A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Психологічна служба

16 днів проти насильства

Заходи проведені у рамках акції "16 днів проти насильства". Анкетування для учнів 5 - 10 класів. На тренінгу "Школа - простір без насильства" учні висловлювали свою думку стосовно профілактики конфліктів і насильства у шкільному середовищі, грали у ігри "Зроби крок вперед" та "Мишоловка", говорили про свої почуття, права та обов'язки. Вчилися долати перешкоди мирним шляхом. З учнями 5 класів було проведено флешмоб "Футболка толерантності". Діти доводили що саме гарні якості характеру відрізняють толерантних, чуйних людей та запобігають конфліктам і зупиняють будь-які прояви насильства.

14:45 01.12.2023

16 днів проти насильства

У Великоплосківському ОЗО - ліцею розпочалась щорічна акція " 16  днів проти насильства".  Учнівське самоврядування оголосило початок  та запросило учнів підтримати та впродовж  акції  носили елементи одягу помаранчового кольору - символу  протинасильницьких дій. Соціальний педагог Крецу Олена Петрівна підготувала тематичну фотозону для ознайомлення

15:10 29.11.2023

День некуріння

 15 листопада , у Міжнародний день некуріння, соціальний педагог Великоплоківського ОЗО - ліцею Крецу Олена Петрівна  ознайомила учнів 5-11 класів із небезпекою куріння,   на жаль, модної зараз, електронної сигарети. До профілактичної роботи приєдналась і активний учасник учнівського комітету  закладу Брицька Ангеліна, яка ознайомила своїх однокласників  із історією виникнення сигарет та їх розповсюдженням. Ми вважаємо, що дітям забороняти не має сенсу -  вони все одно зроблять навпаки.Тому їх треба зайняти більш корисною справою-  серед учнів 5-11 класів було оголошено конкурс на кращу руханку. Тепер, сподіваємось, щоденні руханки в закладі стануть більш цікавими, бо  проводитись вони будуть з переможцями конкурсу

11:59 15.11.2023

День доброти

Сьогодні у Всесвітній день доброти з учнями 4 класу  Пастухова Світлана Павлівна провела заняття з елементами тренінгу "Парасолька доброти". Чемні і хороші, дуже добрі чарівники 4 класу розповідали про добрі справи, говорили один одному гарні слова, розмальовували яскраві чарівні парасольки.  Мріяли і чаклували. Дуже б хотіли своїми щирими серденьками захистити свою країну, рідних і друзів, і особливо воїнів, які стоять на сторожі і охороняють Україну від зла.

14:50 13.11.2023

Всесвітній день ментального здоров'я

 Колектив Великоплосківського ліцею приєднався до відзначення Всесвітнього дня ментального здоров'я. Пастухова Світлана Павлівна провела з учнми 6 класу урок з елементами тренінгу "Не дрібниці". На уроці діти дізнавалися які якості стійкості можна запозичити у тварин, малювали власні страхи, позбавлялися поганих емоцій, вчилися технікам стабілізації і підтримки. Крецу Олена Петрівна разом з учнями 8- их, 6,7 класів провела руханку сили. Дбаємо про здоров'я дітей, дякуємо ЗСУ за захист!

11:08 10.10.2023

Всеукраїнський антибулінговий урок

Психологічна служба Великоплосківського ОЗО - ліцею приєдналась до проведення Всеукраїнського антибулінгового уроку.  Пастухова Світлана Павлівна разом з учнями 5- Б класу  оговорили правила  спілкування. Іноді, ми не помічаючи, можемо образити один одного. Тож як потрібно спілкуватись аби розуміти один одного і не створювати конфлікти?!  З учнями 10 класу шкільний психолог провела бесіду з того, чим відрізняється конфлікт  від булінгу  і яку відповідальність несуть протиправні дії неповнолітніх. Крецу Олена Петрівна  провела з учнями 9 класу вправу " Яблуко", де пояснила причини булінга та його наслідки. Протягом тижня учні малювали асоціації булінгу, створювали колажи мрій та розбирались в ситуаціях. Дякуємо ЗСУ за можливість вчитись розв'зувати конфлікти.

