Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

День Європи

9 травня - День Європи. Його встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті. І саме 9 травня День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначають у країнах Євросоюзу.      З метою ознайомлення з країнами Європи, формування єдиного  європейського простору та ролі в ньому України .Тростянецька бібліотека -філія підготувала інформаційний стенд та провела бесіду   за темою: «Європейський союз та його символіка.» Для нас, українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

15:28 09.05.2024

Пам'ятаємо. Перемагаємо.

З нагоди Дня пам’яті та примирення і 79-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Тростянецька бібліотека підготувала книжкову виставку, та провела виховну годину:"Пам'ятаємо. Перемагаємо."

13:25 09.05.2024

Іван Мазепа: гетьман і поет

20 березня виповнюється 385 років від дня народження Івана Мазепи – гетьмана Війська Запорозького, полководця, мецената, князя Священної Римської Імперії.

14:59 20.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень