Шкільне життя

Засідання учкому

22 листопада педагогом-організатором Кожановою Оленою Миколаївною та шкільним психологом Великоплосківського ЗЗСО Пастуховою Світланою Палівною було проведене заняття для учкому з елементами тренінгу "Лідерами не народжуються, лідерами стають". На засіданні були виконані вправи "Не хочу хвалитися, але...", "Кошик бажань", "Я - лідер, тому що...", де учні вчилися проявляти та направляти свої лідерські якості. Наприкінці було організовано вирішення нагальних питань з організації шкільного життя.

16:17 22.11.2022

Гідні бути українцями!

Незважаючи на відключення світла, робота у Великоплосківському ЗЗСО йде за планом. І сьогодні учні відзначали День Гідності та Свободи. Батуріна Галина Вікторівна провела відкриту класну годину у формі гри "Своя гра". Шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала тематичну книжкову виставку " Україні - територія Гідності та Свободи", організувала розфабування розмальовок з учнями на перерві. Педагог- організатор Кожанова Олена Миколаївна підготувала фото зону. Класний керівник 5 класу зі своїми учнями підготували просвітницький буклет. Класний керівник 3 класу Кожанова Ольга Василівна провела з учнями класну годину " День Гідності та Свободи"

19:12 21.11.2022

Привітання з Днем працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства! Прийміть найщиріші вітання із хліборобським святом – Днем працівників сільського господарства! Це особливий день, коли ми звеличуємо людину праці, можливо, найдревнішої і найшановнішої професії на Землі. Достаток у родині, золотаве зерно у полі, благополуччя села  – все це сьогодні забезпечують аграрії.

19:25 19.11.2022

День толерантності

Практичний психолог Великоплосківського ЗЗСО Пастухова Світлана Павлівна провела в закладі День толерантності. З учнями 7-А, 10 класів були проведені заняття з елементами тренінгу "Толерантність у моєму розумінні". Вправи "Сніжинки", "Як проявляти толерантність", тест "Риси толерантної людини".

18:26 16.11.2022

День непаління у Великоплосківському ЗЗСО

День непаління у Великоплосківському ЗЗСО. Соціальний педагог Крецу О.П. провела виховні години: з учнями 5, 6 класів " Здоровий спосіб життя"; з учнями 8, 9-А класів " Негативний вплив паління сигарет, електронних сигарет та кальяну на здоров'я людини". Разом зі шкільним бібліотекарем Гребенщіковою Н.І. підготували інформаційний куток " Життя - яскраве"

15:57 15.11.2022

Навчання з пожежної безпеки

Сьогодні Великоплосківський  ЗЗСО відвідали співробітники 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області заступник начальника 18 ДПРЧ капітан служби цивільного захисту Володимир Комірко, старший водій старшина служби ЦЗ Сергій Кравченко, пожежний рятувальник прапорщик служби ЦЗ Денис Лампіга. Зустріч на сьогодення була дуже актуальною і важливою. Рятівники нагадали дітям про пожежну безпеку , дії дітей під час пожежі. Розповіли про свою роботу під час пожеж , продемонстрували екіпіровку пожежника , дали приміряти бажаючим дітям . Також офіцери підняли питання про вибухові предмети і  нагадали дітям правила поведінки при знаходженні мін та інших видів боєприпасів , вибухових предметів . Нагадали дітям про те, коли  ще потрібно викликати рятівників  і продемонстрували знаряддя , яким вони працюють під час виклику у різних випадках , а також надали можливість дітям відчути себе в ролі пожежника , тримаючи в руках пожежний рукав під напором струменю води.

15:42 10.11.2022

День української писемності та мови

Вітаємо зі святом! Сьогодні у Великоплосківському ЗЗСО учнівський та педагогічний колективи писали радіодиктант національної єдності, Храмова Ірина Василівна підготувала урочисту лінійку, шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала тематичну книжкову виставку, класні керівники провели виховні заходи.

19:10 09.11.2022

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек у Великоплосківському ЗЗСО

Протягом жовтня в закладі проводився Всеукраїнський місячник " В нас єдина мета - Україна свята, нездолана ніким і ніколи" . З учнями бібліотекарем Гребенщіковою Ніною Іванівною спільно з вчителями були проведені:бібліотечні уроки, дні бібліотворчості, конкурси малюнків, конкурси віршів, смайл - опитування, книжкові виставки.

16:46 31.10.2022

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників — свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

14:52 28.10.2022

В Україні стартував ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Наші учні із задоволенням прийняли у ньому участь. Дякуємо вчителям української мови Храмовій І.В., Ємельяновій Л.В., Бакланову Г.І. , педагогу - організатору Кожановій О.М. за організацію конкурсу та тематичної лінійки. Гребенщікова Н.І. підготувала для учнів книжкову виставку " Він завжди з нами буде!"

14:29 28.10.2022