Товариський матч серед громад  Новоборисівської ТГ та Великоплосківської ТГ

⚽ 7 травня 2023 року зіграли товариський матч серед двох громад  Новоборисівська ТГ -  Великоплосківська ТГ. Рахунок 2:6 (0:3 перший тайм). Відзначилися голами: Абрамчук А. - 3 "хет-трик", Стиранець Є. - 2 "дубль", Мітін Є. Дякуємо супернику за гру! Слава і шана ЗСУ! НАВІКИ СЛАВА!!!👏✌️

08:18 08.05.2023

Зональні змагання Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

5 травня 2023 року на спортивній базі Ставрівського ліцею Окнянської громади наша збірна команда учнів Великоплосківської громади приймала участь в зональних змаганнях Обласної Спартакіади серед закладів загальної середньої освіти з «Легкоатлетичного 4-борства».

12:45 07.05.2023

29 квітня на базі В.Михайлівської ДЮСШ відбулася відкрита першість КЗ"Великомихайлівська ДЮСШ"з шахів та шашок серед юнаків та дівчат. Так, в змаганнях з шашок прийняли участь команди з трьох територіальних громад: Великомихайлівської, Великоплосківської та Захарівської.   На шашковому турнірі наша громада була представлена трьома командами:    В.Плосківська перша;    В.Плосківська друга;    В.Плосківська третя. В складі кожної команди було по три гравці (2 хлопці та дівчина).

10:39 03.05.2023

12 квітня на базі Слов’яносербської гімназії відбувся «І етап Спартакіади Одеської області з футзалу»

12 квітня на базі Слов’яносербської гімназії відбувся «І етап Спартакіади Одеської області учнів загальної середньої освіти у 2022-2023 навчальному році» з футзалу серед збірних команд дівчат та юнаків 5-9 класів.

09:35 13.04.2023