Великоплосківська юнацька волейбольна команда на фінальних змаганнях обласної спартакіади учнів ЗЗСО у м.Березівка

Дата: 19.03.2023 09:18

Вітаємо переможців фінальних змагань обласної Спартакіади учнів закладів загальної середньої освіти з волейболу серед юнаків (||| група),які відбулися 17.03.2023 року в Березівці

На відкриття заходу, завітали та привітали учасників змагань, почесні гості: начальник Управління освіти Березівської міської ради Одеської області- Оксана Вахтангівна ІЩЕНКО,представник Департаменту освіти і науки Облдержадміністрації, заслужений працівник в сфері фізичної культури і спорту -Анатолій Іванович Плевако.

Участь у змаганнях приймали команди п'яти територіальних громад Одеської області,які вибороли перемогу на зональних обласних змаганнях. Ігри проводилися за коловою системою .

Команди влаштували видовищне дійство – до останнього свистка не можливо було передбачити результати ігор. Та в решті решт, за кількістю набраних очок :

| місце -Балтська ТГ

|| місце- Знам'янська ТГ

||| місце -Березівська ТГ

IV -Великоплосківстка ТГ

V місце - Затишанська ТГ

Позитив виступу нашої команди : дві вольові перемоги. Дякуємо всім гравцям команди за наполегливість та запеклу боротьбу! Команди нагороджено кубками ,грамотами та медалями. Відзначили також і кращих гравців у складі команд,яких нагороджено грамотами та статуетками:

Балтська ТГ- Ситніков Олексій

Знам'янська ТГ- Кулькін Ілля

Березівська ТГ-Скиба Владислав

Великоплосківстка ТГ- Абранчук Андрій

Затишанська ТГ-Матюшенко Ігор.

Головний суддя змагань -директор Березівської міської ДЮСШ -Олег ЛИСАК(без перебільшення,найчесніший суддя,як зауважили вболівальники)

Секретар змагань -інструктор - методист Березівської міської ДЮСШ -Олена Горак.

Дякуємо всім за активну участь у Спартакіаді та бажаємо нових спортивних досягнень!