Діяльність

Історія сільськогосподарської галузі Тов. імені Войкова!

Сільськогосподарська галузь є основною на теренах  Великоплосківської громади,  вона забезпечує надходження до місцевого бюджету, надає робочі місця жителям, несе соціальну відповідальність на територіях, де сільгоспвиробники здійснюють свою діяльність, працюють згідно соціальних угод, розвивають населені пункти.

17:50 05.07.2024

175 років від дня народження – Олени Пчілки

Сила її була в її індивідуальності Волі вона була непохитної, Характеру непоступливого, розуму Обсяглого почуття глибокого й Гарячого, як вогонь пристрасті некомпромісової.

15:04 28.06.2024

З Днем Конституції України

Верховна Рада  ухвалила головний документ та ввела в дію 28 червня 1996 року о 09:18 ранку! Відтоді Основний Закон України кілька разів змінювався, але дата свята залишилась незмінною! Сьогодні, в умовах війни, ми відзначаємо 28 років від дня ухвалення Основного Закону України – Конституції України!  Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі. Нехай ця урочиста подія наповнює впевненістю у завтрашньому дні! Бажаємо усім серцем любити свою Батьківщину й бути гідним прикладом громадянина України, непохитної віри у власні сили і свою державу, міцного здоров’я й успіхів у наближенні ПЕРЕМОГИ! Віримо у ЗСУ! Слава Україні!

12:20 28.06.2024

ГАЙД БЕЗБАР’ЄРНИХ ПОДІЙ

В рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської “Без бар’єрів” створено ще один розділ довідника безбар’єрності - "Гайд безбар’єрних подій".

12:24 24.06.2024

День Європи

9 травня - День Європи. Його встановлено Указом Президента України від 8 травня 2023 року з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру і стабільності на Європейському континенті. І саме 9 травня День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначають у країнах Євросоюзу.      З метою ознайомлення з країнами Європи, формування єдиного  європейського простору та ролі в ньому України .Тростянецька бібліотека -філія підготувала інформаційний стенд та провела бесіду   за темою: «Європейський союз та його символіка.» Для нас, українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

15:28 09.05.2024