Дата: 28.02.2023 08:19

⚽🏃26.02.2023 р. у м. Біляївка зіграли 3 матчі зимової першості "БІЛЯЇВСЬКОЇ ФУТБОЛЬНОЇ ЛІГИ" з футболу 8х8 серед юнацьких команд 2010 р.н. Наші юнаки зіграли першу гру  проти Біляївки - 3 і впевнено перемогли з рахунком 9:0 відзначилися голамами: Іванов Р. - ⚽⚽⚽, Труханов М. - ⚽⚽, Балан С.⚽, Труханов К.⚽, Ковальчук В.⚽, Матаман М.⚽.
Другий матч зустрілися з Білявкою - 2 виграли 4:1 завдяки голам: Іванова Романа ⚽⚽⚽  та Бойнічан Андрій⚽. Третій матч проти "Енергетик" м. Теплодар нажаль поступилися 3:9 (Іванов Р  - 2, Матаман М.) В підсумку зайняли 2 місце у розіграші малого кубку. Подяка І.М.Батуріну та В.Ю.Ярочкіну  за сприяння розвитку дитячого футболу у громаді. Слава ЗСУ 🇺🇦. Навіки слава! Дякую нашим воїнам за можливість тренуватися та змагатися у футбол 💪🙏✋!!!