КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Вас вітає Комунальне Підприємство «Сількомунгосп»!

КП «Сількомунгосп» засноване на комунальній власності і підпорядковане Великоплосківській сільській раді Роздільнянського району Одеської області.

Підприємство створено з метою здійснення водовідведення та водопостачання, ремонтно-побутових робіт, соцкультпобуду та надання послуг сільському населенню, організації ринку на території села.

Предметом діяльності нашого підприємства є здійснення будь-яких видів господарської діяльності, що незаборонені чинним законодавством.

Основними напрямками діяльності є: санітарне очищення села, ремонт водопровідної системи, благоустрій вулиць, ремонт доріг та виконання будевельно-монтажних робіт.

Ради бачити Вас на нашій сторінці!

Тиждень успішних зусиль

Цього тижня працівники комунального підприємства дуже старанно працювали. У селах Слов'яносербка та Великоплоске було покошено траву біля свердловин та прилеглої до них території.

16:01 26.04.2024

Облік води без перешкод!

У разі виходу з ладу вузла комерційного (будинкового) обліку води до поновлення його роботи або заміни обліку протягом попередніх 12 місяців (якщо попередніх місяців нараховується менше ніж 12, за фактичний час споживання послуги, але не менше ніж 15 діб.). Якщо виконавцем встановлено факт втручання в роботу вузла комерційного обліку, він вважається таким, що вийшов з ладу та підлягає заміні та прийняттю на абонентський облік протягом п’яти робочих днів з дня виявлення такого факту.

10:20 25.04.2024

Від своєчасної оплати до стабільності водопостачання!

На превеликий жаль, будь-яка деталь, запчастина або прилад має свій термін дії. Протягом тижня на артсвердловині згорів глибинний насос, електроконтактний манометр, хомут 63-го діаметру та прогнила труба. Загальна вартість цієї поломки становить 38 тис. грн. Для нашого комунального підприємства це не маленька сума (чимала сума). На велику радість у нашому запасі був насос, який дозволив значно знизити наші витрати, але виитрати все ще залишаються.

14:08 14.02.2024