A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Відділ комунального господарства та благоустрою

Вас вітає відділ комунального господарства та благоустрою Великоплосківської сільської ради!

 Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Варто зауважити, що стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села, селища чи міста — це в першу чергу оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Більше того, це показник рівня участі місцевої громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку сфери благоустрою населеного пункту. Тому важливою умовою участі громадськості у сфері благоустрою населеного пункту є своєчасне інформування населення про заходи, які будуть проводитись на відповідній території. Власне про прийняття відповідних документів з забезпечення здійснення благоустрою, створено комісії з питань благоустрою на території нашої громади, ми і поговоримо в нашій статті.

     Рішенням Великоплосківської сільської ради №1/75-VII від 04 листопада 2019  року затверджено Правила  благоустрою  території Великоплосківської сільської  ради Великомихайлівського району Одеської області (http://velykoploskivska.gromada.org.ua/docs/325560/), та рішенням №1/76-VII від 04 листопада 2019  року затверджено Правила утримання тварин та птиці на території Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області (http://velykoploskivska.gromada.org.ua/docs/325565/). Ці два документа створюють основу основ з правил життєдіяльності населених пунктів Великоплосківської громади у сфері благоустрою.

    Основним завданням комісії є здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, виконання Правил благоустрою Великоплосківської сільської ради, в тому числі організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, утримання в належному стані власних, прилеглих та закріплених за підприємствами, установами організаціями територій.

Поліпшення комфорту

Поліпшення рівня комфорту допомагає підтримувати та зберігати громадські місця у належному стані. Так, для покращення комфорту всіх користувачів зупинки у селі Великоплоске працівники відділу комунального благоустрою провели роботу з реставрації громадського приміщення санітарно-гігієнічного призначення. Також, подбавши про зручний доступ, працівники  створили доріжку до нього.

09:54 07.09.2023

Поліпшення дорожнього стану

З метою поліпшення стану дорожнього покриття відділ комунального господаства та благоустрою Великоплосківської сільської ради провів ямковий ремонт доріг. Це забезпечує більш гладку та рівну дорожню поверхню, що покращує комфорт поїздки для водіїв та допомагає зменшити ризик дорожньо-транспортних пригод.

14:44 08.06.2023

Благоустрій в самому розпалі!

Вже традиційно котрий рік, напередодні поминальних днів ми намагаємось приділити час для побілу та прибирання території кладовища. Це важливий крок для збереження спадщини та пам'яті про померлих, а також для того, щоб місця поховання залишалися чистими та доглянутими.

15:00 14.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень