Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Дитячий садок

    Одним із видів діяльності Слов’яносербської гімназії є дошкільна освіта.  Дитячий садок розрахований на 20 місць для дітей віком від 3 до 6 років. Функціонує одна різновікова група, яку відвідують 13 вихованців.

У дитячому садку працюють:

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Фото без опису                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

      

  

День Землі

      Вихованці дитячого садка  поглибили свої знання про планету Земля, переглянувши повчальні мультфільми, та відтворювали  красу Землі  у своїх творчих роботах.

13:11 24.04.2024

Космічна ракета

   Сьогодні у дитячому садку відбувся захоплюючий День космосу! Діти відправилися у дивовижну подорож у космічні простори. Маленькі науковці створювали власні ракети та дізналися багато цікавого  про космос.

21:48 12.04.2024

Міжнародний день птахів

   1 квітня відзначається  Міжнародний день птахів.    День птахів – це неймовірно гарне весняне свято. Пернаті друзі своїм співом дарують нам приємні емоції. Сьогодні діти дізналися багато нових цікавих фактів про птахів, брали участь в  дидактичних іграх, розгадували загадки, слухали спів пташок та виготовили  аплікацію "Лелека у гнізді".

20:13 01.04.2024

Горщик для бабусиних квітів

    Сьогодні дітки займалися захопливою працею: ліпили горщик  для бабусиних квітів. На занятті  закріпили прийоми розкочування  пластиліну прямими руками, поділ цілого на частини; розвивали дрібну моторику рук та творчі здібності під час декорування горщика; виховували акуратність у роботі, бажання створювати свій виріб.

19:56 19.03.2024

Привітання від наших наймолодших вихованців

Любі матусі! Прийміть привітання від наших наймолодших вихованців. Нехай кожен день приносить вам тільки щасливі емоції! Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку та щирої любові!

08:38 08.03.2024

Портрет моєї мами

   На занятті з малювання  на тему " Портрет моєї мами" діти вчилися  малювати портрет любої матусі. Перед малюванням портретів обговорили, які характерні ознаки має обличчя людини. Діти згадали, якого кольору у мами очі, волосся, яка зачіска, усмішка та приступили до малювання. Вийшла ось така портретна галерея,  присвячена мамам.

11:05 06.03.2024

Заняття-розвага "Мова - найцінніший скарб народу"

   На занятті поглиблювали знання дітей про свою рідну Україну, її символи; закріпили знання про казки; вчили дітей розгадувати загадки, римувати слова; розвивали увагу, мовлення, моторику рук; продовжували формувати в дітей вміння розрізняти кольори; виховували любов до рідного краю, рідної мови, бажання розмовляти рідною мовою.

20:21 21.02.2024

Герб - державний символ України

   Сьогодні, 19 лютого, відзначається День Державного Герба України. З цієї нагоди з вихованцями дитячого садка було проведено заняття з патріотичного виховання "Герб - державний символ України". Діти отримали знання про державні символи України, переглянули легенду про трьох братів та вчилися розмальовувати герб.

18:22 19.02.2024

Догляд за кімнатними рослинами

  Трудова діяльність в куточку природи - найулюбленіше заняття дітей.  Під час догляду за кімнатними рослинами з дітками закріплюємо назви кімнатних рослин та їхню будову, спостерігаємо за розвитком рослин. Виховуємо бажання доглядати за рослинами, любов і бережливе ставлення до природи.

17:36 14.02.2024

Чарівний птах

На занятті  з художньо-продуктивного образотворення (малювання) на тему "Чарівний птах" дітки поглиблювали знання про зимуючих та перелітних птахів; закріплювали вміння розрізняти кольори, наносити фарбу.

20:15 05.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень