З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!!
Колектив Великоплосківського СБК вітає всіх медичних працівників з вашим професійним святом.08:00 27.07.2024
З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!!!!
Колектив Великоплосківського СБК вітає всіх медичних працівників з вашим професійним святом.08:00 27.07.2024
Міжнародний День Торта - International Cake Day!!!
20 липня відзначається цікаве і поки що молоде свято – Міжнародний День Торта (International Cake Day), присвячене дружбі і миру між людьми, країнами, народами. Воно проходить під девізом «I CAKE YOU», що означає «Я прийду до тебе з тортом», що, загалом, логічно – як, якщо не тортом з чаєм, відсвяткувати мир і дружбу?11:41 24.07.2024
11:07 17.07.2024
Вітаємо з Днем бухгалтера України.
14:43 16.07.2024
День проголошення Декларації про Державний сувернітет України!
14:36 16.07.2024
11:48 15.07.2024
11:45 10.07.2024
З Днем Національної Поліції України!
13:09 05.07.2024
Моя громада - мій дім, моя батьківщина!!!
Колектив Великоплосківського СБК сумісно з КЗ «Публічна бібліотека» Великоплосківської сільської ради хоче побажати, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наша малеча росла щасливою та безтурботною, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися живими та невразливими! А пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні, завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям! Також бажаємо добра Вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичемо всім Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє! Зі святом! З Днем Народження Великоплосківської громади!20:50 01.07.2024
Великоплосківський СБК - 5 років розвитку.
Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання людей навколо спільних цінностей та ідеалів. Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості – саме вони споконвіку виражали нашу національну ідею, оберігали історичну пам’ять. Вони живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. А особливо в теперішній тяжкий час – час війни. За 5 років існування Великоплосківської громади було вирішено багато проблем та відремонтовано багато приміщень. Ми дякуємо Великоплосківській сільській раді, сільському голові Батуріну Івану Максимовичу та секретарю сільської ради Шлюшкіну Сергію Леонідовичу за можливість покращувати, зберігати культурну спадщину та національні цінності нашої культури. Великоплосківський сільський будинок культури підготував відеопроект змін за 5 років існування нашої Великоплосківської громади.10:34 01.07.2024