Товариська зустріч у Слов'яносербці

04 січня у приміщенні Слов'яносербського сільського будинку культури було проведено новорічну товариську зустріч (шашки, н/теніс, більярд) між спортсменами Слов'яносербки та Великоплоского.Змагання пройшли у дружній, святковій атмосфері. Після змагання спортсменів пригостили солодощами.Усі були дуже задоволені заходом.

09:14 05.01.2023

Футбол

25.12.2022 р. у м. Біляївка дитяча футбольна команда Великоплосківської громади зіграла 4 та 5 гру зимової першості "БІЛЯЇВСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ" з футболу 8х8 серед юнацьких команд 2010-12  р.н. Перший матч розгромно поступилися 0:6 господарям та лідеру Біляївці. Другу гру повинні були почати грати о 13.30 год., але із-за повітряних тривог майже 2 години 2 раза і почали грати о 17.00 год. проти Біляївки - 2 рахунок 2:4 у нас відзначилися голами: Бойнічан Андрій та Тиханський Микола. За 4 місяці моєї тренерської роботи з велиплосківськими дітьми дає певні результати та плоди. Зіграли 11 матчів у с. Ставрове Подільському районі та 5 у м. Біляївка Одеському районі було 5 перемог, 2 нічиї, 9 поразок. Коли нарешті у нашому районі новоствореному Роздільнянському проведуть щось для дітей з футзалу чи футболу?))) Я вдячний всім батькам за довіру 🧘. Дітям подяка за терпіння та наполегливість! Керівництву команди Батуріну І.М., Ярочкіну В.Ю., Гальцеву П. Т. спасибі за сприяння та надання можливості прогресувати🤝. Рухаємося далі все буде Україна 🇺🇦.

10:37 26.12.2022

Футбол

11.12.2022р.юні футболісти Великоплосківської ТГ під керівництвом тренера Зарічука А.В. прийняли участь у відкритої зимової першості "Біляївської футбольної ліги"з футболу 8*8 серед юнацьких команд 2010-2012р.н.Було зіграно дві гри.Результати ігор:ФК Великоплоске-ФК Теплодар 5:3(Єгор Пастухов-3, Іванов Роман-1, Кітаєв Іван -1).ФК Кучурган програли з рахунком 2:0.

15:50 12.12.2022

Футбол

26 листопада юні футболісти Великоплосківської ТГ прийняли участь у відкритої зимової першості "Біляївської футбольної ліги"з футболу 8*8 серед юнацьких команд 2010-2012р.н. Хлопці грали з командою м.Біляївка.Впевнена перемога 7:1 відзначилися голами Іванов Роман - 5 "пента-трик", Бойнічан Андрій, Ковальчук Влад.

20:08 27.11.2022

Сьогодні 30.10.22 відбулись змагання у рамках Одеського обласного турніру з міні футболу

Юнаки Великоплосківської територіальної громади 2010-2011 р.н. Приймають участь в одеському обласному турнірі з міні футболу 8х8 . На даний час наші юні футболісти займають 10 місце серед команд учасників. Турнірні змагання проходять у селі Ставрове Окнянської територіальної громади Подільского району, ігри проходять з дотриманням усіх норм безпеки. На території загальноосвітнього закладу функціонує укриття, яким за потреби користуються учасники змагань.  Не зважаючи на невисоку позицію в турнірній таблиці наші хлопці з честю представляють Великоплосківську громаду та наші загальноосвітні заклади.   Головний тренер команди Зарійчук Андрій Валерійович. Склад команди :

17:24 30.10.2022

Товариська зустріч з волейболу

Волейбол є одним з найпопулярніших на планеті видів спорту. Метою гри є розрядка від розумової напруги, подолання стомлюваності, підвищення рухової активності. 06 липня у спортивній залі Великоплосківського ЗЗСО відбулась товариська зустріч з волейболу між жіночою та чоловічою командами (командами с.Великоплоске та смт.Великої Михайлівки). Команди показували цікаву і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще. Гра пройшла в дружній атмосфері. Вдячні гостям за цікаву гру ! Бажаємо усім мирного неба!

09:20 07.07.2022