Діяльність

Лютий довжиною у два роки

До рiчницi повномасштабного вторгнення рф на територію України в Слов'яносербському будинку культури та бiблiотецi була проведена iсторична година "Лютий довжиною у два роки". На заході розповiдалось про день, що змiнив наше життя, як ми боремося уже 2 роки і як ми разом наближаємо Перемогу. Також підготовлена тематична книжкова виставка. День 24 лютого 2022 року став одним з найжахливiших днів в iсторiї України. Віримо, надіємось - все буде Україна!

09:24 24.02.2024

Пам'ятаймо героїв!

Сьогодні зібрались разом, щоб згадати про сумні події, які відбувались на Майдані: в серці України гинули її найкращі сини, віддавали своє життя за Батьківщину. Учасники заходу у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам'яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь правду і гідність.

15:56 20.02.2024

Майстер-клас "Смаколики для зимуючих птахів"

Сьогодні Слов'яносербський будинок культури та бібліотека провели для вихованців дитячого садка майстер- клас ''Смаколики для зимуючих птахів ''. Також для діток підготували книжкову виставку ''Птахи- краса землі''. Смаколики діти виготовляли самостійно. Вони додавали до круп воду та муку. Після цього масу розмішували та викладали у формочки. Потім поклали виготовлені смаколики в духовку і засушили їх. Уже готові кульки для пташок розвісили на деревах, щоб птахам було зручно прилітати й ласувати ними.

14:24 02.02.2024

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут.

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. До цього пам'ятного дня Слов'яносербська гімназія, будинок культури та бібліотека провели спільну годину мужності ''Крути - невгасимий вогонь української волі'', на яку були запрошені учні 8 та 9 класів. Під час заходу діти дізналися про героїзм юнаків патріотів та читали патріотичні вірші. Пам'ять полеглих героїв під Крутами вшанували хвилиною мовчання.

15:41 29.01.2024

Сумні сторінки історії: Голокост

27 січня відзначається день пам'яті жертв Голокосту. До цієї дати Слов'яносербською гімназією, будинком культури та бібліотекою для дітей  8 та 9 класу було проведено відео презентацію ''Сумні сторінки історії: Голокост'', де вони переглянули документальні фотографії тих часів. А також провели єдину годину- реквієм  по темі: "Горить свіча і пам'ять полум'ям тремтить." приурочену жертвам Голокосту. Ми говоримо про Голокост для того, щоб ніхто і ніколи не забув тих мільйонів ні в чому не винних жертв. Символом Голокосту є метелик. Чому саме він? В 1943 році маленький хлопчик із варшавського гетто написав у своєму листі: “…найжахливіше, що в гетто метелики не живуть”. Метелик – це символ радості, без якої не живуть. Діти  написали на своїх метеликах побажання майбутнім поколінням і всім людям, які мають пам’ятати ці уроки історії.

14:48 27.01.2024

Космічні фантазії «Зустріч на планеті».

Хочете, минаючи Ілона Маска, побувати в космосі? Будь ласка! Приходьте в галерею і... летіть у Всесвіт, створений дитячими руками. Сьогодні у нас тема «Космічні фантазії». Космос завжди приваблював кожного своєю безмежністю і красою. Все у космосі є таємничим і прекрасним. У конкурсі взяли участь учні третього класу., які створили свої космічні фантазії під назвою «Зустріч на планеті».

12:49 25.01.2024