A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Шкільне життя

День партизанської слави

Історія нашої країни нелегка. Якщо  її пригадати, то Україна завжди відстоює свої права за незалежність. 30 жовтня 2001 року Президент України Леонід Кучма  з метою підтримки ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у Другій Світовій війні підписав  указ про проголошення 22 вересня Днем партизанської слави.  В цей день традиційно згадували ветеранів Другої  Світової війни та вшановували пам'ять загиблих. Але, починаючи з 2014 року,  почали вшановувати  і пам'ять тих, хто зараз гине за незалежність держави.

14:51 22.09.2023

Відзначення Дня миру у Великоплосківському ОЗО - ліцеї

День миру  колектив нашого закладу святкував завжди. Але вже другий рік цей день стає для нас Днем прохання миру. Світе, обернися на нас! Наші діти мріють про те, що має бути нормою: не чути вою сирен, не знати лиха війни, не втрачати  своїх найрідніших, жити! Сьогодні в закладі розгорнулась справжня кампанія із закликання миру:  в кожному класі пройшла класна година, приурочена до Дня миру, в середній та старшій школі пройшла акція " Яка твоя крапля в справі миру?", на уроках мистецтв та дизайну  і технологій  діти робили поробки, члени учнівського самоврядування  провели акцію "Смілива гривня", де збирали гроші на потреби ЗСУ. Майже в кожному куточку  закладу була підготовлена тематична фотозона. А в бібліотеці розгорнулась маайстеря умілих рук. Навіть наша малеча - дошкільнята долучились до закликання миру. Небо, почуй дитячі голоси! Нехай на нашій благословенній Україні запанують мир та злагода, а діти  знову будуть вчитися дружити, спілкуватись і радіти життю! 

16:41 21.09.2023

Дякуємо за свободу! Прагнемо миру!

Дякуємо за свободу! Прагнемо миру! Саме такими словами розпочалась година спілкування у 9 класі. Класний керівник Труханова Анастасія Ігорівна  з метою підтримки дітей  провела з учнями  вправу " Як ти?". Діти  дякували за турботу та ділились, що хвилюються за тих, хто зараз захищає країну. Пам'ять загиблих на війні  вшанували хвилиною мовчання, а Сливка Олеся та Федоришина Софія  продекламували вірша про матір загиблого захисника. Далі робота продовжилась в групах: учні продовжували речення, переглядали докуметальне відео про війну, створювали феєрверк дружби та надії.  Червною ниткою в усіх видах роботи відчувалась  подяка нашим захисникам за наш захист та свободу. Слава захисникам!

14:50 18.09.2023

Олімпійський тиждень у початковій школі Великоплосківського ОЗО - ліцею

Починаючи  з 10 вересня колектив нашого закладу  відзначає  День фізкультури та спорту у рамках проведення Олімпійського тижня.  З метою популяризації  здорового способу життя вчитель фізичної культури  початкової школи Перстньова Людмила Василівна організувала для малечі спортивні заходи. Для учнів були організовані веселі естафети, запальні змагання, стримкі руханки, завзяті  ігри.  Сподіваємось,що спорт  стане невід'ємною частиною життя наших маленьких  українців. Слава Україні! Дякуємо захисникам за можливість жити та вчитись!

16:51 15.09.2023

Олімпійський тиждень

Починаючи  з 10 вересня колектив нашого закладу  відзначає  День фізкультури та спорту у рамках проведення Олімпійського тижня.  З метою популяризації  здорового способу життя вчитель фізичної культури  Сорокін Олександр Петрович організував спортивні заходи. Для учнів були організовані веселі естафети, запальні змагання, стримкі руханки, завзяті волейбольні ігри. Класні керівники закладу підготували години спілкування до Олімпійського  тижня і провели з учнями інформаційні хвилинки. Сподіваємось,що спорт  стане невід'ємною частиною життя наших маленьких  українців. Слава Україні! Дякуємо захисникам за можливість жити та вчитись!

15:11 15.09.2023

Тиждень громадянського суспільства

В рамках проведення  Тижня громадянського суспільства вчитель громадянської освіти Пастухова Світлана Павлівна провела з учнями  5 і 10 класів  відповідні уроки. На уроці у 5-Б класі "Людина серед людей" учні більше дізналися про людські спільноти, поміркували над тим, як бути гідними членами своєї громади. Дослідили і визначили свої особливості, дізналися як багато спільного є у учнів класу. Поговорили про культуру добросусідства. На уроці у 10 класі з'ясували у чому проявляється власна приналежність до України, до громадянського суспільства. Поговорили про національну ідентичність, про якості громадянина, про різні рівні участі у справах громади. Дякуємо захисникам за можливість жити та вчитись

15:00 15.09.2023

Відзначаємо, щоб пам'ятали полеглих і шанували живих

У 5-А класі пройшла виховна година "Відзначаємо, щоб пам'ятали полеглих і шанували живих". На занятті  класний керівник Тимощук Анастасія Вікторівна за допомогою презентації  познайомила учнів з героїчними вчинками наших захисників та захисниць. Не забули про полеглих - вшанували їх  пам'ять хвилиною мовчання. Далі діти взялися за листи подяки та малюнки нашим захисникам, де висловили всі свою дитячі почуття, сподівання, мрії і побажання. Наприкінці   уроку учні,  в знак пам'яті та шанування,  поклали квіти до  меморіальної дошки Жупанова Андрія. Героям слава!

12:00 13.09.2023

Працює творча група

Творча група учнів Великоплосківського ОЗО - ліцею  під керівництвом  Карпової Інни Іванівни  продовжує  додавати яскраві барви у шкільне життя. Цього разу полотном  стали стіни, які засяяли новими барвами, мріями дітей про мирне небо у рідній Батьківщині. Сподіваємось, що те тепло, яке вилучали діти під час свого творчого натхнення зігріє кожну дитину у скрутну хвилину та допоможе пережити сьогоденне жахіття.  Дякуємо захисникам за можливість вчитись! Слава Україні!

11:38 05.09.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень