КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Вас вітає Комунальне Підприємство «Сількомунгосп»!

КП «Сількомунгосп» засноване на комунальній власності і підпорядковане Великоплосківській сільській раді Роздільнянського району Одеської області.

Підприємство створено з метою здійснення водовідведення та водопостачання, ремонтно-побутових робіт, соцкультпобуду та надання послуг сільському населенню, організації ринку на території села.

Предметом діяльності нашого підприємства є здійснення будь-яких видів господарської діяльності, що незаборонені чинним законодавством.

Основними напрямками діяльності є: санітарне очищення села, ремонт водопровідної системи, благоустрій вулиць, ремонт доріг та виконання будевельно-монтажних робіт.

Ради бачити Вас на нашій сторінці!

Від своєчасної оплати до стабільності водопостачання!

На превеликий жаль, будь-яка деталь, запчастина або прилад має свій термін дії. Протягом тижня на артсвердловині згорів глибинний насос, електроконтактний манометр, хомут 63-го діаметру та прогнила труба. Загальна вартість цієї поломки становить 38 тис. грн. Для нашого комунального підприємства це не маленька сума (чимала сума). На велику радість у нашому запасі був насос, який дозволив значно знизити наші витрати, але виитрати все ще залишаються.

14:08 14.02.2024

Сурові будні слюсаря комунального підприємства

Чергове недбале ставлення до утеплення свого оглядового колодця призвело до прориву на 135 м³ води . Внаслідок цього страждає вся система водопостачання. Через великий відбір води страждає насос та сусіди, у яких через такі обставини тече мутна вода.

16:11 31.01.2024