Освітній процес

ІІ семестр

15 січня – 31 травня 2024 року

Терміни канікул:

осінні – 30.10. - 05.11.2023 (7 днів)

зимові – 30.12.2023 – 14.01.2024 (16 днів)

весняні - 25.03. – 31.03.2024 (7 днів)

Місячник педагогічної майстерності

Педагог – людина творець, що постійно прагне до саморозвитку. Поділитися своїм досвідом та навчитися новому дозволяє місячник педагогічної майстерності, який в нашій гімназії тривав з 15.02. – 15.03.2024 р.. Відкриті уроки та заняття відвідували колеги, адміністрація гімназії та головний спеціаліст відділу освіти Великоплосківської сільської ради Труханова І.П.  Наші вчителі продемонстрували систематичну кропітку роботу, свою майстерність та володіння ефективними методами та прийомами навчання з використанням сучасних освітніх технологій. Дякуємо колегам за цікаві та творчі уроки! Дякуємо ЗСУ за те, що можемо ділитися педагогічним досвідом, розвиватися та вдосконалюватися. Тримаємо освітній фронт!

11:20 18.03.2024

Відбулася педагогічна рада

Педрада - це форум, де мудрість вчителів перетворюється на стратегії, спрямовані на формування успішного майбутнього наших здобувачів освіти. Кожна педрада в нашій гімназії має свої «цікавинки». Ось і сьогоднішня пройшла цікаво та плідно. Адже сама тема «Стратегія розвитку Слов’яносербської гімназії на 2024 – 2028 рр.» спонукала весь педагогічний колектив творчо підійти до своїх виступів. Кожен зміг узяти для себе щось важливе та корисне. Очевидно, що нам, педагогам гімназії, є чим пишатися, але і є над чим працювати.

11:59 17.01.2024

Пошук раціональних рішень

Коли шкільний гомінкий вулик стає порожнім від малих (і не дуже) літунів, учителям залишається відповідальна робота із документацією та підготовка до нового навчального семестру. А ще методична робота, самоосвітня діяльність у різних її проявах, педрада, засідання творчих груп, пошук спільних рішень. Так, в робочій атмосфері обмінялися досвідом та намітили коло спільних виховних заходів з працівниками сільського Будинку культури. Разом вирішували,  як реалізувати План проведення  організаційно-масових заходів  відділу освіти, культури, молоді спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради та виховну роботу з учнями гімназії  таким чином, щоб вона:

12:31 16.01.2024

Відпочинок з користю

В учнів тривають зимові канікули.  Однак разом з відпочинком повертаються «добрі друзі» — збитий режим сну, надмірне використання ґаджетів тощо. Таке дозвілля якісним не назвеш, це безперечно. Педагоги нашої гімназії впевнені: найкращий відпочинок — це зміна діяльності та творчість. Під час канікул продовжують функціонувати шкільні гуртки: спортивний гурток «Юний атлет», який відвідують не лише учні гімназії, а й наші випускники та художньо-естетичний гурток «Акварелька».

11:06 10.01.2024

Загальні збори трудового колективу

У новий рік з новими викликами! Розпочинаємо рік плідною працею. Сьогодні провели загальні збори трудового колективу. Підвели підсумки роботи колективу гімназії за І семестр, відмітили позитивні сторони та звернули увагу на недоліки, намітили коло завдань на наступний семестр. Велику увагу було приділено питанню безпеки освітнього середовища та алгоритмам дій працівників у надзвичайних ситуаціях. Тримаємо освітній фронт!

14:44 01.01.2024

Засідання атестаційної комісії

Сьогодні в нашій гімназії відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії. Про досвід своєї роботи та результати навчальної діяльності звітували вчителі, які атестуються у 2023 році: Мордванюк Ірина Михайлівна, Сатаулова Тетяна Володимирівна, Черниш Оксана Сергіївна. Кейс учительського досвіду поповнився новими ідеями, напрацюваннями, удосконаленням та урізноманітненням вже відомого і впровадженням нових технологій навчання.

15:49 29.03.2023