A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Діяльність

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього. З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Відзначення цього дня допомагає привернути увагу до важкого становища осіб, які стали жертвами цього злочину, а також заохотити людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

12:05 01.08.2023

У 2023 році Україна вдруге відзначатиме День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.

 Ця памʼятна дата покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.  Це свято покликане нагадати нам про зв'язок, що об'єднує сучасних українців з багатьма поколіннями нашого народу. Від давніх часів Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Литовсько-Руської держави, Гетьманщини, УНР, ЗУНР, Карпатської України до сучасної України - кожен період має свої незабутні сторінки в історії нашої держави! 

12:15 28.07.2023

"Оберіг нашої державності"

В рамках святкування Дня Конституції України в Тростянецькій філії оформлено книжково-ілюстративну виставку на тему «Оберіг нашої державності».

12:32 28.06.2023

День Вишиванки

Щорічно в травні в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Свято відзначають у третій четвер травня у 2023 році День вишиванки - 18 травня. Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. День вишиванки – справжнє народне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та вшанування етнічного вишитого українського одягу. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Тростянецька бібліотека разом зТростянецьким СБК організували фото- зону та розповіли багато цікавого про вишиванку. На свято запросили місцеву майстриню  Смолінську Лесю Леонідівну з її роботами.

09:47 19.05.2023

8 травня - День пам'яті та примирення, метою якого є вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років. Тематичний захід в Тростянецькій філії та Тростянецькому СБК

Цей день є нагадуванням про те, що мир та свобода - це найважливіші цінності, які ми повинні берегти та захищати. День пам’яті полеглих у Другій Світовій війні – це лише часточка великої данини пошани ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Виховання поваги до подвигу загиблих – пріоритетний напрям у висвітленні подій Другої світової війни.

17:11 08.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень