Відділ з питань земельних ресурсів, архітектури та охорони навколишнього природного середовища

Усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою

Досить часто буває так, що людина має у володінні земельну ділянку, але не може нею повноцінно користуватися.  Наприклад, встановлюються спірні межові знаки, облаштовується самовільний проїзд через земельну ділянку  тощо. У такому разі землевласник або землеорендар має усі законні підстави та захистити свої порушені права.

17:56 03.02.2022

Увага! Земельні торги 21.04.2021

Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДЕСЬКИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ ЦЕНТР» запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великоплосківської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області.

09:46 19.04.2021

Увага! Земельні торги 21.04.2021

08:13 24.03.2021

Увага! Земельні торги 12.04.2021

Державне підприємство «Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь у земельних торгах у формі аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомихайлівського району Одеської області.

08:10 23.03.2021

Увага! Земельні торги 17.03.2021