Освітній процес

ІІ семестр

15 січня – 31 травня 2024 року

Терміни канікул:

осінні – 30.10. - 05.11.2023 (7 днів)

зимові – 30.12.2023 – 14.01.2024 (16 днів)

весняні - 25.03. – 31.03.2024 (7 днів)

Відбулася педагогічна рада

Педрада - це форум, де мудрість вчителів перетворюється на стратегії, спрямовані на формування успішного майбутнього наших здобувачів освіти. Кожна педрада в нашій гімназії має свої «цікавинки». Ось і сьогоднішня пройшла цікаво та плідно. Адже сама тема «Стратегія розвитку Слов’яносербської гімназії на 2024 – 2028 рр.» спонукала весь педагогічний колектив творчо підійти до своїх виступів. Кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. Очевидно, що нам, педагогам гімназії, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

11:59 17.01.2024

Пошук раціональних рішень

Коли шкільний гомінкий вулик стає порожнім від малих (і не дуже) літунів, учителям залишається відповідальна робота із документацією та підготовка до нового навчального семестру. А ще методична робота, самоосвітня діяльність у різних її проявах, педрада, засідання творчих груп, пошук спільних рішень. Так, в робочій атмосфері обмінялися досвідом та намітили коло спільних виховних заходів з працівниками сільського Будинку культури. Разом вирішували,  як реалізувати План проведення  організаційно-масових заходів  відділу освіти, культури, молоді спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради та виховну роботу з учнями гімназії  таким чином, щоб вона:

12:31 16.01.2024

Відпочинок з користю

В учнів тривають зимові канікули.  Однак разом з відпочинком повертаються «добрі друзі» — збитий режим сну, надмірне використання ґаджетів тощо. Таке дозвілля якісним не назвеш, це безперечно. Педагоги нашої гімназії впевнені: найкращий відпочинок — це зміна діяльності та творчість. Під час канікул продовжують функціонувати шкільні гуртки: спортивний гурток «Юний атлет», який відвідують не лише учні гімназії, а й наші випускники та художньо-естетичний гурток «Акварелька».

11:06 10.01.2024

Загальні збори трудового колективу

У новий рік з новими викликами! Розпочинаємо рік плідною працею. Сьогодні провели загальні збори трудового колективу. Підвели підсумки роботи колективу гімназії за І семестр, відмітили позитивні сторони та звернули увагу на недоліки, намітили коло завдань на наступний семестр. Велику увагу було приділено питанню безпеки освітнього середовища та алгоритмам дій працівників у надзвичайних ситуаціях. Тримаємо освітній фронт!

14:44 01.01.2024

Засідання атестаційної комісії

Сьогодні в нашій гімназії відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Про досвід своєї роботи та результати навчальної діяльності звітували вчителі, які атестуються у 2023 році: Мордванюк Ірина Михайлівна, Сатаулова Тетяна Володимирівна, Черниш Оксана Сергіївна. Кейс учительського досвіду поповнився новими ідеями, напрацюваннями, удосконаленням та урізноманітненням вже відомого і впровадженням нових технологій навчання.

15:49 29.03.2023