Діяльність

«Граємо Шекспіра» - до 460-річчя від дня народження англійсь­кого драматурга, актора і поета (1564-1616)

Вільям Шекспір – один із найвідоміших драматургів світу. Він прожив 52 роки, залишивши людству величезні невичерпні скарби: 17 комедій, 10 хронік, 11 трагедій, 5 поем і цикл із 154 сонетів. Але й досі цей митець вважається загадковою постаттю.  Невідомо, ким насправді він був – можливо, це псевдонім, який об’єднує  декількох талановитих людей? «Загадка Шекспіра» не дає спокою інтерпретаторам його життя та творчості. Десятки наукових праць розвінчують або підтверджують авторство великих творів, написаних чи не написаних уродженцем Стратфорда-на-Ейвоні. Головне, Шекспір давно став міфом і своєрідним брендом світової культури. Його  п’єси були найважливішими текстами для людства в різні епохи – від минулих століть і до наших днів.

15:38 23.04.2024

Пам'ятки історії та культури села Великоплоске

Пам'ятки історії та культури села Великоплоске: - Храм Покрова Божої Матері - Храм Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господня  - «Могила невідомому солдатові» - Пам'ятний знак - поминальний хрест

09:07 18.04.2024