Спорт

Дитячо-юнацький спортивний клуб "АТЛЕТИК" прийняв участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу у самому серці Карпат

З 14 по 16 червня Дитячо-юнацький спортивний клуб "АТЛЕТИК" прийняв участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед дітей 2017 р.н. у самому серці Карпат -  курорт Буковель с. Поляниця Івано-Франківської області.

08:47 18.06.2024

Чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги з футболу

5 червня 2024 р. стартував чемпіонат дитячо-юнацької футбольної ліги з футболу у Роздільнянському районі серед дітей 2011-12 та 2009-10 р.н. Зіграли матчі Чемпіонату ДЮФЛ РР. 1 ТУР Ліга 2011-12 р.н. ФК "ЮНІОР" СТЕПАНІВКА - ФК ВЕЛИКОПЛОСКЕ рахунок 6:0 1 ТУР Ліга 2009-10 р.н ФК ЛИМАНСЬКЕ/Степанівка -  ФК ВЕЛИКОПЛОСКЕ нажаль теж поступилися з розгромним рахунком. Вдячність начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимиру Ярочкіну за придбання нової футбольної форми та м'ячів. Після ігор купалися в Лимані та грали пляжний волейбол. Всіх причетних до футбольного розвитку дітей Великоплосківської громади, хочу висловити Вам подяку за вагомий внесок у наше майбутнє - діти! Слава ЗСУ Навіки Слава!!! Всім дякуємо за гру! Все буде Україна ! Тримаймо настрій! Тримаймо дух!!!

10:20 06.06.2024