Баскетбол 3х3 у Великоплосківському ОЗО-ліцеї

Дата: 26.03.2023 17:01

23 березня 2023 р. на  базі Великоплосківського ОЗО- ліцею проходили змагання з баскетболу 3х3 серед шкільних команд Великоплосківської ТГ. В змаганнях прийняли участь 7 команд . Зокрема юнацькі та дівчачі команди з Великоплоского, Тростянця, Новосавицького та Слов'яносербки.
Змагання почалося з турніру юнаків та проводилося за круговою системою. В першому турі команда Великоплоске перемогла Слов'яносербку, а команда Новосавицьке поступилася Тростянцю. В наступному турі грала пара  Великоплоске-Тростянець. Це був один з центральних матчів туру, адже  вирішувалося вже питання першого місця.
На початку гри команда Великоплоске перейшла у наступ. Однак команда Тростянець грамотно побудувала захист та також здійснювала контратаки.Та все ж в напруженій боротьбі команда Великоплоске, за рахунок більшої влучності, здобула перемогу. В останньому турі йшла боротьба за друге місце між командами  Тростянець та  Слов'яносербка. В цьому поєдинку вже команда Тростянець йшла у наступ, а команда Слов'яносербка тримала захист. Гра закінчилася впевненою перемогою команди Тростянець.
В підсумку турніру місця розподілися таким чином:
 1 місце - Великоплоске;
 2 місце - Тростянець;
 3 місце -Слов'яносербка;
 4 місце -Новосавицьке.
Юнацька команда Великоплоске отримала путівку на зональні змагання спартакіади області.
Наступний турнір - це ігри дівчат. В цьому турнірі впевнені перемоги здобувала команда Великоплоске над командами Тростянець та Слов'яносербка. В протистоянні між командами Тростянець та Слов'яносербка перемогу здобули тростянецькі гравчині.
За підсумками турніру дівчат:
1місце -Великоплоске;
2 місце - Тростянець;
3 місце - Слов'яносербка.
Дівчача команда Великоплоске отримала путівку на зональні змагання спартакіади області.
Після закінчення турнірів відбулася урочиста частина нагородження команд. Команди,які посіли 1,2 та 3 місце, отримали грамоти.
  Загалом два турніри проходили в доброзичливій та товариській атмосфері. Команди грали коректно. Більшість поєдинків проходило на належному рівні.Команди грали з азартом, старанням та проявляли волю до перемоги.
Вболівальники були у захваті та нагороджували гравців тривалими оплесками.
Вітаємо учасників і призерів! Дякуємо тренерам команд за належну підготовку команд!
Дякуємо організаторам змагань - Великоплосківському ОЗО - ліцею за гарну підготовку та теплий прийом!
Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися!