Роздільнянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області

Повідомлення RASFF від 14.12.2023 № 2023.8646, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів у силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю)

До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 14 грудня 2023 року № 2023.8648, стосовно виявлення високого вмісту летючих компонентів і сильного неприємного запаху в силіконових чашках з ручками (походженням з Китаю), що експортувались з Республіки Словенія (відправник: Apollo d.o.o., Ptuj) до України.

10:17 20.12.2023

Щеплення домашніх тварин

Сказ є однією із найдавніших хвороб теплокровних тварин і людини та надзвичайно небезпечним захворюванням, яке супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується летально. Лікування не розроблено

09:01 07.12.2023