A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Вас вітає Комунальне Підприємство «Сількомунгосп»!

КП «Сількомунгосп» засноване на комунальній власності і підпорядковане Великоплосківській сільській раді Роздільнянського району Одеської області.

Підприємство створено з метою здійснення водовідведення та водопостачання, ремонтно-побутових робіт, соцкультпобуду та надання послуг сільському населенню, організації ринку на території села.

Предметом діяльності нашого підприємства є здійснення будь-яких видів господарської діяльності, що незаборонені чинним законодавством.

Основними напрямками діяльності є: санітарне очищення села, ремонт водопровідної системи, благоустрій вулиць, ремонт доріг та виконання будевельно-монтажних робіт.

Ради бачити Вас на нашій сторінці!

Покращення з водопостачання триває!

Покращення з водопостачання триває! Для забезпечення ефективної роботи артсвердловини та покращення з водопостачання КП «Сількомунгосп» проводять роботу по заміні глибинного насосу на свердловині «Млин» в селі Великоплоске. Робота проводилася з дотриманням відповідних технічних норм та безпеки. Працівники демонтували старий глибинний насос, який уже відслужив свій термін експлуатації та установили новий італійський насос Pedrollo, який був занурений у свердловину, а його кабель ретельно приєднано до системи електропостачання. 

14:53 16.08.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень