Шкільне життя

На Чорнобиль журавлі летіли

Однією із трагічних та пам'ятних дат для українського народу залишається Чорнобильська трагедія. До  відзначення цього дня класні керівники 4, 5-б та 7 класів, а саме Кожанова Ольга Василівна, Крістєва Вікторія Вікторівна та Храмова Ірина Василівна провели з учнями  тематичні виховні години, де розповідали дітям про Чорнобиль та його наслідки, розгадували цікаві ребуси та виготовляли квіти відродження, тематичні лепбуки.  Крецу Олена Петрівна  запросила учнів 8-11 класів долучитись до цієї події та продекламувати вірш, пов'язаний із Чорнобилем. Шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала для учнів закладу тематичну виставку " Чорнобиль: як це було". Ніколи знову!

15:37 26.04.2024

Зустріч із представниками ІРЦ

26 квітня 2024 року на базі Великоплосківського ОЗО – ліцею  представники педагогічних колективів закладів освіти  Великоплосківської громади   зустрічалися із представниками інклюзивно – ресурсного центру ( ІРЦ), а саме директором  КУ « Великомихайлівський  ІРЦ» Райковською Вікторією Миколаївною, фахівцем -  конкультантом і вчителем реабілітологом Райковським Андрієм  Івановичем, фахівцем -  конкультантом і вчителем дефектологом Алексеєнко Анною Максимівною, фахівцем -  конкультантом і практичним психологом Морару Данієлою Іванівною.

15:19 26.04.2024

Чудова зустріч з захисниками

Сьогодні , 17 квітня, до учнів 10 класу Великоплосківького ОЗО - ліцею завітали представники збройних сил України. Заступник командира батальйону з морально психологічного забезпечення за  позивним Соль закликав до любові своєї Батьківщини, розповідав про те,  чому наша країна чудова, про героїчні вчинки ЗСУ, якими ми пишаємось. Захисник захоплювався  сам і надихав учнів силою та міцністю нації українців.

15:32 17.04.2024

До Дня пожежної охорони

Сьогодні, 17 квітня, в День пожежної охорони класний керівник 3 класу Черніговська Юлія Миколаївна провела з учнями тематичне виховне заняття. Під час проведення дітей ознайомили з науковим  відеороліком і запропонували відповісти  на питання   у тематичній вікторині. Наприкінці уроку учні  намалювали малюнки та переглянули веселий мультфільм про  небезпеку ігнорування правил пожежної охорони.

14:50 17.04.2024

До Дня космонавтики

12 квітня святкують День космонавтики. 4 клас також долучився до відзначення  цього дня.  На класні годині діти переглядали відео, дізналися багато цікавих фактів. На уроках мистецтва вони робили поробки.  Цього ж дня відвідали  сільську бібліотеку, де  переглядали відео, дізналися багато цікавих фактів.Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати!

13:07 15.04.2024

До Дня визволення села

Сьогодні колектив Великоплосківського ОЗО - ліцею відзначає День визволення села від  фашистських загарбників. Для учнів були проведені виховні хвилинки та години. Класний керівник 8-Б класу  Храмова Олена Юріївна підготувала для учнів відкритий виховний захід, а Суботіна Олена Борисівна підготувала з першачками онлайн - виставку малюнків "Нам потрібне мирне небо". І кожен класний керівник сьогодні вшановує пам'ять загиблих хвилиною мовчання та відвідує разом з учнями пам'ятник загиблим воїнам.

15:17 10.04.2024

Всесвітній День здоров'я

7 квітня святкують Всесвітній день здоров'я. 4 клас Великоплосківського ОЗО - ліцею також долучився до відзначення. Діти  переглядали відео,  дізналися багато цікавих фактів про святкування. Розгадували ребуси, дізналися 7 правил здорового способу життя також активно відпочили. МИ- ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

14:25 08.04.2024

Міжнародний день дитячої книги

Сьогодні, 2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала для учнів школи книжкову виставку" Книга - міст у світ знань".  Учні 6 класу з задоволенням вивчали її всі перерви. А з учнями 5-А класу  була проведена виховна година " Книги - віконця у чарівний світ", де учні ознайомились з історією виникнення свята, згадали про відомих авторів дитячих казок,  вгадували казки, розмальовували розфарбовки. Сподіваємось, що казки  -вірні друзі наших дітей. Дякуємо захисникам за можливість виховувати!

14:59 02.04.2024

Безпечні весняні канікули

Шановні учні та  батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що з 25 по 31 березня 2024 року в  учнів  розпочинаються весняні канікули, під час яких у дітей з'явиться більше вільного часу для відпочинку, розваг, допомоги  батькам. З метою безпечного проводження дітьми весняних канікул просимо:

10:46 22.03.2024