День Перемоги

Колектив Великоплосківського ЗЗСО від всієі душі вітає з прийдешнім святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!

Міжнародний день захисту.

Колектив Великоплосківського ЗЗСО вітає всіх дітей громади з Міжнародним Днем захисту дітей. Бажаємо здоров'я та веселих літніх канікул!

14:50 01.06.2021

Тиждень психології

Цього року традиційний тиждень психології пройшов у філії Велікоплосківського ЗЗСО серед учнів 1-4 класів. Розпочався тиждень з акції для учнів першего класу "Сердечко з побажаннями". Діти з великим задоволенням розмальовували паперові серця барвистими малюнками, щоб потім подарувати їх рідним і друзям. Також було проведено заняття "Я частинка нашого класу".

12:43 06.05.2021