A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

                                 Шановні добровольці!

Ви першими,  за покликом душі та серця, у тривожний та складний для нашої країни час, свідомо стали на захист її незалежності та територіальної цілісності. Завдяки патріотизму, самовідданості й героїзму, добровольчий рух увійшов в історію України і є підтвердженням незламності духу українського народу. Ми низько схиляємо голови, вшановуючи загиблих воїнів. Вічна їм пам’ять та слава! Слава українським добровольцям! Слава Україні! Разом переможемо!

Бесіда для дітей

Здорове харчування - ключ до довголіття. Під таким девізом сьогодні пройшла бесіда в Слов'яносербській бібліотеці-філії, організована працівниками будинку культури та бібліотеки. Наша їжа — будівельний матеріал. І вона не однакова за своїм складом і значенням для організму. Для того щоб бути здоровим, потрібно знати, як правильно харчуватися. Корисні та шкідливі продукти харчування, та вітаміни які містяться в них були представлені на книжковій виставці.

18:36 29.06.2022

Привітання з днем Конституції.

Ми живемо у незалежній країні, ім’я якій Україна. Всі ці роки – то роки нашого воскресіння, єднання, осмислення своєї долі й історії. А перед ними, цими роками незалежності, були століття, якими українці йшли до своєї держави. - Найвищий закон утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності і власної держави. Прийняття Конституції України є закономірною і важливою віхою в історичному розвитку України. І з цим державним святом вас вітає Слов'яносербський старостинський округ.

12:49 28.06.2022

Захід для дітей "Раз,два і в дамках"

Колективом Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки було організовано гру в шашки та шахи. Зібралося чимало охочих, щоб пограти та навчитися правилам гри цього виду спорту. А також діти весело розважалися на спортивних тренажерах.

12:47 24.06.2022

Майстер клас для дітей"Кухар-кондитер"

Сьогодні працівниками будинку культури та бібліотеки був проведений майстер клас для дітей "кухар-кондитер". Хоч діти були різного віку, кожен знайшов собі справу по душі.

12:56 20.06.2022

Захід до дня Медичного працівника

День медичного працівника – це щорічне професійне свято працівників сфери охорони здоров’я, яке було встановлено у червні 1994 року, указом президента України. З того часу щорічно вшановують кращих представників цієї професії в незалежній Україні. День медика – це, в першу чергу, знак поваги та визнання важливої ролі медиків в житті, як країни в цілому, так і кожної людини окремо. У цей сонячний літній день , працівники Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки підготували захід, та організували зустріч медичного працівника на пенсії, Берізко Наталії Олексіївни з дітьми. На заході була організована тематична виставка '' Зумій надати допомогу''. Наталія Олексіївна розповіла дітям, як правильно надавати першу медичну допомогу, та провела практичні заняття. Діти з цікавістю слухали, та приймали активну участь в практичних заняттях. Учасники заходу привітали медика зі святом. На завершення всі отримали грамоти за проявлене терпіння, волю і сміливість під час надання медичної допомоги.

15:04 17.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень