A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Спорт

27 травня в смт Радісне пройшли зональні змагання обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги»

27 травня в смт Радісне пройшли зональні змагання обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України серед сільських, селищних територіальних громад з волейболу серед жіночих команд.  За результатами змагань: І місце - Знам‘янська ТГ ІІ місце - Великоплосківська ТГ ІІІ місце - Новоборисівська ТГ

08:01 28.05.2023

Наша громада в підсумку у Обласній Спартакіаді серед шкіл досягнула та здобула хороший результат!

Вітаю! Наша громада в підсумку у шкільній Спартакіаді досягнула та здобула хороший результат серед 27 громад ІІІ групи. 🏃✌️👍💪👏 1 місце Великоміхайлівська ТГ 2 місце Балтська ТГ 3 місце Знаменська ТГ 4 місце Окнянська ТГ 5 місце Любашівська ТГ 6 місце Великоплосківська ТГ Всі вище перечисленні команди до нашої, крім Знаменської ТГ, колишні районні центри та мають ДЮСШ.

08:49 24.05.2023

Товариський матч серед громад  Новоборисівської ТГ та Великоплосківської ТГ

⚽ 7 травня 2023 року зіграли товариський матч серед двох громад  Новоборисівська ТГ -  Великоплосківська ТГ. Рахунок 2:6 (0:3 перший тайм). Відзначилися голами: Абрамчук А. - 3 "хет-трик", Стиранець Є. - 2 "дубль", Мітін Є. Дякуємо супернику за гру! Слава і шана ЗСУ! НАВІКИ СЛАВА!!!👏✌️

08:18 08.05.2023

Зональні змагання Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

5 травня 2023 року на спортивній базі Ставрівського ліцею Окнянської громади наша збірна команда учнів Великоплосківської громади приймала участь в зональних змаганнях Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

12:45 07.05.2023

29 квітня на базі В.Михайлівської ДЮСШ відбулася відкрита першість КЗ"Великомихайлівська ДЮСШ"з шахів та шашок серед юнаків та дівчат.

29 квітня на базі В.Михайлівської ДЮСШ відбулася відкрита першість КЗ"Великомихайлівська ДЮСШ"з шахів та шашок серед юнаків та дівчат. Так, в змаганнях з шашок прийняли участь команди з трьох територіальних громад: Великомихайлівської, Великоплосківської та Захарівської.   На шашковому турнірі наша громада була представлена трьома командами:    В.Плосківська перша;    В.Плосківська друга;    В.Плосківська третя. В складі кожної команди було по три гравці (2 хлопці та дівчина).

10:39 03.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень