Дитячий садок

Одним із видів діяльності Слов’яносербської гімназії є дошкільна освіта.  Дитячий садок розрахований на 20 місць для дітей віком від 3 до 6 років. Функціонує одна різновікова група, яку відвідують 13 вихованців.

У дитячому садку працюють:

Життя дитячого садка

Привітання від наших наймолодших вихованців

Любі матусі! Прийміть привітання від наших наймолодших вихованців. Нехай кожен день приносить вам тільки щасливі емоції! Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку та щирої любові!

08:38 08.03.2024

Портрет моєї мами

На занятті з малювання  на тему " Портрет моєї мами" діти вчилися  малювати портрет любої матусі. Перед малюванням портретів обговорили, які характерні ознаки має обличчя людини. Діти згадали, якого кольору у мами очі, волосся, яка зачіска, усмішка та приступили до малювання. Вийшла ось така портретна галерея,  присвячена мамам.

11:05 06.03.2024

Заняття-розвага "Мова - найцінніший скарб народу"

На занятті поглиблювали знання дітей про свою рідну Україну, її символи; закріпили знання про казки; вчили дітей розгадувати загадки, римувати слова; розвивали увагу, мовлення, моторику рук; продовжували формувати в дітей вміння розрізняти кольори; виховували любов до рідного краю, рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою.

20:21 21.02.2024

Герб - державний символ України

Сьогодні, 19 лютого, відзначається День Державного Герба України. З цієї нагоди з вихованцями дитячого садка було проведено заняття з патріотичного виховання "Герб - державний символ України". Діти отримали знання про державні символи України, переглянули легенду про трьох братів та вчилися розмальовувати герб.

18:22 19.02.2024

Догляд за кімнатними рослинами

Трудова діяльність в куточку природи - найулюбленіше заняття дітей.  Під час догляду за кімнатними рослинами з дітками закріплюємо назви кімнатних рослин та їхню будову, спостерігаємо за розвитком рослин. Виховуємо бажання доглядати за рослинами, любов і бережливе ставлення до природи.

17:36 14.02.2024

Чарівний птах

На занятті  з художньо-продуктивного образотворення (малювання) на тему "Чарівний птах" дітки поглиблювали знання про зимуючих та перелітних птахів; закріплювали вміння розрізняти кольори, наносити фарбу.

20:15 05.02.2024

Заняття "Зимуючі птахи"

На занятті з художньо-продуктивного образотворення діти наклеювали  приготовлені заздалегідь вирізані деталі птаха за зразком; закріплювали вміння користуватися клеєм, ножицями, папером; закріплювали назви птахів та частини їх тіла; виховували увагу та турботливе ставлення до природи.

20:07 01.02.2024

Новорічна розвага "У пошуках подарунків"

Для кожної дитини Новорічне свято - це казка, подарунки та незабутні враження. Для вихованців гімназії була проведена розвага "У пошуках подарунків". Малята з великим задоволенням водили хороводи, таночки, розказували вірші, співали пісні та були учасниками цікавих конкурсів.

22:26 29.12.2023

Казкова пора року

Малята з нетерпінням чекали на чарівну, надзвичайно казкову пору року - зиму.

21:28 11.12.2023

Осіння фантазія

Осінь - чарівна пора року, яка заворожує всіх своєю красою, різнобарвністю та неповторністю. І тому й не дивно, що саме ця золота пора зі стиглими плодами та різнобарвним листям, найбільше спонукає до творчості і фантазії.

18:29 29.10.2023