Діяльність

Працівники КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської  ради» подякували учнів 4 класу

13:21 27.02.2024

24 лютого залишиться в історії

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, працівники Великоплосківської бібліотеки підготували для своїх відвідувачів інформаційний стенд та книжкову виставку, провели годину пам’яті, під час якого учні усвідомили, що єдність і здатність до згуртованості всього українського суспільства допоможе нам не відступити, не впасти духом та перемогти. На нашій землі запанує мир і добробут!

15:52 23.02.2024

Вдячність за подаровані книги

Ми завжди щиро і безмежно вдячні за подаровані книги, бо впевнені – вони обов'язково знайдуть свого читача і стануть важливою частинкою фонду нашої бібліотеки, допоможуть у забезпеченні навчально-виховного процесу та просто принесуть задоволення від прочитаного.

14:43 22.02.2024