КП "СІЛЬКОМУНГОСП"

Вас вітає Комунальне Підприємство «Сількомунгосп»!

КП «Сількомунгосп» засноване на комунальній власності і підпорядковане Великоплосківській сільській раді Роздільнянського району Одеської області.

Підприємство створено з метою здійснення водовідведення та водопостачання, ремонтно-побутових робіт, соцкультпобуду та надання послуг сільському населенню, організації ринку на території села.

Предметом діяльності нашого підприємства є здійснення будь-яких видів господарської діяльності, що незаборонені чинним законодавством.

Основними напрямками діяльності є: санітарне очищення села, ремонт водопровідної системи, благоустрій вулиць, ремонт доріг та виконання будевельно-монтажних робіт.

Ради бачити Вас на нашій сторінці!

Від своєчасної оплати до стабільності водопостачання!

На превеликий жаль, будь-яка деталь, запчастина або прилад має свій термін дії. Протягом тижня на артсвердловині згорів глибинний насос, електроконтактний манометр, хомут 63-го діаметру та прогнила труба. Загальна вартість цієї поломки становить 38 тис. грн. Для нашого комунального підприємства це не маленька сума (чимала сума). На велику радість у нашому запасі був насос, який дозволив значно знизити наші витрати, але виитрати все ще залишаються.

14:08 14.02.2024

Сурові будні слюсаря комунального підприємства

Чергове недбале ставлення до утеплення свого оглядового колодця призвело до прориву на 135 м³ води . Внаслідок цього страждає вся система водопостачання. Через великий відбір води страждає насос та сусіди, у яких через такі обставини тече мутна вода.

16:11 31.01.2024

Відновлення обладнання

Цього тижня працівники КП «Сількомунгосп» та відділу благоустрою провели демонтаж старого крана батерфляй та насоса, який був пошкоджений внаслідок стихійного лиха. Новий італійський насос Pedrollo  було встановлено замість пошкодженого, а також встановлено новий кран, придбаний напередодні.

14:19 29.12.2023