Шкільне життя

До Дня космонавтики

12 квітня святкують День космонавтики. 4 клас також долучився до відзначення  цього дня.  На класні годині діти переглядали відео, дізналися багато цікавих фактів. На уроках мистецтва вони робили поробки.  Цього ж дня відвідали  сільську бібліотеку, де  переглядали відео, дізналися багато цікавих фактів.Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати!

13:07 15.04.2024

До Дня визволення села

Сьогодні колектив Великоплосківського ОЗО - ліцею відзначає День визволення села від  фашистських загарбників. Для учнів були проведені виховні хвилинки та години. Класний керівник 8-Б класу  Храмова Олена Юріївна підготувала для учнів відкритий виховний захід, а Суботіна Олена Борисівна підготувала з першачками онлайн - виставку малюнків "Нам потрібне мирне небо". І кожен класний керівник сьогодні вшановує пам'ять загиблих хвилиною мовчання та відвідує разом з учнями пам'ятник загиблим воїнам.

15:17 10.04.2024

Всесвітній День здоров'я

7 квітня святкують Всесвітній день здоров'я. 4 клас Великоплосківського ОЗО - ліцею також долучився до відзначення. Діти  переглядали відео,  дізналися багато цікавих фактів про святкування. Розгадували ребуси, дізналися 7 правил здорового способу життя також активно відпочили. МИ- ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

14:25 08.04.2024

Міжнародний день дитячої книги

Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала для учнів школи книжкову виставку" Книга - міст у світ знань".  Учні 6 класу з задоволенням вивчали її всі перерви. А з учнями 5-А класу  була проведена виховна година " Книги - віконця у чарівний світ", де учні ознайомились з історією виникнення свята, згадали про відомих авторів дитячих казок,  вгадували казки, розмальовували розфарбовки. Сподіваємось, що казки  -вірні друзі наших дітей. Дякуємо захисникам за можливість виховувати!

14:59 02.04.2024

Безпечні весняні канікули

Шановні учні та  батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що з 25 по 31 березня 2024 року в  учнів  розпочинаються весняні канікули, під час яких у дітей з'явиться більше вільного часу для відпочинку, розваг, допомоги  батькам. З метою безпечного проводження дітьми весняних канікул просимо:

10:46 22.03.2024

Клас безпеки в дії

Продовжуємо навчатись поводити себе безпечно. Труханова Анастасія Ігорівна провела з учнями 9 класу  навчання з мінної безпеки, правилами поводження з вибухонебезпечними предметами у класі безпеки при Великоплосківському ОЗО - ліцеї. Дякуємо захисникам за можливість навчати!

11:05 19.03.2024

Вітаємо переможців!

14 березня на базі нашого закладу відбувся ІІ етап "Всеукраїнської ліги Пліч-о-Пліч" серед шкіл Великоплосківської громади з баскетболу серед юнаків та дівчат. Всього прийняли участь 4 команди.  Під час наполегливої  боротьби  з  командами Тростянецької гімназії, Слов'яносербської гімназії, Новосавицької гімназії наші команди дівчат та хлопців посіли  І місце у ІІ етапі Ліги!  Наприкінці змагань всіх учасників почастували смачним обідом.   Вітаємо переможців та  їх тренера  Сорокіна Олександра Петровича! Дякуємо захисникам за можливість змагатись!

10:53 19.03.2024

Стежками Кобзаря

Славимо українських письменників! І, звісно, не можемо  не згадати про  День народження Великого Кобзаря. До цього Дня Кожанова Ольга Василівна провела з учнями 4 класу класну годину - діти дізналися багато цікавих фактів, переглядали відео, відповідали на питання вікторини, розповідали вірші та складали пазли,  робили лепбук. Тимощук Анастасія Вікторівна  з учнями  5-х класів  створили  лепбук та розгадували кросворди, а з учнями 9 класу провели квест " Стежками Кобзаря". Дякуємо ЗСУ за можливість згадувати!

17:17 07.03.2024

Клас безпеки в дії

Продовжуємо займатись з учнями профілактичною роботою з мінної безпеки. Для цього класний керівник 8-Б класу Храмова Олена Юріївна провела заняття з учнями свого класу у Класі безпеки. Під час заняття діти повторили правила з техніки безпеки, розглянули муляжи мін та обговорили дії при знахідці небезпечних предметів. Війна триває. Підтримуємо та бережімо один одного! Дякуємо ЗСУ за можливість навчати!

17:05 07.03.2024