Діяльність

Лютий довжиною у два роки

До рiчницi повномасштабного вторгнення рф на територію України в Слов'яносербському будинку культури та бiблiотецi була проведена iсторична година "Лютий довжиною у два роки". На заході розповiдалось про день, що змiнив наше життя, як ми боремося уже 2 роки і як ми разом наближаємо Перемогу. Також підготовлена тематична книжкова виставка. День 24 лютого 2022 року став одним з найжахливiших днів в iсторiї України. Віримо, надіємось - все буде Україна!

09:24 24.02.2024

Пам'ятаймо героїв!

Сьогодні зібрались разом, щоб згадати про сумні події, які відбувались на Майдані: в серці України гинули її найкращі сини, віддавали своє життя за Батьківщину. Учасники заходу у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь правду і гідність.

15:56 20.02.2024