Вас вітає Відділ з питань земельних ресурсів, містобудування та архітектури та охороши навколишнього природного середовища!

Відділ з питань земельних ресурсів, містобудування, архітектури та охорони навколишнього природного середовища є ключовим органом управління, відповідальним за раціональне використання територій, забезпечення ефективної архітектурної політики та збереження природного середовища для майбутніх поколінь.

Відділ вивчає, аналізує та планує використання земельних ресурсів відповідно до потреб населення та господарської діяльності. Це включає управління земельними ділянками, надання земельних дозволів, контроль за дотриманням земельного законодавства. Також забезпечує відкритість та прозорість своєї роботи, взаємодію з громадськістю, проведення громадських консультацій та просвітницьких заходів з метою підвищення свідомості громадян щодо важливості збереження навколишнього середовища та сталого розвитку.

Податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 26.09.2023 № 519)

Головне управління ДПС в Одеській області звертає увагу платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що у 2024 році запроваджена нова форма Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 26.09.2023 № 519.

11:18 09.02.2024