18:51 29.09.2023

Обережно! Електронні сигарети

Шкідливість електронних сигарет В учнівській спільноті розповсюджується  думка про  безпечні електронні сигарети, вейпи, або, як їх називають « ашки». Давайте розберемось, а чи безпечні вони? До складу рідини для  електронних сигарет  входять основні чотири компоненти: рослинний гліцерин, поліпропіленгліколь, ароматизатор та нікотин. Якщо про небезпеку нікотину  знають майже усі, то  на присутність  інших компонентів не звертають увагу. А даремно. Гліцерин вважається доволі безпечною рідиною  але його вплив на легені досі не вивчений. Хоча вже з’являються перші дослідження того, що гліцерин, який міститься  у вейпах розподіляється по стінкам легенів і, подібно маслу на хлібі,  утворює  небезпечний шар на легенях. Поліпропіленгліколь. При нагріванні він перетворюється в пропіленоксид – сильний канцероген, що сприяє переродженню (мутації) здорових клітин у злоякісні (ракові) Ароматизатори можуть викликати алергічні реакцій. Але ж є без нікотинові  електронки, скажете ви! На жаль, безнікотинових сумішей просто не буває, завжди є хоча б мінімальна кількість (0,01 %). А ще не забуваємо про ароматизатори, гліцерин, пропіленоксид, діацетил та ацетилпропіоніл, які можуть потовщувати легеневу тканину (альвеоли), утворюючи рубці на легенях, які ніколи не зникнуть. До того ж можна заробити астму, рак легень та хронічні обструктивні захворювання Також радимо не забувати, що пристрої часто є неякісними, вартість їх доволі дешева, і сировина для їх виготовлення – не найкращого ґатунку. Вони є вибухонебезпечними. Вейпи та електронки – не стерильні. Тому якщо ви користуєтесь одним вейпом із кимось ще, то просто обмінюєтесь флорою один одного. Та й навіть у сумці на вейп осідають бактерії. Тому електронні пристрої для куріння можуть стати джерелом карієсу, пародонтозу, ковіду, герпес вірусної інфекції. Звичайно, на просторах Інтернету можна знайти будь – яке виправдання  курінню.  Але вже тут треба міркувати  кому  довіряти: продавцям електронних сигарет, яким  треба вигідно продавати свій товар або здоровому глузду, який кричить про те, що в наш час модно  бути здоровим!

15:29 31.05.2023

Тиждень психології у Великоплосківському ОЗО- ліцеї

Тиждень психології – це цікаво, пізнавально та весело. У сьогоднішні, важкі для нашої країни, часи, дорослим і дітям не вистачає позитивних емоцій. Саме з метою покращити емоційний стан, розрадити і зацікавити був проведений у цьому році традиційний Тиждень психології. Цікаві заняття, веселі акції, пізнавальні виховні години нагадали учням, що найцінніші  речі у житті – безкоштовні. Це щирі посмішки, лагідні обійми, вірні друзі, захоплюючі мрії і добрі побажання.   Тиждень пройшов, а чи сподобалось учасникам? Хай про це розкажуть світлини!

08:17 23.04.2023

Розвиток уваги – ключ до успіху

Увага – зосередженість, спрямованість свідомості людини у даний момент часу на якомусь реальному або ідеальному об’єкті, явищі події тощо. Увага - це найважливіша якість, яка характеризує процес відбору потрібної інформації та відкидання зайвої.  Особливу роль відіграє увага в навчальній роботі школярів. Зосередженість, концентрація, спрямованість свідомості учня на певні предмети чи явища необхідні на всіх етапах його навчальної діяльності. Часто нерозуміння навчального матеріалу, поява помилок під час виконання самостійних завдань, пояснюються не відсутністю здібностей до певних видів занять, не слабкою кмітливістю чи поганою пам’яттю, а саме недостатньою уважністю.          Молодший шкільний вік найсприятливіший для розвитку уваги. Без достатньої сформованості цієї психічної функції процес навчання неможливий. Ось чому розвиток довільної уваги стає умовою подальшої успішної навчальної діяльності школяра, а отже і завданням першорядної важливості для вчителя та психолога. Сьогодні з учнями 1 класу було проведене розвивальне заняття з елементами тренінгу «Розвиваємо увагу».

15:32 04.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень