Шкільне життя

Вітаємо переможців!

14 березня на базі нашого закладу відбувся ІІ етап "Всеукраїнської ліги Пліч-о-Пліч" серед шкіл Великоплосківської громади з баскетболу серед юнаків та дівчат. Всього прийняли участь 4 команди.  Під час наполегливої  боротьби  з  командами Тростянецької гімназії, Слов'яносербської гімназії, Новосавицької гімназії наші команди дівчат та хлопців посіли  І місце у ІІ етапі Ліги!  Наприкінці змагань всіх учасників почастували смачним обідом.   Вітаємо переможців та  їх тренера  Сорокіна Олександра Петровича! Дякуємо захисникам за можливість змагатись!

10:53 19.03.2024

Стежками Кобзаря

Славимо українських письменників! І, звісно, не можемо  не згадати про  День народження Великого Кобзаря. До цього Дня Кожанова Ольга Василівна провела з учнями 4 класу класну годину - діти дізналися багато цікавих фактів, переглядали відео, відповідали на питання вікторини, розповідали вірші та складали пазли,  робили лепбук. Тимощук Анастасія Вікторівна  з учнями  5-х класів  створили  лепбук та розгадували кросворди, а з учнями 9 класу провели квест " Стежками Кобзаря". Дякуємо ЗСУ за можливість згадувати!

17:17 07.03.2024

Клас безпеки в дії

Продовжуємо займатись з учнями профілактичною роботою з мінної безпеки. Для цього класний керівник 8-Б класу Храмова Олена Юріївна провела заняття з учнями свого класу у Класі безпеки. Під час заняття діти повторили правила з техніки безпеки, розглянули муляжи мін та обговорили дії при знахідці небезпечних предметів. Війна триває. Підтримуємо та бережімо один одного! Дякуємо ЗСУ за можливість навчати!

17:05 07.03.2024

ІІ етап " Пліч - о - пліч Всеукраїнської шкільної ліги" Змагання з волейболу

1 березня на базі нашого закладу відбувся ІІ етап " Пліч - о - пліч Всеукраїнської шкільної ліги" Змагання з волейболу. На урочистому відкритті  зі словами привітання виступили Великоплосківський сільський голова Батурін Іван Максимович, начальник відділу освіти, культури,спорту, молоді та туризму Великоплосківської сільської ради Ярочкін Володимир Юрійович, вчитель фізичної культури Великоплосківського ОЗО - ліцею Сорокін Олександр Петрович. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Для налаштування на змагання дівчата  нашого ліцею провели з учасниками  веселу руханку і розпочалися змагання.  Під час  запеклої боротьби з  командами Тростянецької гімназії, Слов'яносербської гімназії, Новосавицької гімназії наші команди дівчат та хлопців посіли  І місце у ІІ етапі Ліги!  Наприкінці змагань всіх учасників почастували смачним обідом.  Склад  команд - переможців: Команда дівчат: 1.Алимова Анастасія 2.Дубровіна Ксенія 3.Кушнерьова Христина 4.Мельник Єлизавета 5.Гальцева Юлія 6.Орлова Катерина 7.Привалова Олександра 8.Москвичова Олександра 9.Москвичова Анастасія

11:43 05.03.2024

Другий рік незламності України

Завтра виповнюється два роки війни.  Колектив закладу вшанував загиблих хвилиною мовчання та провів низку заходів до трагічної дати. Тимощук Анастасія Вікторівна  провела з учнями 5-А класу захід " Війна у цифрах. Два роки незламості", Храмова Олена Юріївна з учнями 8-Б класу визначили " 30 причин любити Україну", Чернігівська Юлія Миколаївна з учнями 3 класу з пазлів склали  " Мапу України", Кожанова Ольга Василівна з учнями 4 класу провела захід " Другий рік незламності України", Перстньова Людмила Василівна зробила тематичні поробки з учнями 4 класу, Крецу Олена Петрівна та Кожанова Олена Миколаївна провели акцію "Я бажаю Україні..." та підготували тематичну фотозону " Повертайтесь додому живими", Гребенщікова Ніна Іванівна  підготувала тематичну  виставку. Разом було визначено дії, які допоможуть нашим захисникам: продовжити виготовляти окопні свічки; збирати пластикові кришечки на переробку, готувати благодійні акції та ярмарки, вшановувати пам'ять загиблих і, звісно, добре вчитись аби  трагедія не повторювалась.

15:25 23.02.2024

Працюємо в класі безпеки

Вже майже два роки  ми виборюємо своє право на незалежність. На жаль, не переговорами, а бойовими діями. А задля того, щоб кривавих жертв війни не ставало  більше  - щодня намагаймось донести до дітей небезпеку, яку можуть принести доволі собі непомітні предмети. Задля цього  зусиллями  керівництва нашої громади ще влітку минулого року був створений клас безпеки, де  можна ознайомитись з муляжами мін, є необхідні інструктажі з технік безпеки. Класні керівники  знайомлять дітей з класом безпеки, систематично проводять інструктажі з техніки безпеки та роблять все для того, щоб випадкових жертв з необережності не було. На цьому тижні клас безпеки відвідали учні 6 класу під керівництвом Карпової Інни Іванівни. Дякуємо ЗСУ за можливість навчати!

08:43 23.02.2024

Янголи не вмирають

20 лютого Україна вшановує День  Героїв Небесної Сотні. Кожанова Олена Миколаївна підготувала для учнів 5-11 класів відоролік про  події 2014 року, разом з Гребенщіковою Ніною Іванівною встановили куточок вшанування Героїв. Кожанова Ольга Василівна разом з учняями 4  класу долучилися до відзначення: діти переглядали відео, дізналися багато цікавих фактів та зробили поробки янгола. Янголи не вмирають.

15:06 20.02.2024

День Державного Герба України

Сьогодні, 19 лютого, до Дня Державного Герба України у закладі була проведена низка заходів: Крецу Олена Петрівна  провела з учнями 8-А класу цікаву та пізнавальну вікторину, Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала для учнів 5-11 класів тематичну виставку, Субботіна Олена Борисівна та Соколова Наталія Павлівна  для учнів 1 та 2 класів підготували цікаві презентації про Державні символи України. А потім наші першачки з задоволенням виготовили апплікації Гербу, а учні 2 класу намалювали Герб України. Шануймо державні символи, дякуємо ЗСУ!

15:41 19.02.2024

Єднаймось!

До Дня єднання класний керівник 4 класу Кожанова Ольга Василівна провела заняття зі своїми дітьми. Учні прослухали історію виникнення цього заходу, виготовили долоньки єднання та працювали над створення лепбуку.

15:04 16.02.2024