Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Фото без опису

Вас вітає Комунальне Підприємство «Сількомунгосп»!

КП «Сількомунгосп» засноване на комунальній власності і підпорядковане Великоплосківській сільській раді Роздільнянського району Одеської області.

Підприємство створено з метою здійснення водовідведення та водопостачання, ремонтно-побутових робіт, соцкультпобуду та надання послуг сільському населенню, організації ринку на території села.

Предметом діяльності нашого підприємства є здійснення будь-яких видів господарської діяльності, що незаборонені чинним законодавством.

Основними напрямками діяльності є: санітарне очищення села, ремонт водопровідної системи, благоустрій вулиць, ремонт доріг та виконання будевельно-монтажних робіт.

Ради бачити Вас на нашій сторінці!

Тиждень успішних зусиль

Цього тижня працівники комунального підприємства дуже старанно працювали. У селах Слов'яносербка та Великоплоске було покошено траву біля свердловин та прилеглої до них території.

16:01 26.04.2024

Облік води без перешкод!

У разі виходу з ладу вузла комерційного (будинкового) обліку води до поновлення його роботи або заміни обліку протягом попередніх 12 місяців (якщо попередніх місяців нараховується менше ніж 12, за фактичний час споживання послуги, але не менше ніж 15 діб.). Якщо виконавцем встановлено факт втручання в роботу вузла комерційного обліку, він вважається таким, що вийшов з ладу та підлягає заміні та прийняттю на абонентський облік протягом п’яти робочих днів з дня виявлення такого факту.

10:20 25.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень