ФУТЗАЛ

Дата: 19.02.2023 18:58

⚽🏃17 лютого 2023 року юнацька команда з Великоплосківської громади прийняла участь у зональних змаганнях Чемпіонату Одеської області з футзалу серед юнаків 2008-09 р.н. Змагання проводяться у 4-х територіальних зонах. Найближче нам до зони # 3 (Північ-1) м. Роздільна. Перша була зіграна гра Роздільна - Буялик 5:2, потім зіграли Буялик - Великоплоске 2:7 відзначилися голами у нашій команді: Труханов Кирило ⚽⚽⚽ хет-триком, Іванов Роман ⚽⚽ та Абрамчук Андрій ⚽⚽ по дублю. І третя гра за вихід у фінальну частину  Роздільна - Великоплоске 6:1 єдиним голи відзначився ⚽ Абрамчук А. Господарі були більш досвідчені і домашній спортивний зал дає хороший результат. Всі поєдинки пройшли в дружній та спортивні атмосфері. В підсумку ми зайняли 2 місце в групі та можливо вийдемо до фіналу. Спасибі організаторам та суперникам за можливість дітям пограти футзал. Вдячність голові Великоплосківської громади І.М. Батуріну за сприяння та розвиток дитячого футболу.
Все буде Україна і перемога за нами!
Слава Україні та її воїнам 🇺🇦