Спорт

У Великоплосківській громаді провели військово-патріотичні змагання серед молоді “Джура”

08 червня 2021 року на базі Великоплосківського закладу загальної середньої освіти Великоплосківської сільської ради Роздільнянського району Одеської області, серед 4-х команд закладів освіти Великоплосківської сільської ради відбувся І етап Всеукраїнської дитячої військово – патріотичної гри Сокіл «Джура».

20:36 08.06.2021

Команда села Великоплоске, Великоплосківської ОТГ взяла участь у товариській зустрічі з футболу у селі Великоплоске

Нещодавно в селі Великоплоске Роздільнянського району відбулася товариська зустріч з футболу між командами села Великоплоске(Великоплосківська ОТГ)  та села Новопетрівка(Великомихайлівська ОТГ). Гра завершилася з рахунком 2:3.

14:41 08.06.2021

Команда «Святогор» Великоплосківської сільської ради взяла участь у турнірі "Залізна нація VII" в Миколаєві

Із 28 травня, протягом трьох днів, у Миколаєві спортсмени-важкоатлети змагались у турнірі "Залізна нація VII". Учасники виконували жим лежачи, присідання з вагою та станову тягу.

16:28 31.05.2021