ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО

Застосування постанови Кабінету Міністрів України від 26.01.2024 №94 «Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення» Задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України №94 „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб”.

11:04 05.02.2024

До нашої громади завітали представники Громадської організації "Десяте квітня"!

Сьогодні до нашої громади завітали представники Громадської організації "Десяте квітня" та передали внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території громади, набори постільної білизни, матраци, подушки, ковдри, рушники, термоси, ліхтарики, набори посуду та гігієнічні набори.

14:47 16.08.2023