухонебезпечними. Вейпи та електронки – не стерильні. Тому якщо ви користуєтесь одним вейпом із кимось ще, то просто обмінюєтесь флорою один одного. Та й навіть у сумці на вейп осідають бактерії. Тому електронні пристрої для куріння можуть стати джерелом карієсу, пародонтозу, ковіду, герпес вірусної інфекції. Звичайно, на просторах Інтернету можна знайти будь – яке виправдання  курінню.  Але вже тут треба міркувати  кому  довіряти: продавцям електронних сигарет, яким  треба вигідно продавати свій товар або здоровому глузду, який кричить про те, що в наш час модно  бути здоровим!

15:29 31.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень